16 Nisan 2010, Cuma 11:42:38

PİLOT SORUNU YENİDEN MASADA

Havacılık sektörünün tek tartışma programı Fikir Fırtınası bu akşam da ilgi çekici konularla karşınızda olacak.
  • geçen fikir fırtınası programlarında Oktay bey TALPA'ya pilotların ilgisizliğini gündeme getirerek son yapılan genel kurulun 49 kşiyle yapılmış olmasını eleştirmiş ve TALPA'nın meslek kuruluşu olarak daha çok sorumluluk üstlenmesi ve her konuda elini taşın altına koyması gerektiğini vurguladığı için başta Bahadır Kaptan ve Sefa bey olmak üzere tüm pilotlar buna tavır almışlardı.
  • TALPADA ÇALIŞMIŞSIN.SAYDIGIN SORUNLARI OZAMAN NEDEN ÇÖZMEDİNİZ.MASA KURMAKTAN ZAMAN BULAMADINIZ HERHALDE.
  • Öyle zannediyorum ki ben Talpa da çalışırken sen henüz lısa pantolon ile dolaşıyordun.TALPA' nın yerini biliyormuyum.Kendim için birşeyler yaptım mı?Ben kendim için değil ancak toplum için benim yaptıklarımı bugüne kadar hiç kimse yapmadı.Malesef sylediklerim işin özü.TALPA' da toplumun gerçek temsilcileri olmadan ve Hava-İş yasası çıkmadan sorunlar çözülemez.Saadetli Sokak NO: 17
  • SAYIN ARKADAŞIM TALPANIN YERİNİ BİLİYORMUSUN.KAÇ GÜN GİDİP KENDİN İÇİN ÇALIŞTIN.ÇALIŞANLARA YARDIM ETTİN.ONUN İÇİN UZAKTAN ATMA.

Sefa İnan, Oktay Erdağı, Ali Kıdık ve Murat Herdem’in katılımıyla gerçekleşen Fikir Fırtınası programı bu akşam da beğeneceğinizi umduğumuz konularla ekranlara gelecek.

İşte Fikir Fırtınası’ndan konu başlıkları:

*Polonya Devlet Başkanı’nın da bulunduğu uçak neden düştü? Pilot inişi neden zorladı? Uçakta VIP sendromu mu yaşandı?

*Türk Hava Yolları, işsiz pilotları yakından ilgilendiren bir karar aldı. Uçuş okullarından mezun olan pilot adayları için alınan bu karar ne anlama geliyor?

*Kıbrıs Türk Hava Yolları’nda sular durulmuyor. İkinci istifanın da yaşandığı KTHY, nereye koşuyor?

*Zafer Havaalanı neden ihale edilemiyor? DHMİ ne istiyor, yatırımcılar neden soğuk bakıyor?

Hepsi ve daha fazlası bu akşam saat 21:00’de Airport TV’de…

Fikir Fırtınası’nı kaçırmayın…
 

PİLOT SORUNU YENİDEN MASADA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 8 yıl önce
geçen fikir fırtınası programlarında Oktay bey TALPA'ya pilotların ilgisizliğini gündeme getirerek son yapılan genel kurulun 49 kşiyle yapılmış olmasını eleştirmiş ve TALPA'nın meslek kuruluşu olarak daha çok sorumluluk üstlenmesi ve her konuda elini taşın altına koyması gerektiğini vurguladığı için başta Bahadır Kaptan ve Sefa bey olmak üzere tüm pilotlar buna tavır almışlardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TALPADA ÇALIŞMIŞSIN.SAYDIGIN SORUNLARI OZAMAN NEDEN ÇÖZMEDİNİZ.MASA KURMAKTAN ZAMAN BULAMADINIZ HERHALDE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Öyle zannediyorum ki ben Talpa da çalışırken sen henüz lısa pantolon ile dolaşıyordun.TALPA' nın yerini biliyormuyum.Kendim için birşeyler yaptım mı?Ben kendim için değil ancak toplum için benim yaptıklarımı bugüne kadar hiç kimse yapmadı.Malesef sylediklerim işin özü.TALPA' da toplumun gerçek temsilcileri olmadan ve Hava-İş yasası çıkmadan sorunlar çözülemez.Saadetli Sokak NO: 17

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SAYIN ARKADAŞIM TALPANIN YERİNİ BİLİYORMUSUN.KAÇ GÜN GİDİP KENDİN İÇİN ÇALIŞTIN.ÇALIŞANLARA YARDIM ETTİN.ONUN İÇİN UZAKTAN ATMA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000