28 Nisan 2008, Pazartesi 17:05:16

KTHY'de yenilikler devam ediyor

KTHY Genel Müdürü Ahmet Akpınar, yaptığı yazılı açıklamada, yeniden yapılanma sürecinde başlattıkları çalışmaların sonuçlarının alınmaya başlandığını belirterek, iki yeni hizmet ile ilgili bilgi verdi.
  • valla sn gn md üm lütfen personele zamları da düşünsek azıcık diyorum.
  • valla sn gen müdürüm bence evvela bir rezervasyon sisteminiz düzelse derim Yorumunuz...

Çağrı Merkezi Hizmete Başladı

Genel Müdür Akpınar, 28 Nisan 2008 tarihinde KTHY Çağrı Merkezi’nin hizmet vermeye başladığını, 444 5849 (KTHY) Çağrı Merkezi’ni arayan yolcuların, check-in işlemleri de dahil ihtiyaç duyulan hizmetler hakkında bilgi alabileceklerini, isterlerse bu numaradan rezervasyon yaptırarak, e-bilet alabileceklerini ifade etti.

Express-Check in Uygulaması Başlatıldı

Akpınar, KKTC’nde  bir ilke imza atarak, express check-in uygulamasına geçtiklerini,  bu sayede, bagajsız veya 8 kg a kadar el bagajları ile seyahat edecek olan yolcuların,  Ercan Havaalanı Gidiş Salonu’nda bulunan KTHY Express Check-in  kontuarından, sıra beklemeden işlemlerini daha hızlı yaptırabileceklerini belirtti.

Bu hizmetlerin, çağdaş bir hava yolu şirketinde zaten olması gereken hizmetler olduğuna dikkat çeken Genel Müdür Akpınar,  KTHY’nda hizmet kalitesinin ve yolcu memnuniyetinin artırılmasına yönelik  çalışmaların, bu hizmetlerle sınırlı kalmayacağını, yakın bir gelecekte yeni hizmetleriyle ilgili bilgileri kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti.
 
Ahmet Akpınar

KTHY'de yenilikler devam ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar

üvey evlat ~ 10 yıl önce
valla sn gn md üm lütfen personele zamları da düşünsek azıcık diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
V.K ~ 10 yıl önce
valla sn gen müdürüm bence evvela bir rezervasyon sisteminiz düzelse derim Yorumunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000