29 Haziran 2011, Çarşamba 12:22:30

SKY'IN FERRUH KAPTAN'I VEDA ETTİ...

43 yıldır havacılık sektörüne hizmet veren ve 23 bin saatin üzerinde uçuş tecrübesi bulunan Sky Havayolları pilotu Ferruh Karanfil, emekliliğine çok özel bir törenle adım attı.
  • BİZLEREDE SİZİN GİBİ HUZURLA -SAĞLIKLA UÇMAK NASİP OLUR İNŞALLAH FERRUH KAPTANIM..TEŞEKKÜRLER BİZLERİ F/O İKEN FAZLA HIRPALAMADIĞINIZ VE HEP SABIRLI DAVRANDIĞINIZ İÇİN... KAPTAN T.TAYFUN HACIOĞLU..
  • bir eski teknisyen yerine 3 yeni teknisyen calisir demissin.Peki bu teknik müdürler bakım müdürleri bu kadar saf mı acaba.yeni teknisyenleri ucak basina yerlestirip hatta 3 yerine 2 teknisyeni calistirip kar etmeyi patrona masraf az cikarmayi bilmiyorlar mi acaba.Tek uyanik senmisin?SAF... ICINDE OLDUGUN SEKTOR HAKKINDA HIC BILGIN YOK.....
  • Gençlerin aklı pek ermez... O yaşa geldiklerinde anlarlar ama özür dileyebilecekleri çok az kişi kalır etraflarında
  • Sayın Kaptanım hayırlı olsun. Sağlık ve mutluluk dolu günler...Recep Küçük
Türkiye’nin önde gelen sivil havacılık kuruluşu Sky Havayolları’nın deneyimli pilotlarından Ferruh Karanfil emekli oldu.

Son olarak Sky Havayolları’nın B737-800 tipindeki BODRUM isimli TC-SKR uçağıyla Viyana-Antalya uçuşunu gerçekleştiren Karanfil, son seferinde Antalya Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Sky Havayolları Genel Müdür Yardımcısı ve Uçuş İşletme Müdürü Kaptan Pilot Aydan Mungan, çalışma arkadaşları ve ailesi tarafından karşılandı.

Emektar pilotumuza günün anısına hazırlanmış olan plaketi takdim eden Sayın Mungan; kendisine bundan sonraki emeklilik hayatında başarılar diledi.
 
Sky Havayolları ekip arkadaşlarının düzenlediği karşılama töreni sırasında duygusal anlar yaşayan ve şükranlarını sunan Karanfil “ Pilotluk çok güç fakat bir o kadar da zevkli bir meslek. Genç meslektaşlarımızın başarılı olabilmeleri için çok disiplinli olmaları, yenilikleri takip etmeleri ve sağlıklarına özen göstermeleri gerekiyor. Tüm çalışma arkadaşlarıma emniyetli ve başarılı uçuşlar diliyorum” dedi.


SKY'IN FERRUH KAPTAN'I VEDA ETTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
BİZLEREDE SİZİN GİBİ HUZURLA -SAĞLIKLA UÇMAK NASİP OLUR İNŞALLAH FERRUH KAPTANIM..TEŞEKKÜRLER BİZLERİ F/O İKEN FAZLA HIRPALAMADIĞINIZ VE HEP SABIRLI DAVRANDIĞINIZ İÇİN... KAPTAN T.TAYFUN HACIOĞLU..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bir eski teknisyen yerine 3 yeni teknisyen calisir demissin.Peki bu teknik müdürler bakım müdürleri bu kadar saf mı acaba.yeni teknisyenleri ucak basina yerlestirip hatta 3 yerine 2 teknisyeni calistirip kar etmeyi patrona masraf az cikarmayi bilmiyorlar mi acaba.Tek uyanik senmisin?SAF... ICINDE OLDUGUN SEKTOR HAKKINDA HIC BILGIN YOK.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Gençlerin aklı pek ermez... O yaşa geldiklerinde anlarlar ama özür dileyebilecekleri çok az kişi kalır etraflarında

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayın Kaptanım hayırlı olsun. Sağlık ve mutluluk dolu günler...Recep Küçük

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000