14 Mayıs 2010, Cuma 17:59:17

KTHY'YE SÜRPRİZ TALİP

Turizm sektörünün farklı bölümlerinde faaliyet gösteren 5 birlik, Kıbrıs Türk Hava Yolları’na (KTHY) talip olduğunu açıkladı.
  • hah bir bu kuruluşlar eksikti onlarda ortaya çıktı. Daha önce herhangi bir havayolu yönettiniz mi ? Havacılık konusundaki tecrübeniz nedir ? İşte bu zihniyetle batırdınız bu şirketi. Sektörü bilmeden yönetmeye çalışanların sonucunda bu hale geldik. Siz gidin araba kiralayın. Şirketi de profesyoneller yönetsin.
  • Bu şirkete bu hali ile kim ortak olur ? Sizin paranız olsa yatırır mısınız ? Yatırında yöneticiler 5 - 10 milyar daha fazla maaş alsın.
  • HER KESMIN KATHISINA IHTIYAC VARDIR BU SEBEPLE PARASI KARSILIGI ORTAKLIK ALACAK HER KURUM ORGANIZASYON SAHIS A HOSGELDINIZ DENMELI HATTA PATATES LIMON URETICISI BIRLIK VE KOOPERATIFLERI DE ORTAK EDIN O GARIPLERIN KARGOLARIDA YURT DISINA INDIRIMLI TASINSIN REKABET EDEBILSINLER SIZ GULMEYE DEVAM EDIN BU PARAYI BULACAK BU SIRKETI YASATACAKLAR CUNKU KARARLI GORUNUYORLAR
  • Allahın izininle peygamberin izininle olmuyor işte. Gele gele bu günlere geldiler. Örümcek bağlamış kafalar temizlenmeden hiçbir şey olmaz. Gidin Türkiyede eğitim alın sivil havacılık üstüne. THY na gidin. Çelebiye gidin, havaşa gidin. birilerine gidinde eğitin kendinizi.
Kıbrıs Türk Seyahat Acenteleri Birliği’nden (KITSAB) yapılan yazlı açıklamada, “10 Mayıs 2010 tarihinde Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun talebi doğrultusunda, yoğun bir çalışma içerisine giren turizm sektörü ve işadamları, milli havayolumuz yeniden yapılandırılarak yaşatılması gerektiğini belirterek KTHY’ye talip olduk” denildi.

KITSAB, Kıbrıs Türk Otelciler Birliği (KITOB), Kıbrıs Türk Restorancılar Birliği (RESBİR), Kıbrıs Türk Rehberler Birliği (KITREB) ile Kiralık Araç İşletmecileri Birliği (KAİB) imzasını taşıyan açıklamada, KTHY’nin yeniden yapılandırılarak ülke ekonomisi, eğitim ve turizm sektörüne yararlı hizmet vermesinin mümkün olduğu kaydedildi.

Açıklamada, KITSAB, KITOB, RESBİR, KITREB ve KAİB’in KTHY’ye olan talebin Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy’a yazıyla bildirildiği kaydedildi.

Açıklamada, Cumhurbaşkanı Eroğlu’nun sektöre güvenerek yaptığı çağrıya, sektörün “elini taşın altına koyarak” olumlu cevap verdiği kaydedildi.
(Kıbrıspostası)
KTHY'YE SÜRPRİZ TALİP

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
hah bir bu kuruluşlar eksikti onlarda ortaya çıktı. Daha önce herhangi bir havayolu yönettiniz mi ? Havacılık konusundaki tecrübeniz nedir ? İşte bu zihniyetle batırdınız bu şirketi. Sektörü bilmeden yönetmeye çalışanların sonucunda bu hale geldik. Siz gidin araba kiralayın. Şirketi de profesyoneller yönetsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu şirkete bu hali ile kim ortak olur ? Sizin paranız olsa yatırır mısınız ? Yatırında yöneticiler 5 - 10 milyar daha fazla maaş alsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HER KESMIN KATHISINA IHTIYAC VARDIR BU SEBEPLE PARASI KARSILIGI ORTAKLIK ALACAK HER KURUM ORGANIZASYON SAHIS A HOSGELDINIZ DENMELI HATTA PATATES LIMON URETICISI BIRLIK VE KOOPERATIFLERI DE ORTAK EDIN O GARIPLERIN KARGOLARIDA YURT DISINA INDIRIMLI TASINSIN REKABET EDEBILSINLER SIZ GULMEYE DEVAM EDIN BU PARAYI BULACAK BU SIRKETI YASATACAKLAR CUNKU KARARLI GORUNUYORLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allahın izininle peygamberin izininle olmuyor işte. Gele gele bu günlere geldiler. Örümcek bağlamış kafalar temizlenmeden hiçbir şey olmaz. Gidin Türkiyede eğitim alın sivil havacılık üstüne. THY na gidin. Çelebiye gidin, havaşa gidin. birilerine gidinde eğitin kendinizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000