08 Haziran 2011, Çarşamba 08:30:55

TAILWIND OPERASYONLARA BAŞLIYOR

Antalya ağırlıklı uçuşlarını sürdüren Türk Havayolu Şirketi Tailwind ile Thomas Cook Belçika arasında imzalanan anlaşmanın ardından operasyonlar başlıyor...
  • Anlaşma yaptığı şirketin uçakları ve pilot yeterliliği hakkında yeterli bilgi sahibimi acaba bu Thomas. Yoksa sadece vaktinde gidip gelmiş en uygun fiyatta anlaşma şartlarını kabul etmiş olmasınamı tav olmuş bu COOK.
  • Kullanma yetkinizin olmadığı doğru dürüst eğitimini bile almadığınız HUD uçaklarda olsa ne yazar arabada olsa ne yazar. Önemli olan uçtuğunuz uçakların anormal durumdan çıkmak için uyguladığı anormal G kuvvetinin flap ve kanatlarda oluşturduğu üstelik FDR kayıtlarında bile tesbit edildikten sonra yapılan incelemede bulunan hasar oluşumlarının sizlerden saklanarak uçurulmuş olmanız. Bu durumda huzurlu olmanız çok doğal.
  • Tailwind'in uçaklarına HUD, emin değilim ama EVS ekleten zihniyeti tebrik ediyorum. Bu zihniyet regülasyonları düzenli olarak takip ettiklerini gösterir. Biraz, ama biraz okuyun arkadaşlar olur mu? Yorumlarınızı da ona göre yazın.. Referans EU-OPS1 ve Amendement 15, All Weather Operation???
  • Kesinlikle çok başarılı bi şirketiz huzurumuz da yerinde çalışanlar olarak..aha da güzel operasyonlar yapıp daha da uyuz edicez böyle aptalca eleştri yapan densizleri:=) Meyve veren ağaç olmaktan da gurur duydum demekki bişeyler yapabilioruz ki taşlanıyoruz:))

Thomas Cook ile Belçika ve İsviçre’den turistleri ülkemize getiren Tailwind Havayolları’nın Haziran ayı itibariyle bir uçağı da Belçika’dan hareket edecek. 


Bu gelişme nedeniyle, Thomas Cook ve Tailwind yetkilileri Thomas Cook Belçika Genel Müdürü Lode Ketele’nin de katılımıyla 16 Haziran sabahı Antalya Havalimanı’nda olacak.
TAILWIND OPERASYONLARA BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
Anlaşma yaptığı şirketin uçakları ve pilot yeterliliği hakkında yeterli bilgi sahibimi acaba bu Thomas. Yoksa sadece vaktinde gidip gelmiş en uygun fiyatta anlaşma şartlarını kabul etmiş olmasınamı tav olmuş bu COOK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kullanma yetkinizin olmadığı doğru dürüst eğitimini bile almadığınız HUD uçaklarda olsa ne yazar arabada olsa ne yazar. Önemli olan uçtuğunuz uçakların anormal durumdan çıkmak için uyguladığı anormal G kuvvetinin flap ve kanatlarda oluşturduğu üstelik FDR kayıtlarında bile tesbit edildikten sonra yapılan incelemede bulunan hasar oluşumlarının sizlerden saklanarak uçurulmuş olmanız. Bu durumda huzurlu olmanız çok doğal.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tailwind'in uçaklarına HUD, emin değilim ama EVS ekleten zihniyeti tebrik ediyorum. Bu zihniyet regülasyonları düzenli olarak takip ettiklerini gösterir. Biraz, ama biraz okuyun arkadaşlar olur mu? Yorumlarınızı da ona göre yazın.. Referans EU-OPS1 ve Amendement 15, All Weather Operation???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kesinlikle çok başarılı bi şirketiz huzurumuz da yerinde çalışanlar olarak..aha da güzel operasyonlar yapıp daha da uyuz edicez böyle aptalca eleştri yapan densizleri:=) Meyve veren ağaç olmaktan da gurur duydum demekki bişeyler yapabilioruz ki taşlanıyoruz:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000