03 Mart 2012, Cumartesi 08:24:40

PİLOT KOKPİTE ÇAY DÖKTÜ

İstanbul-Amsterdam seferini yapmak için hazırlanan uçağın kokpitinde çay içen uçağın kaptan pilotu elindeki bardağı göstergelerin üzerine düşürüdü. Uçağın göstergelerinde teknik arıza meydana geldi
  • Bu uçaktaki pilotlar Hollandali olup, ingilizceleri kotudur; bu yüzden çay dökmüşlerdir.
  • Dünyanın en edebi yorumları olan ''canımızı kimlere emanet ediyoruz'' ve ''globally fosss'' yazan muhterem şahsiyetler şu an için kapsama alanı dışında olabilir. Dönünce mutlaka kendilerini belli edeceklerdir.
  • Senin gibi sanal delikanlılar zavallı değil de yorumlar zavallı öyle mi:) beğenmediğin yorumları pilotlara mal etmişsin hemen. Sanalda delikanlılık eden senin gibileri çok görüyorum ben el pençe divan. Adam ol da gel.
  • Çok konuşma ulan yabancılarıda insan evet ama aması şu onun ülkesinde sen yabanisin o senin ülkende senin gibiler yüzünden kral allahın avrocusu seni yürrrrrüüüüüü
KLM Havayolları'nın İstanbul-Amsterdam seferini yapmaya hazırlanan 1614 sefer sayılı Boeing 737 tipi yolcu uçağına saat 15.50'da yolcu alımına başladı. Bu sırada uçağın kaptan pilotu kokpitte çay içerken, elindeki bardak göstergelerin üzerine düştü.

Olay sonrası uçakta teknik arıza meydana geldi. Bunun üzerine uçak, bakım için hangara çekilirken yolcular ise otele yerleştirildi.

İstanbul-Amsterdam seferinin 11 saat gecikmeli olarak gerçekleştirileceği öğrenildi.(Milliyet)

PİLOT KOKPİTE ÇAY DÖKTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Misafir ~ 6 yıl önce
Bu uçaktaki pilotlar Hollandali olup, ingilizceleri kotudur; bu yüzden çay dökmüşlerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Dünyanın en edebi yorumları olan ''canımızı kimlere emanet ediyoruz'' ve ''globally fosss'' yazan muhterem şahsiyetler şu an için kapsama alanı dışında olabilir. Dönünce mutlaka kendilerini belli edeceklerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Senin gibi sanal delikanlılar zavallı değil de yorumlar zavallı öyle mi:) beğenmediğin yorumları pilotlara mal etmişsin hemen. Sanalda delikanlılık eden senin gibileri çok görüyorum ben el pençe divan. Adam ol da gel.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Çok konuşma ulan yabancılarıda insan evet ama aması şu onun ülkesinde sen yabanisin o senin ülkende senin gibiler yüzünden kral allahın avrocusu seni yürrrrrüüüüüü

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000