10 Temmuz 2017, Pazartesi
Ali KIDIK
Ali KIDIK info@airporthaber.com
  • Şirket değiştirerek ya da yurtdışında iş bularak kaçmaya çalışan yavşaklar,bu ülke sevdalısı vatan aşığı gençler sizleri asla unutmayacak.
  • Tk dan atılan bu hain kaptanların başka yerlerde uçmalarına asla izin verilmemeli.Verirseniz hakkım yapması gerekenleri yapmayanlara haram zıkkım olsun.KTÇ kaç bakalım nereye kadar kaçacaksın.
  • Temizlik için düğümeye basıldı. THY BT'nin de için de bulunduğu 150 ye yakın kişi gözaltın'da. Selamlar
  • Thy içindeki fetöcüleri bul hepsini arttır dile benden ne dilersen sadece bir etki yarat bu bile yeter halen bu şirketten deli gibi maaş alıyorlar haram zıkkım olsun hepsine

Sesiniz olmaktan vazgeçmem...

Değerli okurlarım; geçen hafta "Yazmı "YORUM" başlıklı yazımdan sonra okurlarımdan inanılmaz bir baskı geldi. Bu gurur bana yeter, bu destek en büyük zenginlik. Başımdan geçenleri ileri tarihlerde açıklayacağım, lakin biraz zaman geçmesi lazım ki ne demek istediğimi daha iyi anlayasınız.

Zaman her yaraya merhem olur. Bunu süreç içerisinde göreceğiz. Benim meslek hayatımın neredeyse tamamına yakını havacılığın içinde geçmiştir. Bakanlar, bürokratlar, genel müdürler, havayolu şirketleri, havacılık yöneticileri geldi geçtiler. İleride anılarımı yazdığımda ne gibi süreçlere tanıklık etmişiz bir bir öğreneceksiniz.

Değerli okurlarım; yazmıyorum derken bir süre sektörün acımasızları için yazmayacağımı kastettim. Hiç yazmayacağım demedim. Ben sizlerle var oldum sizlerle yaşayacağım. Ben eziyet edenlerin yanında olmam ezilenlerin yanında olurum.

Ben haram yiyenlerin yanında değil helal yiyenlerin yanında olurum. Ben mazlumun yanında yer alırım zalimin değil. Bu sektörün zalimlerinin yakasından düşmem. Kim olursa olsun korkmak, korkakların hergün, cesurların bir kez öldüğünü çok iyi bilirim.

Sevgili dostlar;

İki hafta üst üste yazdığım yazının kahramanlarını, nasıl panik yaptığını, kimlerle nasıl temas kurduğunu, kimleri devreye soktuğunu, hangi kapıları aşındırdığını anlatacağım ileride. Ve ben, asla pes etmem. Korkaklar pes eder.

Benim havacılık için hayallerim var. Yıllardır savunageldiğim projelerim var, havacılığın ülkeye katkısını artıracak, gelişimi büyütecek çalışmalarım var. Bunları hayata geçirmeden, özlediğim havacılığı görmeden sizleri nasıl bırakabilirim.

Kars'tan Edirne'ye, Trabzon'dan Mersin'e, Zonguldak'tan Aydın'a kadar havacılık adına yapılması gereken onlarca düşüncem var. Bunları yapmadan bir yere gidemem. Havacılık üniversitelerinden mezun olan gençlerimizin rahat iş bulmalarını sağlayacak sistemi oluşturmadan bir yere gidemem.

Hakkı yenilen gençlerimizin hakkını almadan bir yere gidemem.

Havacılık sektöründe çalışan insanları güvence altına alan kanunlar çıkmadan bir yere gidemem.

Türkiye'de yabancı pilotların değil de kendi pilotlarımızın uçtuğunu görmeden bir yere gidemem.

EASA gibi dikte edilmiş yapılara karşı kendi sistemimizi kabul ettirecek bir yapıya kavuştuğunu görmeden bir yere gidemem.

Havacılığımızı dünyaya kabul ettirmeden, Türkiye'nin tam bir havacılık üssü yapıldığını görmeden bir yere gidemem.

THY'nin içindeki FETÖ'cüler, havacılığın içindeki FETÖ'cüler temizlenmeden bir yere gidemem.

FETÖ'cülerin temizlenmesi için devlete yardımcı olmayan gizli, kripto FETÖ'cülerin ceza aldığını görmeden bir yere gidemem.

Ben sizden siz benden ayrılamazsınız. Ben tüm havacılık sektörü için, havacılığımızın geleceği için çalışmaya devam edeceğim.

Sürprizlerimizi bekleyin.

Bizim için havacılık bir tutkudur ve tutkumuzdan vazgeçmeyiz. Yeter ki siz hep yanımızda olun.

Şimdilik sizleri Allah'a emanet ediyorum.

Haftaya görüşmek üzere...

Sesiniz olmaktan vazgeçmem...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Kımik ~ 11 ay önce
Şirket değiştirerek ya da yurtdışında iş bularak kaçmaya çalışan yavşaklar,bu ülke sevdalısı vatan aşığı gençler sizleri asla unutmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hainler ~ 11 ay önce
Tk dan atılan bu hain kaptanların başka yerlerde uçmalarına asla izin verilmemeli.Verirseniz hakkım yapması gerekenleri yapmayanlara haram zıkkım olsun.KTÇ kaç bakalım nereye kadar kaçacaksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muharip ~ 11 ay önce
Temizlik için düğümeye basıldı. THY BT'nin de için de bulunduğu 150 ye yakın kişi gözaltın'da. Selamlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fetö ~ 11 ay önce
Thy içindeki fetöcüleri bul hepsini arttır dile benden ne dilersen sadece bir etki yarat bu bile yeter halen bu şirketten deli gibi maaş alıyorlar haram zıkkım olsun hepsine

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000