05 Kasım 2008, Çarşamba 08:22:15

Talihsiz kadın ameliyattan çıktı

Antalya Havalimanı’nda çalışan Pınar Özsunar’un bacağı 12 tonluk aracın altında ezildi. Kopan bacak altı saatlik mucize bir operasyonla yerine dikildi
  • GEÇMİŞ OLSUN UMARIZ KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN. ADBOPS
  • ACİL şifalar
  • en kısa zamanda aprona dönmen dileğiyle.acil şifalar
  • Yorumunuz...Acil şifalar dilerim.Allah yardımcısı ve koruyucusu olsun.obacağı dikenlerede helal olsun diyorum

Antalya Havalimanı yer hizmetlerinde memur olarak çalışan 24 yaşındaki Pınar Özsunar, 20 gün önce korkunç bir kaza geçirdi. Uçakları iten push-back aracına binen genç memur, uçağın havalanmasını sağladıktan sonra başka bir uçağa doğru yöneldi. Ancak havanın yağmurlu oluşu nedeniyle araçtan düştü. 12 tonluk araç genç kızın bacağını altına alarak ezdi.

Bacağı parçalanan ve diz altından kopma noktasına gelen Pınar Özsunar, arkadaşlarının yardımıyla Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. İzmit’te yaşayan nişanlısı Serkan’ın bir an olsun yanından ayrılmadığı genç kız 20 gün boyunca yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdi. Genç kız bu süreçte ayağının yerine dikilmesi için mikro cerrahi yöntemiyle yapılacak olan zorlu ameliyata hazırlandı. Genç kızın diz altından kopmaya yaklaşan sağ bacağı, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Ömer Özkan tarafından 6 saatlik süren başarılı bir ameliyatın ardından yerine dikildi.

BİR AY SONRA YÜRÜYECEK

Doç. Dr. Ömer Özkan, “Mikrocerrahi tekniğini kullanarak serbest doku nakilleri yaptık. Yani sol kol ve sol bacağından dokuları alıp sağ ayağına nakil ettik. Pınar’ın sağlığı şu anda çok iyi. Ayağını kurtarmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olmaz ise yaklaşık 1 ay sonra Pınar eski günlerine dönmeye başlayacak” diye konuştu. Özkan, daha önce de çok sayıda başarılı ameliyat gerçekleştirmişti.

Talihsiz kadın ameliyattan çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

ADBOPS ~ 9 yıl önce
GEÇMİŞ OLSUN UMARIZ KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN. ADBOPS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
ACİL şifalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ist ka ~ 9 yıl önce
en kısa zamanda aprona dönmen dileğiyle.acil şifalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
Yorumunuz...Acil şifalar dilerim.Allah yardımcısı ve koruyucusu olsun.obacağı dikenlerede helal olsun diyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000