27 Mart 2017, Pazartesi 14:41:41

Alman devi Lufthansa'da kriz kapıda

Almanya'nın gökyüzündeki amiral gemisi Lufthansa'da geçtiğimiz aylarda arka arkaya yaşanan grevlerin şirkete devasa zararlar verdiği öne sürüldü.
  • Dünyanın bir numarası batarmı be.Ne çabuk inanıyorsunuz.Eğitim seviyeniz düşük olunca akıl kapasitenizde böyle düşük oluyor.Az biraz okuyun.Adamlar bizden 300 yıl ileride...
  • Ahh ahhh çatlak nalan. Berlin gecelerine endonezya alemlerine eciftden doktora yaptı. Ahhh ahhh çatlak nalan. Hansların şeyini çok sever.
  • zor günlerin kapıda olduğu türk havayolu sektöründe acaba pilotlar haklarının yenildiğini düşündükleri zaman 10'dan fazla grev yapabilecekler mi... istediğin kadar uçakta ikram dağıt insana değer vermediğin sürece birinci sınıf havayolu olamazsın. dost acı söyler, arif olan anlar. düşünmeden çemkiren aktrollere hayırlı akşamlar dileklerimle.
  • Admin Biraz Yutulur Cinsten Salla Be Kardeşim...

Alman medyasında yer alan haberlere göre son dönemde havalimanlarında yaşanan grevler Alman devi Lufthansa'yı olumsuz etkiledi.

Berlin'deki terör saldırısı ve Avrupa genelindeki terör endişesinin de uçuşları olumsuz etkilediği ifade edilen haberlerde, şirketin yakın gelecekte büyük bir krizle karşı karşıya kalabileceği öne sürüldü. Uzmanlar Lufthansa'nın olası bir krizde bünyesinde bulundurduğu Eurowings, Air Dolomiti, SWISS, Avusturya Havayolları, Air Dolomiti ve Brüksel Havayolları gibi önemli şirketleri satışa çıkarabileceğini ifade ediyor.

Almanya'da geçtiğimiz aylarda Vereinigung Cockpit (VC) sendikasına bağlı pilotların grevleri nedeniyle binlerce uçuş iptal edilmişti.

Lufthansa'yı derinden sarsan bu gelişme sonrası uçuşu iptal edilen on binlerce yolcu çeşitli otellerde misafir edilmek zorunda kalmış, bu durum da kabarık faturaların ortaya çıkmasıyla sonuçlanmıştı. Lufthansa pilotları son dönemde 10'dan fazla grev gerçekleştirdi.

Alman devi Lufthansa'da kriz kapıda

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Bani46 ~ 1 yıl önce
Dünyanın bir numarası batarmı be.Ne çabuk inanıyorsunuz.Eğitim seviyeniz düşük olunca akıl kapasitenizde böyle düşük oluyor.Az biraz okuyun.Adamlar bizden 300 yıl ileride...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EyyyyEyyyyy ~ 1 yıl önce
Ahh ahhh çatlak nalan. Berlin gecelerine endonezya alemlerine eciftden doktora yaptı. Ahhh ahhh çatlak nalan. Hansların şeyini çok sever.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
son zamanlarda ~ 1 yıl önce
zor günlerin kapıda olduğu türk havayolu sektöründe acaba pilotlar haklarının yenildiğini düşündükleri zaman 10'dan fazla grev yapabilecekler mi... istediğin kadar uçakta ikram dağıt insana değer vermediğin sürece birinci sınıf havayolu olamazsın. dost acı söyler, arif olan anlar. düşünmeden çemkiren aktrollere hayırlı akşamlar dileklerimle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LH ~ 1 yıl önce
Admin Biraz Yutulur Cinsten Salla Be Kardeşim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000