27 Eylül 2010, Pazartesi
Ali KIDIK
Ali KIDIK info@airporthaber.com
  • yazın, kısa net ve verici olmuş. uzatmamışsın başarılar
  • Umarım ki gerçekten korkusuzca sonuna kadar gidersiniz. Herşeyi açık bir şekilde ortaya koyarsınız. Biz de aynı sektörün içinde olduğumuz için bizler de kimselerin bilmediği bilgileri de paylaşırız, beyin fırtınası yaparız. Yeter ki sonuna kadar gidin.
  • Yolunuz açık olsun Ali Bey....Size güven ve inancımız tam.....Sesimiz olacaksınız.BAŞARILAR.......
  • Airport Haber nihayet gordu ve anladi. Bu konuya parmak basmak gec kalinsa da dogru verilmis bir karar. Birilerinin uykulari fena kacacak. Umarim Airporthaber bu tarafsizligini korur da bu pislikler bir bir ortaya dokulerek temizlenir....Tekrar Bravo Airporthaber....

SESSİZLİĞİMİ BOZUYORUM...

Üç yıla yaklaşan bir süredir sektörün içinde yeterince hissetmedim kendimi. Daha çok bulunduğum mecranın çıtasını yükseltmek ve güzel bir platform yaratmak için gecemi gündüzüme katıp projeler üretmek gayretindeydim.  Ama maalesef bazen istediğiniz şey istediğiniz gibi gitmeyebiliyor.

Bunun nedenlerini, niçinlerini elbet bir gün paylaşabilirim. Ama şimdi zamanı değil, yeri değil.

Ne riyakarlıklarla karşılaştım, ne yalanlarla ne düzenbazlıklarla karşılaştım. Ne tür kullanılma yoluna gidildim. Bunlar hep içimi acıtan şeyler oldu.

Ama bugüne kadar olduğu gibi bugün de bildiğim yolda yürümek benim düsturumdur. Seyir defterini yeniden yazmak üzere rota değiştirdim.

Yukarıda da belirttiğim gibi 3 yıla yaklaşan bir süredir sektörün kokusunu özledim.

Şimdi sektörü daha iyi takip etmek, entrikaları yazmak, kim hangi durumda araştırmak, kısacası eskisi gibi sektörün nabzını tutmak için seferberlik ilan ettim.

Yeniliklerin öncüsü olduğumuz bu sektörde yeni projelerle yine sektörün sesi olmak için çaba harcamak için kolları sıvadık.

Ekip arkadaşlarımızla çalışmaya başladık.

Kısa bir süre sonra yine parmak ısırtacak projeleri bu sektörün hizmetine gururla sunmaktan haz alacağız.

Değerli okurlarım;

Airport Media Group olarak bundan böyle DHMİ'yi daha çok takip edeceğiz. SHMG'yi daha çok takip edeceğiz.  Sektörün son sekiz yılda nasıl büyüdüğünü mercek altına alacağız. Bu büyümenin asıl kahramanları kimler onları yazacağız.

Türk Havayolları'nın önlenemez yükselişinin zararını-yararını konuşacağız. THY'yi hatta Türk Sivil Havacılığı'nın ileride nasıl bir tehlike bekliyor bunları anlatacağız, tartışacağız, çözüm önerilerimizi sıralayacağız.

Özel şirketlerde hangi şirket ne yapmak istiyor? Hangi şirketin durumu kötü hangi şirket sessiz sedasız büyüyor?

Özel bir şirketin genel müdürünün inanılmaz mal varlığını nasıl elde ettiğini sorgulayacağız. Bu şirketin genel müdürü son bir yılda kaç daire aldı ve nasıl aldı? Bunları gündeme getireceğiz...

Sabiha Gökçen Havalimanı'na daha çok önem vereceğiz. Kısa bir süre sonra Sabiha Gökçen Havalimanı ile ilgili sizlerle önemli bir bilgiyi paylaşacağım.

Havacılık sektöründe unutulan Genel Havacılık tarafını mercek altına alacağız. Bu gizemli bölgeyi tarayıp olup bitenleri AirportHaber'den duyuracağız.

Sıkı durun süreç içinde açıklayacağımız o kadar çok şey var ki, siz bile "bunlar da mı oluyormuş" diyeceksiniz.

Bundan sonra daha çok görüşmek dileğiyle...

SESSİZLİĞİMİ BOZUYORUM...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
yazın, kısa net ve verici olmuş. uzatmamışsın başarılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Umarım ki gerçekten korkusuzca sonuna kadar gidersiniz. Herşeyi açık bir şekilde ortaya koyarsınız. Biz de aynı sektörün içinde olduğumuz için bizler de kimselerin bilmediği bilgileri de paylaşırız, beyin fırtınası yaparız. Yeter ki sonuna kadar gidin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yolunuz açık olsun Ali Bey....Size güven ve inancımız tam.....Sesimiz olacaksınız.BAŞARILAR.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Airport Haber nihayet gordu ve anladi. Bu konuya parmak basmak gec kalinsa da dogru verilmis bir karar. Birilerinin uykulari fena kacacak. Umarim Airporthaber bu tarafsizligini korur da bu pislikler bir bir ortaya dokulerek temizlenir....Tekrar Bravo Airporthaber....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000