19 Eylül 2010, Pazar 12:33:26

KLM DEVRİM YARATTI (FOTO)

Hollanda Kraliyet Havayolları KLM kabin memurlarının görevlerde giydiği ve eskimiş üniformalara yeniden hayat verdi.
  • Biz zaten üniformaları çantadan yapıyorduk. Şimdi çanta mı üniformadan çıkıyor, üniforma mı çantadan.
  • teknisyensin,teknisyen iste diyen arkadasim.yalandan kontrol dedigin seyleri yapmadan uçaklar uçamiyor malesef. anladıgım kadarı ile teknisyenlerden bir kuyruk acın var. yorumun yayınlandığına gore guvenlik kodu işlemini yapmışsın.tebrikler.
  • ya birader teknisyensin sonuçta:) Teknisyen... yalandan bir iki kontrol yapıp dünyayı kurtarmış havalarına girmeyin... zaten bu aptal sektörde A'dan Z'ye herkeste vazgeçilmez adam sendromu var. ahmaklıklarınızı gizlemek için önemli adam numarası yapmayın..
  • Değerli teknisyen arkadaşım, sen içindeki eziklik duygusunu bıraksan , cümleden senin anladığın bağlamda küçümseyici bir durum olmadığını anlarsın. Elini sildiğin bezler, italyan modacıları tarafından yapılsa boyunuz uzayacak heralde. Havacılık takım işi, örnekleri olsada kimse kimseyi hor göremez, yüksek de göremez.
Delta Airlines ve Virgin Atlantic’ten sonra da Hollanda Kraliyet Havayolları KLM de bayan üniformalarını değiştiren havayolları arasında katıldı. Havayolunun pilot, kabin memuru, yer hizmeti görevlileri dahil olmak üzere 11 bin çalışan yeni kıyafetleri giyecek.

11 bin personelin eski üniformalarını yeniden değerlendirmenin yollarını arayan şirket Texperium isimli şirketle anlaştı. Texperium şirketinde bulunan moda tasarımcıları da kemer, çanta, terlik ve benzeri ürünlerle KLM üniformalarına yeniden hayat vermek üzere kolları sıvadı.

İşte birçok seferde giyilen üniformaların adım adım çanta oluşu...KLM DEVRİM YARATTI (FOTO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Biz zaten üniformaları çantadan yapıyorduk. Şimdi çanta mı üniformadan çıkıyor, üniforma mı çantadan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
teknisyensin,teknisyen iste diyen arkadasim.yalandan kontrol dedigin seyleri yapmadan uçaklar uçamiyor malesef. anladıgım kadarı ile teknisyenlerden bir kuyruk acın var. yorumun yayınlandığına gore guvenlik kodu işlemini yapmışsın.tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ya birader teknisyensin sonuçta:) Teknisyen... yalandan bir iki kontrol yapıp dünyayı kurtarmış havalarına girmeyin... zaten bu aptal sektörde A'dan Z'ye herkeste vazgeçilmez adam sendromu var. ahmaklıklarınızı gizlemek için önemli adam numarası yapmayın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Değerli teknisyen arkadaşım, sen içindeki eziklik duygusunu bıraksan , cümleden senin anladığın bağlamda küçümseyici bir durum olmadığını anlarsın. Elini sildiğin bezler, italyan modacıları tarafından yapılsa boyunuz uzayacak heralde. Havacılık takım işi, örnekleri olsada kimse kimseyi hor göremez, yüksek de göremez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000