27 Kasım 2014, Perşembe 08:09:37

ALMAN PİLOT İDDİALARA DESTEK VERDİ

Alman eski pilot Peter Haisenko, bu yılın temmuz ayında Ukrayna’nın Dönetsk bölgesinde kaza geçiren Malezya Havayollarına ait B777 tipi uçağının Ukrayna avcı uçağı tarafından düşürülmesine ilişkin görüşün doğru olduğunu iddia etti.
  • ...sanki yanlarindaydin !!! Bu almanlar ne BÖYÜK adamlar yahu, her konuda fikir ve Bilgi sahibiler !! Peter Abi sen LH`da bir Pilot idin, peki hangi arada savas uzmani oldun ??? Sen hala olayin farkinda degilsin anlasilan, bu ne tesadüfdür ki bu sene 2. ci Malezya ucagi kirima ugradi...!!! Bak Peter Abi rusya ile bati arasinda yeniden soguk savas basladi, Petrol fiyatlari bir anda taban yapti, faizler sifirlandi, almanya ekonomisi tavan yapti cünkü eski "sermayeciler" 69 sene sonra geri döndü,...Hazir emekli olmussun bol bol vaktin var azcik bu konuda kafani yor, olur mu Peter Abicigim

Rusya’nın Sesi’ne açıklamalarda bulunan, “Lufthansa” şirketinin eski pilotu Peter Haisenko B777’nin Ukrayna üzerinde kaza geçirmesinin değişik versyonların analizini yaparak şu sonuçlara vardı.

“Düşen Malezya uçağının kalıntılarıyla resimleri inceledikten sonra kesin sonuca varabildim. “Boeing” yer-hava sistemi füzesi yani “Buk” rampasıyla düşürülmemişti. Bu kesinlikle imkansız. Pilot kabini alanındaki resimler, avcı uçağı tarafından ateş edildiğini açıkça gösteriyor. “Buk” rampasıyla çalışan Doğu Almanya eski ordusundan eksperler de çıkardığım bu sonucu destekliyor. Onlar, ateş eden “Buk” rampası olmadığını kesinlikle iddia ediyor.

Yer-hava sınıfından füze, ses hızını 26 kat aşan yüksek hızla hedefi bir elekmiş deşen parçalara ayırıyor. Demektir ki, artık incelenmiş olan cesetlerde bu füzenin parçaları ortaya çıkarılmalıydı. Fakat cesetlerde böyle izler bulunmadı.”

Rusya’ya karşı yöneltilen tüm suçlamaların suya düşürüldüğü sorusu üzerine ise Haisenko “Rusya’ya karşı yöneltilen suçlamaların en başından beri yalan olduğu apaçıktı. Hollanda Araştırma Komisyonu da içinde katastrofu araştıran tüm eksperler bunun “Buk” olmadığını iyi biliyor. Onlar uçağın avcı uçağı tarafından düşürüldüğünü biliyor. Bu şüphe götürmez şeydir.”

ABD ve NATO uydularından alınan resimleri bugüne kadar yayınlamadılar? sorusuna ise eski pilot, "ABD ve NATO için konuşamam. Fakat kesin sonuçlar çıkarılabilir. Versyonlarını ıspatlayabilecek resimlere sahip olsaydılar ABD ve NATO onları çoktan yayınlarlardı. Demek ki versyonlarını doğrulayacak verileri yok" diye cevap verdi.

ALMAN PİLOT İDDİALARA DESTEK VERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar

BRAVO PETERRRRR ~ 3 yıl önce
...sanki yanlarindaydin !!! Bu almanlar ne BÖYÜK adamlar yahu, her konuda fikir ve Bilgi sahibiler !! Peter Abi sen LH`da bir Pilot idin, peki hangi arada savas uzmani oldun ??? Sen hala olayin farkinda degilsin anlasilan, bu ne tesadüfdür ki bu sene 2. ci Malezya ucagi kirima ugradi...!!! Bak Peter Abi rusya ile bati arasinda yeniden soguk savas basladi, Petrol fiyatlari bir anda taban yapti, faizler sifirlandi, almanya ekonomisi tavan yapti cünkü eski "sermayeciler" 69 sene sonra geri döndü,...Hazir emekli olmussun bol bol vaktin var azcik bu konuda kafani yor, olur mu Peter Abicigim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000