20 Nisan 2011, Çarşamba 17:01:12

VE HAVAALANI İÇİN İLK KAZMA VURULUYOR

Kütahya’nın Altıntaş ilçesine yapılacak olan Türkiye’nin ilk Bölgesel Havaalanı özelliğini taşıyan Zafer Bölge Havaalanı için temel atma heyecanı yaşanıyor.
  • ya nebicim millet var bu yapilmasin su yapilmasin yapacaklar tabi belki bugün ise yaramaz ama birgün mutlaka ise yarayacaktir auvrupada her 50km 60km bir havaalani var birazda ileriyi düsünelim eskiden de bu yollara gerek yok denildi ama simdi yetmiyor yollar lütfen her yapilanlari engellemeyelim birazda destekliyelim
  • Kütahya ya yatirim yapanin aklina sasarim..
  • Uşak havaalanına ne kadar yatırım yapıldı, bunun yerine usak hava alanına küçük bir yatırımla aynı havaalanı yapilabilirdi. Yazık paralara..
  • Fraport katılmamıştı ihaleye, IC tekbaşına girdiği ihaleyi aldı. Almanların orada bir potansiyel görmediğini düşünüyorum.

Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak illerine ulaşım hizmeti vermesi planlanan ve Türkiye’nin ilk bölgesel havaalanı olarak inşa edilecek Zafer Bölge Havaalanı için 22 Nisan 2011 tarihinde temel atma töreni düzenlenek.

Antalya Havalimanı’nı da işleten ICF Airports tarafından inşa edilecek olan Zafer Bölge Havaalanı, Yap-İşlet-Devret modeli için de bir ilk olacak. Havaalanı, yeşil sahadan bitmiş ilk havaalanı projesi olarak tarihe geçecek.

Kütahya’nın Altıntaş ilçesine yapılacak havaalanı 2 milyon yolcu kapasiteli olacak.

İŞTE CUMA GÜNÜ TEMELİ ATILACAK OLAN O HAVAALANI

©AirportHaber.com ÖZEL

VE HAVAALANI İÇİN İLK KAZMA VURULUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
ya nebicim millet var bu yapilmasin su yapilmasin yapacaklar tabi belki bugün ise yaramaz ama birgün mutlaka ise yarayacaktir auvrupada her 50km 60km bir havaalani var birazda ileriyi düsünelim eskiden de bu yollara gerek yok denildi ama simdi yetmiyor yollar lütfen her yapilanlari engellemeyelim birazda destekliyelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kütahya ya yatirim yapanin aklina sasarim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Uşak havaalanına ne kadar yatırım yapıldı, bunun yerine usak hava alanına küçük bir yatırımla aynı havaalanı yapilabilirdi. Yazık paralara..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Fraport katılmamıştı ihaleye, IC tekbaşına girdiği ihaleyi aldı. Almanların orada bir potansiyel görmediğini düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000