11 Eylül 2017, Pazartesi
Murat HERDEM
Murat HERDEM mherdem@airporthaber.com
  • Yazık siz nasıl müslümansınız ya
  • sadece menzil değil cübbeli tarikatı fetöden boşalan yerlere kendi adamlarını yerleştiriyor...
  • bir diğer tehditde cübbeli şarlatanın tarikatı.sıra onlarada gelecek..
  • çok uyanık çok dikkatli olmak lazım zira bu tür tarikat ları kurarak kullanarak osmanlıya zarar veren dış güçler şimdide gene bu cahil şirke hurafeye bulaşmış islamla alakası olmayan soytarı tarikatlarını kullanarak kula kulluğu aşılayıp bunların başındaki meymenetsizlere mutlak itaatı aşılayıp islama devlete kurumlara millete zarar vermeye devam edecekler.bu tarikatların başındaki meymenetsiz ler el etek öptürüp kendi putlarının çıkarlarının devamını sağlarlar.ihaleleri almak için hükümetleri tehdit ederler ya ihale verirsiniz adamlarımızı şuralara yerleştirirsiniz yada şu kadar oyumuz var size vermeyiz derler.bu putperest tarikatlara bi bakın şıh dedikleri soytarıların çocukları büyük şehirlerde bar pavyon gezerler.....

Gitti Fetö, geldi Menzil!

Tarikat, cemaat vs gibi oluşumların sembol harflerinin bir yerlere verilmesine THY’ye ait makam araçlarının plakalarında FG harflerinin kullanılmasıyla tanık olmuştuk.

2013 yılı öncesini hatırlayın.

O zamanlar, Gülen cemaatinin Türk Hava Yolları’nda en güçlü olduğu dönemler…

THY içerisindeki  ballı kadrolar cemaat üyeleri ile dolduruluyor,  onca büyük banka varken THY’nin paraları cemaatin kıytırık Bank Asya’sına yatırılıyor, THY’nin paracıkları Gülen cemaatine ait izlenmeyen televizyonlara, okunmayan gazetelere reklam bedeli olarak aktarılıyor, cemaatin en uyduruk organizasyonlarına bile oluk oluk para akıtılıyor, THY çalışanları cemaate ait üniversitelerde eğitim almak için teşvik ediliyor, bugün fellik fellik aranan cemaat imamları THY uçaklarında bedava biletlerle o ülke senin bu ülke benim cirit atıyordu…

THY adeta cemaatin finans merkezi ve kalesiydi.  Yönetiminden alt kadrolara kadar herkes cemaatin taleplerini yerine getirmek için seferber oluyor, Gülen cemaati ne istiyorsa veriyor, bir dediklerini  iki etmiyorlardı. Bugün gizlenen ve Fetö ile ilgisi olmadığını göstermek için açıktan Fetullah Gülen’e sövenler o günlerde, Fetö lideri Fethullah Gülen’in baş harflerinden esinlenilerek koca bir filo halinde kiralanan FG plakalı makam araçlarının arka koltuklarında kasıla kasıla oturuyorlardı.

Gün oldu devran döndü, işler tam tersi bir hal aldı. O gün cemaate yakın olduğunu göstermek için öne atılanlar bugün birden en azılı cemaat düşmanı oldu(!) Onca imkanı cemaatin önüne kim serdi, neden tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan milyonlarca lirayı oralara akıttılar bunu soran da yok sorgulayan da!

THY’yi cemaatin kucağına oturtanların bir gün hesabını vereceği umuduyla dönelim bugüne…

THY’de gördüğümüz benzer bir senaryo, bu kez bir başka kurumda sahnede!

Menzil tarikatının yoğun şekilde örgütlendiği Sağlık Bakanlığı’nda…

Bakanlık 2012 yılında ambulans uçak almak için bir ihale yapmaya karar veriyor. İhale yapılıyor ve en uygun fiyatı veren Koçoğlu grubuna bağlı Skyline ihalenin galibi oluyor.

Şartnamede, ambulans olarak kullanılacak uçağa ait istenilen bütün teknik bilgiler tek tek yazılıyor. Uçağın kapasitesinden, içerisinde bulunması gereken teknik ekipmanlarına, menzilinden boya rengine kadar…  Bakanlık logosunun hangi ölçülerde uçağın neresine yerleştirileceği gibi detaylar bile yazıyor şartnamede. Skyline tüm detayları gözeterek istenilen özellikteki uçağı ABD’den bulup getiriyor.  Uçağın bütün özellikleri şartnameye harfiyen uyuyor ancak tek bir şey hariç!

Uçağın tescili!

Koçoğlu grubu şirketlerini ifade eden bir tescil belirliyor ancak Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Seracettin Çom, şiddetle itiraz ediyor ve kendilerinin istediği tescil verilmezse uçağı kabul etmeyeceklerini söylüyor. Şeracettin Çom’un istediği tescil ne biliyor musunuz?

TC-GVS…

O dönem SHGM’den bu tescili alabilmek için Koçoğlu epey uğraşıyor ve rica minnet tescil alınıyor ve uçağın gövdesine yazılıyor.

TC-GVS, itiraf etmeseler de,   Menzil tarikatının lideri Gavs-ı Sani olarak bilinen Seyyid Abdulbaki Erol’un adının baş harflerini simgeliyor…

Aradan yıllar geçiyor ama zihniyet hiç değişmiyor. Değişen tek şey  cemaatlerin isimleri…

Dün Fetö liderinin baş harflerini araç plakalarına verenler ile bugün bir başka cemaatin liderini simgeleyen harfleri bakanlık uçağına tescil olarak verenler…

Bir zamanlar FG plakaları THY’ye önerenler, alıp kullandıranlar bugün ortalarda yok. Belki yarın bir gün bu tarikat için de hesaplar tersine dönerse, yukarıda bizzat o tescilin verilmesi için ortalığı ayağa kaldıran kişinin adını da yazdım.

Bakarsın ileride bir gün lazım olur,  kim bilir?

Gitti Fetö, geldi Menzil!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (165)

Murat ~ 8 ay önce
Yazık siz nasıl müslümansınız ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cübbeli yapı.. ~ 10 ay önce
sadece menzil değil cübbeli tarikatı fetöden boşalan yerlere kendi adamlarını yerleştiriyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cübbeli şarlatan.. ~ 10 ay önce
bir diğer tehditde cübbeli şarlatanın tarikatı.sıra onlarada gelecek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
menfaat tarikatı.. ~ 10 ay önce
çok uyanık çok dikkatli olmak lazım zira bu tür tarikat ları kurarak kullanarak osmanlıya zarar veren dış güçler şimdide gene bu cahil şirke hurafeye bulaşmış islamla alakası olmayan soytarı tarikatlarını kullanarak kula kulluğu aşılayıp bunların başındaki meymenetsizlere mutlak itaatı aşılayıp islama devlete kurumlara millete zarar vermeye devam edecekler.bu tarikatların başındaki meymenetsiz ler el etek öptürüp kendi putlarının çıkarlarının devamını sağlarlar.ihaleleri almak için hükümetleri tehdit ederler ya ihale verirsiniz adamlarımızı şuralara yerleştirirsiniz yada şu kadar oyumuz var size vermeyiz derler.bu putperest tarikatlara bi bakın şıh dedikleri soytarıların çocukları büyük şehirlerde bar pavyon gezerler.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000