22 Haziran 2010, Salı 13:31:49

KKTC FENA KARIŞTI!

KTHY Genel Kurulu’nun yapılacağı Ekonomi ve Enerji Bakanlığı önünde gerginlik yaşandı.
  • Sevgili misafir kusura bakma ama bu zihniyetini anlamak mümkün değil, sendikalıların tümünü işten çıkartmak lazım diyorsun. Demokrasi anlayışın o kadarmış. Bunlar bu ülkenin insanları. Onları işsiz ve aç bırakmak hangi vicdana ve hangi insan haklarına sığar. Sizler gibi düşünenlerdir bu ülkeyi batıran..
  • Ben bu SERDAR DENKTAŞ ve DERVİŞ EROGLUNUN bu KTHY de ne gibi çıkarlarının olduğunu çok iyi biliyorum veeeee son bomba ise neden KTHY ,Pegasus'a satıldı ? bunun perde arkasında acaba ZEKI ZIYA aracılıgı (tetikçiliği ile) yine SERDAR DENKTAŞ VE DERVİŞ EROGLU yok mu sizce ? Halbuki CİN ALİ BÖYLE OYUNLARA DÜŞMEZDİ !!!!!! amma bu seferki kumpasa kötü düştü..Kusura bakma CİN ALİ kardeşim sana beni kötüleyerek senden geçekleri öyle SAKLADILAR KI bir sakladılar ki senin bile aklın buna basmaz.Ama bu saç ayagında SERTAÇ EFENDİDE VAR HABERIN OLSUN
  • Bir bilen olarak diyorum ki bu HAVA-SEN'in yaptıgı tüm eylemlerin arkasında SERDAR DENKTAS VE DERVİŞ EROGLU VARRRRRRRRRRR..Bu HAVA-SEN ,SERDAR DENKTAŞ hayır derse WC'ye bile gidemez.Şimdi asrın sorusunu soruyorum, Peki SERDAR DENKTAŞ VE DERVİŞ EROGLU neden perde arkasından bu eylemleri tetikçi HAVA-SEN'e yaptırıyor ? Ne gibi Kanunsuz ve illegal çıkarları var ? Hadi düşünün bakalım
  • bu sendikalılar kthy nin sonunu getirdi..hala daha ne istiyorar anlamıyorum..bunların topunu işten çıkarmak lazımm..yetkililer gözünüzü açın artık.

Kıbrıs Postası'nda yer alan habere göre; KTHY Genel Kurulu, Hava-Sen’in bakanlık önünde gerçekleştirdiği eylem sırasında çıkan gerginlik nedeniyle başlayamadı.

Hava-Sen yetkilileri, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun’la görüşmek istedi. Ancak bu taleplerine yanıt gelmemesi üzerine, Hava-Sen üyesi eylemciler, 10 dakika içerisinde Bakan’dan görüşme çağrılarına yanıt gelmemesi halinde, polis barajını aşarak içeriye gireceklerini belirtti.

Söz konusu sürenin tamamlanmasının ardından eylemciler, polisin geniş güvenlik önlemi aldığı bina girişini zorlamaya çalıştı, binaya içi su dolu pet şişe ve taşlar attı.

Gerginlik ve polisle itiş-kakış devam ettiği sırada içerden 3 temsilcinin Bakan Atun’la görüşebileceği haberi geldi.

Hava-Sen Başkanı Buran Atakan, sendika genel sekreteri Levent Hafızoğlu ile HÜR-İŞ Başkanı Yakup Latifoğlu, Bakan Atun’la görüşmeye girdi.

GÖRÜŞMEDEN SONUÇ ÇIKMADI... BAŞBAKAN’LA GÖRÜŞMEYE GİDİLDİ

Ancak, kısa süren görüşmeden sonuç alınamayınca Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun ile sendika yetkilileri, Başbakan İrsen Küçük’le görüşmek amacıyla Başbakanlık binasına hareket etti.

BAŞBAKAN KÜÇÜK SENDİKA YETKİLİLERİYLE GÖRÜŞÜYOR

Başbakan İrsen Küçük, sendika yetkililerinin görüşme talebine, diğer kabullerini erteleyerek, olumlu yanıt verdi. Görüşmede, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun da bulunuyor.

Bu arada Ekonomi ve Enerji Bakanlığı önünde yaşanan gerginlik sırasında, polisin üzerine dolu su dolu pet şişeler atılmasına rağmen polisin soğukkanlı davrandığı ve polis subaylarının da polis memurlarına sakin davranmaları için sürekli telkinde bulundu gözlemlendi.

Öte yandan, Başbakan İrsen Küçük Kıbrıs Türk Hava Yolları konusunda saat 14.00'te açıklama yapacağını bildirerek Başbakanlık'tan ayrıldığı sırada KTHY çalışanlarının protestosu ile karşılaştı. Küçük'ün arabasına KTHY çalışanları yumurta attı.

KKTC FENA KARIŞTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sevgili misafir kusura bakma ama bu zihniyetini anlamak mümkün değil, sendikalıların tümünü işten çıkartmak lazım diyorsun. Demokrasi anlayışın o kadarmış. Bunlar bu ülkenin insanları. Onları işsiz ve aç bırakmak hangi vicdana ve hangi insan haklarına sığar. Sizler gibi düşünenlerdir bu ülkeyi batıran..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ben bu SERDAR DENKTAŞ ve DERVİŞ EROGLUNUN bu KTHY de ne gibi çıkarlarının olduğunu çok iyi biliyorum veeeee son bomba ise neden KTHY ,Pegasus'a satıldı ? bunun perde arkasında acaba ZEKI ZIYA aracılıgı (tetikçiliği ile) yine SERDAR DENKTAŞ VE DERVİŞ EROGLU yok mu sizce ? Halbuki CİN ALİ BÖYLE OYUNLARA DÜŞMEZDİ !!!!!! amma bu seferki kumpasa kötü düştü..Kusura bakma CİN ALİ kardeşim sana beni kötüleyerek senden geçekleri öyle SAKLADILAR KI bir sakladılar ki senin bile aklın buna basmaz.Ama bu saç ayagında SERTAÇ EFENDİDE VAR HABERIN OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bir bilen olarak diyorum ki bu HAVA-SEN'in yaptıgı tüm eylemlerin arkasında SERDAR DENKTAS VE DERVİŞ EROGLU VARRRRRRRRRRR..Bu HAVA-SEN ,SERDAR DENKTAŞ hayır derse WC'ye bile gidemez.Şimdi asrın sorusunu soruyorum, Peki SERDAR DENKTAŞ VE DERVİŞ EROGLU neden perde arkasından bu eylemleri tetikçi HAVA-SEN'e yaptırıyor ? Ne gibi Kanunsuz ve illegal çıkarları var ? Hadi düşünün bakalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu sendikalılar kthy nin sonunu getirdi..hala daha ne istiyorar anlamıyorum..bunların topunu işten çıkarmak lazımm..yetkililer gözünüzü açın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000