10 Aralık 2010, Cuma 08:11:44

"YENİ LOGODA PORTAKAL VE YEŞİL OLACAK"

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner yeni havayolu şirketi konsunda KKTC Meclis'inde yapılan eleştirilere yanıt verdi.
  • KAPATTINIZ dükkanı daha gavgası bitmedi dükan kapanmasın diye mücadele eden her adamı da Aforof ettiniz,Aslında KKTC hükümeti son KTHY yöneticilerinden hesap sormalı verdikler zararı tanzim etmeli ihtiyat sandığı paralarnamı el koyar napar ama birileri hesap vermeli Yok öyle sirketin ucakları otururken Turkuazı ucurtmalar,Eğtimlerde bir adama üç kez tip eğitimi vermek cevizci çuvalındaki cevizcikleri sizda yediniz ağalar sizda haklısınız ama kim hesapverdiki sizde veresiniz
  • yok alakam yok. yağdanlıklarından da değilim, ama acaba sen yağladıklarından mısın?
  • tam bir tilkisin, tamer senmisin yoksa yağdanlıklarından birimi ?
  • Azizoğlu kadar taş düşsün kafalarınıza.. Çöl tilkisi birşeyler anlatmaya çalıştın ama anlamadılar daha açık anlat da anlasınlar... istesenizde istemesenizde pilotlar her zaman olacak çatlasanızda patlasanızda adı her ne olursa olsun hep olacak siz eğer pilot değilseniz aşağıdan ağzınız açık bakacaksınız pilotsanız maymun gibi dalların arkasına saklanacaksınız ortaya çıkamayıp netlerden sallayıp saklanmaya da devam edeceksiniz. nerde o yürek sizde ...
Cumhuriyet Meclisi’nde eleştirileri yanıtlamak için söz alan Bakan Saner, yeni şirkette Türk Hava Yolları’nın yüzde 10 pay sahibi olmasının öngörüldüğünü söyledi.

Saner, Yeni şirkette özel sektörün yüzde 60, devletin ise yüzde 30 hisseyle pay sahibi olacağını anlattı.

5 uçak olmadan uçuş yapılamayacağı söylemlerine yanıt veren Saner, bu soruna 2 uçağı Türk hava Yolları’ndan kiralamak suretiyle bir çözüm getirmenin düşünüldüğünü ifade etti.

Saner, ilk 3 yıl içinde İngiltere’de Stansted, Türkiye’de de Trabzon dışındaki diğer destinasyonlara uçulması, Sabiha Gökçen’e konacak uçuş ile de uçak değişmeden İngiltere’ye uçulmasının hedeflendiğini belirtti.

Saner, yeni kurulacak şirketin Atatürk Havalimanı sayesinde tüm dünyaya anında bağlanma avantajına sahip olacağını vurguladı.

Uçağın ambleminde portakal ve yeşilin bulundurulacağını kaydeden Saner, şirketin adının ise 3 isim üzerinde yapılacak değerlendirmenin ardından açıklanacağını söyledi..

Saner, yeni havayolu şirketine katkı sağlayabilecek KTHY eski çalışanlarının değerlendirileceğini de ifade etti.

(BRTHaber)
"YENİ LOGODA PORTAKAL VE YEŞİL OLACAK"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 7 yıl önce
KAPATTINIZ dükkanı daha gavgası bitmedi dükan kapanmasın diye mücadele eden her adamı da Aforof ettiniz,Aslında KKTC hükümeti son KTHY yöneticilerinden hesap sormalı verdikler zararı tanzim etmeli ihtiyat sandığı paralarnamı el koyar napar ama birileri hesap vermeli Yok öyle sirketin ucakları otururken Turkuazı ucurtmalar,Eğtimlerde bir adama üç kez tip eğitimi vermek cevizci çuvalındaki cevizcikleri sizda yediniz ağalar sizda haklısınız ama kim hesapverdiki sizde veresiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yok alakam yok. yağdanlıklarından da değilim, ama acaba sen yağladıklarından mısın?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tam bir tilkisin, tamer senmisin yoksa yağdanlıklarından birimi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Azizoğlu kadar taş düşsün kafalarınıza.. Çöl tilkisi birşeyler anlatmaya çalıştın ama anlamadılar daha açık anlat da anlasınlar... istesenizde istemesenizde pilotlar her zaman olacak çatlasanızda patlasanızda adı her ne olursa olsun hep olacak siz eğer pilot değilseniz aşağıdan ağzınız açık bakacaksınız pilotsanız maymun gibi dalların arkasına saklanacaksınız ortaya çıkamayıp netlerden sallayıp saklanmaya da devam edeceksiniz. nerde o yürek sizde ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000