03 Ekim 2008, Cuma 11:42:36

KTHY'den eleştirilere sert tepki!

Kıbrıs Türk Hava Yollan (KTHY) Genel Müdür ve Yönetim Kurulu, "kısır siyasi beklentiler adına KTHY aleyhine yapılan acımasız eleştirilerden" vazgeçilmesini istedi.
  • İşte maalesef içler acısı bir durum ortada , şu gördüğünüz cypriot rumuzlu kişinin sahip olduğu bilinç , KTHY yönetimininde sahip olduğu ortak bilinçtir.. Türkleri işgalci olarak görmekteler.. Sadece orduyu değil, Türkiye kökenli tüm insanları.... Bakınız KTHY hızlı bir 'Kıbrıs Türkü' ana-babası Kıbrıs kökenli pilot yetiştirme kulvarına girmiştir. Amaçları Türkiye Kökenli pilotları eritmek ve KTHY'den Türkiye kökenli herkezi silmektir..
  • Adap derken anlayamadım??? Adap kelimesini kullanmadan önce kendi yazdıklarına bir göz at. Gelelim esas konuya. Benim yazdıklarımı görmeden öyle hemen atıp tutma. Bir açıklamamdan sonra yüzünün halini merak ediyorum yazdım. Heralde tahrih olmasın diye yayımlamadılar. Belirtmek isterim ki konuşman tam bir gara..kal şivesi :) Utanırsın koçum falan.... Çok komiksin :):):):):):):):):):):):):):)
  • Cypriot..bak işte yazdıkların yayınlanmıyor!! Yazma adabını bieleceksin..AMAAAAA herşeydn önce haddini bileceksin..Burası senin rum kokan ruhunun deriliklerinde yatan düşmanlıklarını , TÜRK e dil uzatmanı sağlayacak internet sitesi değil..Yazdıkların burda benim de yazdıklarım burda..Ve gercek de ortada. O yuzden fazla debelenme..Sen git rum mu olucan, rum tarafına mı geçeicen her ne halt yiyeceksen ye...ama burada laf ebeliğine soyunma ..UTANIRSIN..hadi bakiimm koçum
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

KTHY Genel Müdür ve Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, son zamanlarda basında bilinçli şekilde KTHY aleyhine belli siyasiler tarafından saldırılar yapıldığı kaydedilerek, bunların çoğunlukla yanlış bilgiler içerdiği ve abartılı olduğu ifade edildi.

"Unutulmamalıdır ki; KTHY bu toplumun malıdır ve bu kurum 700 çalışanın ekmek kapısıdır" denilen açıklamada, tüm dünyada havacılık sektörünün zor günler geçirdiği ve birçok şirket kapısına kilit vururken KTHY'nin ayakta olmanın yanında uçuş ağını genişletip büyüme trendinde olduğu kaydedildi. Her ticari firmada olduğu gibi KTHY'nin de borcu olması veya ticari krediler kullanmasının ticaretin kuralı olduğu belirtilen açıklamada, KTHY'nin halen bankalarda nakdi teminat olarak tutulan 20 milyon dolar parası yanında güvenilirliğinin de yüksek olduğuna dikkat çekildi.

Açıklamada, "Havayollarının Kıbrıs Türk toplumunun malı olduğu unutulmamalı ve bu kuruma tüm toplum sahip çıkmalıdır. Bizler gücümüzü dün olduğu gibi bugün de toplumumuzdan almaktayız. Toplumumuz bize sahip çıktığı oranda bu şirket büyümeye devam edecek ve neticede Kıbrıs Türkü kazanacaktır" denildi.

Açıklamada ayrıca, halkın ve müşterilerin bayramı kutlandı.

KTHY'den eleştirilere sert tepki!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 9 yıl önce
İşte maalesef içler acısı bir durum ortada , şu gördüğünüz cypriot rumuzlu kişinin sahip olduğu bilinç , KTHY yönetimininde sahip olduğu ortak bilinçtir.. Türkleri işgalci olarak görmekteler.. Sadece orduyu değil, Türkiye kökenli tüm insanları.... Bakınız KTHY hızlı bir 'Kıbrıs Türkü' ana-babası Kıbrıs kökenli pilot yetiştirme kulvarına girmiştir. Amaçları Türkiye Kökenli pilotları eritmek ve KTHY'den Türkiye kökenli herkezi silmektir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cypriot ~ 10 yıl önce
Adap derken anlayamadım??? Adap kelimesini kullanmadan önce kendi yazdıklarına bir göz at. Gelelim esas konuya. Benim yazdıklarımı görmeden öyle hemen atıp tutma. Bir açıklamamdan sonra yüzünün halini merak ediyorum yazdım. Heralde tahrih olmasın diye yayımlamadılar. Belirtmek isterim ki konuşman tam bir gara..kal şivesi :) Utanırsın koçum falan.... Çok komiksin :):):):):):):):):):):):):):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
paşa ~ 10 yıl önce
Cypriot..bak işte yazdıkların yayınlanmıyor!! Yazma adabını bieleceksin..AMAAAAA herşeydn önce haddini bileceksin..Burası senin rum kokan ruhunun deriliklerinde yatan düşmanlıklarını , TÜRK e dil uzatmanı sağlayacak internet sitesi değil..Yazdıkların burda benim de yazdıklarım burda..Ve gercek de ortada. O yuzden fazla debelenme..Sen git rum mu olucan, rum tarafına mı geçeicen her ne halt yiyeceksen ye...ama burada laf ebeliğine soyunma ..UTANIRSIN..hadi bakiimm koçum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cypriot ~ 10 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000