09 Mart 2010, Salı 11:07:07

TÖSHİD, ÇÖZÜM İÇİN YARGIYA GİDİYOR!

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile bir araya gelen TÖSHİD temsilcileri Antalya Havalimanı’nda 15 Euro’ya çıkartılan havaalanı vergisinden şikayet etti. TÖSHİD üyesi şirketler, yargı yoluna gidecek.
  • BU ÜLKEDE YOK ŞU YARGIYA GİDECEKMİŞ DE BU HAKKINI ALACAKMIŞ TA, YOK YARGI BAGIMSIZ VE ÜSTÜMÜŞ TE VS...VS... ARKADAŞLAR BULARIN HEPSİ BU ÜLKEDE BOŞ LAF. BURDA NE ANAYASA VAR, NE KANUN VAR, NE YARGI VAR NE DE ADALET. ATATÜRK'ÜN KURDUĞU TÜRKİYE CUMHUR YETİ 3 DARBE İLE TARİHE KARIŞMIŞTIR...MİLLETÇE VE DEVLETÇE NE OLDUĞUMUZU ARTIK BİLMİYORUZ VE YOLUMUZU ŞAŞIRDIK...
  • Bu artış DHMI'nin ihale sürecinde öngördüğü ve şartnamede yer verdiği bir gerçek değil miydi? 2007'den beri belli değil miydi? Şimdi TÖSHİD, DHMİ'yi mi mahkemeye veriyor? Bilen beri gelsin.
  • Lütfen ciddi konuları sulandırmıyalım.Burası ciddi bir platform.Görüşü olan belirtsin.
  • Hanım koş Airporthaber'i sendikacılar basmış!

ICF Airports’un işlettiği Antalya Havalimanı’nda alan vergisinin 15 Dolardan 15 Euro’ya çıkarılmasının tartışmaları sürüyor. Havayolu şirketlerinin ısrarla üzerinde durduğu bu artış son olarak TÖSHİD’in İstanbul Florya’daki Fener Restoran’da Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’la bir araya geldiği toplantıda dile getirildi.

TÖSHİD üyeleri, Antalya Havalimanı’ndaki artışın kendilerini rahatsız ettiğini dile getirerek Bakan Yıldırım’dan destek istedi.

Bakan Yıldırım, TÖSHİD üyelerinin aktardığı sıkıntıları dinledi ancak havayolu şirketlerinin ‘mahkemeye gidelim mi?’ sorusuna, “ Bu sizin kararınız” cevabını verdi.

TÖSHİD üyelerinin, 15 doların 15 euroya çıkartılması ile ilgili itirazını yakın dönemde yargıya taşıyacağı gelen bilgiler arasında...

©AirportHaber.com

TÖSHİD, ÇÖZÜM İÇİN YARGIYA GİDİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
BU ÜLKEDE YOK ŞU YARGIYA GİDECEKMİŞ DE BU HAKKINI ALACAKMIŞ TA, YOK YARGI BAGIMSIZ VE ÜSTÜMÜŞ TE VS...VS... ARKADAŞLAR BULARIN HEPSİ BU ÜLKEDE BOŞ LAF. BURDA NE ANAYASA VAR, NE KANUN VAR, NE YARGI VAR NE DE ADALET. ATATÜRK'ÜN KURDUĞU TÜRKİYE CUMHUR YETİ 3 DARBE İLE TARİHE KARIŞMIŞTIR...MİLLETÇE VE DEVLETÇE NE OLDUĞUMUZU ARTIK BİLMİYORUZ VE YOLUMUZU ŞAŞIRDIK...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu artış DHMI'nin ihale sürecinde öngördüğü ve şartnamede yer verdiği bir gerçek değil miydi? 2007'den beri belli değil miydi? Şimdi TÖSHİD, DHMİ'yi mi mahkemeye veriyor? Bilen beri gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Lütfen ciddi konuları sulandırmıyalım.Burası ciddi bir platform.Görüşü olan belirtsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hanım koş Airporthaber'i sendikacılar basmış!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000