21 Temmuz 2009, Salı 08:04:55

3 saatlik rötar çileden çıkardı!

Kıbrıs Türk Hava Yolları’nın (KTHY) Ankara’ya gidecek olan uçağı teknik bir arızadan dolayı üç saatlik rötar yaptı, yolcular adeta çıldırdı. Zaman zaman yetkililerle yolcular arasında tartışmalar yaşandığı öğrenildi...
  • hem Gıprızlılar dogru der, hem de Turkiyeliler dogru der.. bütün iti kopuğu geldi memleketten, bura oldu serseri yatağı. hakkaten önceden yoğudu bu gadar serseri burada. bunları artıkın buradan kovcalamanız lazım.. ama bazı Türkiye'li argadaşım da hakısızlık eder, benim derdim buraya gelen hırsız ile, serseri ile, yoğsa kim ne desin normal vatandaşa? Hemen dersiniz "sizi kim kurtarıdı" ama kalbimizi kırarsınız böyle deyince.
  • Ercan Havalimanında check-inde personel yetersizliğinden bahsediliyor.Kthy'nın personel sayısının 900'den fazla olduğu yetkililer tarafından sürekli beyan ediliyor.Personelin 200 tanesinin Türkiye ve ingilterede olduğu düşünülürse geriye kalan 700 kişi Kıbrısta nerede çalışıyor.Niçin bu personeller operasyonel kısım olan havalimanında çalıştırılmıyor.? Şirket KİT değilde özel bir şirket olsaydı durum herhalde böyle olmazdı.
  • KIBRISLI' YA KATILIYORUM. KIBRISLIYA ISE HEMEN 30 SENE ONCESINI SOYLEYECEKSINIZ. C-IN DE BIR HATA YAPARSIN LAF HEMEN GELIR 30 SENE ONCESINI UNUTTUNUZ SIZ TURK DEGILSINIZ. O AN GOREVDE OLMAYACAMDA BEN SANA GOSTERECEM KIM TURK KIM RUM
  • Ne çabuk unuttunuz 30 sene önceyi. Rumların yaptıkları vahşetin üstüne gel adada sizi koru üstüne bu yorum yazıklar olsun. Bide gidip rum pasaportu aldınızya size diyecek lafım yok önceden kıbrıs bizimdir derdim şimdi ver kurtulsun diyorum. en azından benim ülkemin ekonomisi iyileşir.

Ercan Devlet Havaalanı’ndan Ankara Esenboğa Havaalanı’na dün saat 12.00’de kalkması gereken KTHY’nın YK 044 sefer sayılı Boing 737 - 800 tipi “Mesarya” isimli yolcu uçağı teknik arıza nedeniyle saat 15.10’da kalktı.

Bir KTHY yetkilisi Ankara’ya gidecek uçağın teknik bir arıza nedeniyle üç saatlik bir rötar yaptığını, rötar süresinde yolcularla ilgilenilip duyuru yapıldığını, bunun yanında ikramda bulunulduğunu söyledi.

Yetkili, özellikle yaz aylarında bu tür teknik arızaların normal olduğunu ve diğer ülkelerdeki uçak şirketlerinde de bu gibi durumların yaşandığını ifade ederek, yaşanan rötardan dolayı yolculardan özür diledi ve anlayışlı olmalarından dolayı da teşekkür etti.

3 saatlik rötar çileden çıkardı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
hem Gıprızlılar dogru der, hem de Turkiyeliler dogru der.. bütün iti kopuğu geldi memleketten, bura oldu serseri yatağı. hakkaten önceden yoğudu bu gadar serseri burada. bunları artıkın buradan kovcalamanız lazım.. ama bazı Türkiye'li argadaşım da hakısızlık eder, benim derdim buraya gelen hırsız ile, serseri ile, yoğsa kim ne desin normal vatandaşa? Hemen dersiniz "sizi kim kurtarıdı" ama kalbimizi kırarsınız böyle deyince.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ercan Havalimanında check-inde personel yetersizliğinden bahsediliyor.Kthy'nın personel sayısının 900'den fazla olduğu yetkililer tarafından sürekli beyan ediliyor.Personelin 200 tanesinin Türkiye ve ingilterede olduğu düşünülürse geriye kalan 700 kişi Kıbrısta nerede çalışıyor.Niçin bu personeller operasyonel kısım olan havalimanında çalıştırılmıyor.? Şirket KİT değilde özel bir şirket olsaydı durum herhalde böyle olmazdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
KIBRISLI' YA KATILIYORUM. KIBRISLIYA ISE HEMEN 30 SENE ONCESINI SOYLEYECEKSINIZ. C-IN DE BIR HATA YAPARSIN LAF HEMEN GELIR 30 SENE ONCESINI UNUTTUNUZ SIZ TURK DEGILSINIZ. O AN GOREVDE OLMAYACAMDA BEN SANA GOSTERECEM KIM TURK KIM RUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ne çabuk unuttunuz 30 sene önceyi. Rumların yaptıkları vahşetin üstüne gel adada sizi koru üstüne bu yorum yazıklar olsun. Bide gidip rum pasaportu aldınızya size diyecek lafım yok önceden kıbrıs bizimdir derdim şimdi ver kurtulsun diyorum. en azından benim ülkemin ekonomisi iyileşir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000