05 Haziran 2009, Cuma 09:30:40

SKY HAVAYOLLARI 'YENİ NESLİ’YLE BULUŞTU!

Antalya merkezli özel havayolu şirketi SKY Airlines, uçağına kavuştu.
  • doktor hemşire diye kan aglasalar ne olacak kıymetlerimi biliniyo sanki
  • bencede arkadaşa katılıyorum saglık sektörüne yatırım yapın millet doktor hemşire diye kan ağlıyor
  • bence sağlık sektörüne yatırım yapın daha karlı olur
  • sivil havaciliktan bir kimse yokmu su sky'in registrationlarina mudahele etsin artik, tc-skc, tc-skn.. boyle reg' mi olur yaa :) kuyruklari surtmeden kazasiz belasiz ucuslar dileriz, bir de kisin wet lease operasyonu bulurlar isallah, yoksa bu kis biraz zor gececek, yine de hayirli olsun skya yeni ucak..

Antalya Havalimanı’na inen ve Alanya adı verilen yeni nesil Boeing 737-900ER tipi uçağını getiren SKY Havayolları, filosunu da 12’ye çıkardı.

Amerika’dan getirilen ve Türkiye’deki ilk yeni nesil uçak olan 737-900ER,  büyük bir heyecanla karşılandı. 215 kişilik kapasitesi olan ve deri koltukları bulunan yeni nesil Boeing, Avrupa’da ilk kez SKY amblemi ile uçacak.

Vermiş olduğu 5 Boeing 737-900ER uçağının ilkini dün getiren SKY Havayolları, bu ay içinde ikincisini, 2009 yılı içinde üçüncüsünü getirecek. Geri kalan 2 siparişini alacağı tarih ise henüz netlik kazanmadı.

AYT 2. Dış Hatlar Terminali’ne inen 737-900ER, davetliler tarafından alkış yağmuru eşliğinde karşılandı. Apronda düzenlenen kokteyle Talha Görgülü ve çok sayıda davetli katılırken, Tahir Görgülü ise uçakla birlikte Amerika’dan geldi.

Köpük şov eşliğinde piste doğru ilerleyen dev uçağın kokpitinden Türk Bağrağı dalgalandırıldı.

Uçağın kokpitinde Airport TV kameralarına konuşan Tahir Görgülü; “Verdiğimiz 5 uçaktan birini getirdik. Diğeri de Haziran ayı içinde gelecek. Üçüncüsü 2009 yılı içinde filomuzda olacak. Diğer ikisi için görüşmelerimiz sürüyor. Küçük pürüzler var. SKY Havayolları olarak büyüyoruz ve büyümeye devam edeceğiz. Havacılık ve turizme olan katkılarımız sürecek” dedi.


SKY

SKY HAVAYOLLARI 'YENİ NESLİ’YLE BULUŞTU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 7 yıl önce
doktor hemşire diye kan aglasalar ne olacak kıymetlerimi biliniyo sanki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bencede arkadaşa katılıyorum saglık sektörüne yatırım yapın millet doktor hemşire diye kan ağlıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bence sağlık sektörüne yatırım yapın daha karlı olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sivil havaciliktan bir kimse yokmu su sky'in registrationlarina mudahele etsin artik, tc-skc, tc-skn.. boyle reg' mi olur yaa :) kuyruklari surtmeden kazasiz belasiz ucuslar dileriz, bir de kisin wet lease operasyonu bulurlar isallah, yoksa bu kis biraz zor gececek, yine de hayirli olsun skya yeni ucak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000