08 Haziran 2010, Salı 19:54:28

KTHY'DE SON DURUM NE?

KTHY'ye ortak arayışı için açılan ihale tartışmalara neden oldu. KKTC'liler sokağa döküldü, iddialar havada uçuştu. O sürece Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş canlı yayında anlatıyor.
  • Tüm KKTC AtlasJete karşı ayaklandı. Bugün grevler olacak ve ortalık birbirine girecek. AtlasJet bence artık mümkünse KKTC ye uçmasın. Buradan yolcu bulma şansı sıfır.
  • tüm Kıbrıs'da olduğu gibi,bu şirketi de yiyin ( zaten yediniz bitirdiniz) nasılolsa Türkiye kurtarır :(
  • Bakıyorum bütün yorumlar AtlasJet tarafından yazılmış. KKTC halkı sizi istemiyor daha neden uğraşıyorsunuz anlamak zor.
  • Evet Atlasla anlasilmasin diye ugrasanlar ve Serdar Denktas yarindan itibaren ucak sayisi 4e dusuyor ve artik KTHY charter firmasi oluyor devam etsinler tas koymaya Atlasta vazgececek bu durumda iyice degeri dusecek kendi kendine yok olup gidecek sirket boylece kina yaksinlar karsi cikanlar serdar denktastan maaslarimizi istiyoruz madem karsi cikiyo o versin alacaklarimizi yada susup otursun.
KTHY'nin özelleştirilme sürecinde ilginç gelişmeler yaşanırken iddialar havada uçuşuyor. Özelleştirme tarihinden önce bir havayolu şirketi ile ön protokol imzalandığı iddiaları ise ortalığı karıştırdı.

Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş canlı yayında ihale sürecini değerlendirecek.

Denktaş'ın telefonla katılacağı Airport TV Ana Haber bülteni bu akşam saat 20.00'de başlıyor. 

( Tekrarını saat 00.00'dan itibaren izleyebilirsiniz)
KTHY'DE SON DURUM NE?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
Tüm KKTC AtlasJete karşı ayaklandı. Bugün grevler olacak ve ortalık birbirine girecek. AtlasJet bence artık mümkünse KKTC ye uçmasın. Buradan yolcu bulma şansı sıfır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tüm Kıbrıs'da olduğu gibi,bu şirketi de yiyin ( zaten yediniz bitirdiniz) nasılolsa Türkiye kurtarır :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bakıyorum bütün yorumlar AtlasJet tarafından yazılmış. KKTC halkı sizi istemiyor daha neden uğraşıyorsunuz anlamak zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Evet Atlasla anlasilmasin diye ugrasanlar ve Serdar Denktas yarindan itibaren ucak sayisi 4e dusuyor ve artik KTHY charter firmasi oluyor devam etsinler tas koymaya Atlasta vazgececek bu durumda iyice degeri dusecek kendi kendine yok olup gidecek sirket boylece kina yaksinlar karsi cikanlar serdar denktastan maaslarimizi istiyoruz madem karsi cikiyo o versin alacaklarimizi yada susup otursun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000