31 Ağustos 2011, Çarşamba 08:36:44

ONUR AIR TEKNİK ARIZA NEDENİYLE İNİŞ YAPTI

Onur Air Havayolları’na ait bir uçak, Antalya’dan havalandıktan kısa bir süre sonra teknik arıza nedeniyle İstanbul’a iniş yaptı.
  • ya allah aşkına uçağı seyahat esnasında görenler yorum yazmasın 3 numaralı mcdu muş töbe töbe:)) onur sayesinde uçağa bindiniz ayrıca arıza konusunda o çok beğendiğiniz ama bir türlü uçamadığınız şirketlerin bi farkı yok rahat olun neymiş pilot önermiş uçmuyomuş pilot canını yolda mı buldu da uçuyo peki balon havacılar sizi:)
  • söylencek pek sey yok ahmet karabudak halleder degilmi simdi onura gecmis eyvah eyvah avrupa anlasmalar müdürüymüs
  • avrupada host'luk hangi cins için daha popüler ?yani bu mesleği avrupada çoğunlukla kimler tercih ediyor?
  • konuyu bılmedn neden ve nasıl oldugunu bıolmeden sallıyorsunuz arız olabılır hangı fırmada arıza olmuyokı daha bır yıl onçe fransanın en model uçagı okyonusa çalkılmadımı ınersın suç ınezsın suç bır de host meselesı nolmus onur aırde çok host varsa bençe hostlar bu ısın bır parçası...
Onur Havayolları’na ait Airbus A320 tipi TC-OBD kuyruk tescilli Antalya-Amsterdam seferini yapan OHY301 sefer sayılı uçak, saat 18.00’da Antalya Havalimanı’ndan havalandı.

Havalandıktan yaklaşık 45 dakika sonra teknik bir arıza nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı. Teknik arızanın uçak havalandıktan bir süre sonra meydana geldiği ve İstanbul’a inen Amsterdam uçağının 21.40’ta teknik arızanın giderilmesinin ardından yola çıktığı öğrenildi.

ONUR AIR TEKNİK ARIZA NEDENİYLE İNİŞ YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
ya allah aşkına uçağı seyahat esnasında görenler yorum yazmasın 3 numaralı mcdu muş töbe töbe:)) onur sayesinde uçağa bindiniz ayrıca arıza konusunda o çok beğendiğiniz ama bir türlü uçamadığınız şirketlerin bi farkı yok rahat olun neymiş pilot önermiş uçmuyomuş pilot canını yolda mı buldu da uçuyo peki balon havacılar sizi:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
söylencek pek sey yok ahmet karabudak halleder degilmi simdi onura gecmis eyvah eyvah avrupa anlasmalar müdürüymüs

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
avrupada host'luk hangi cins için daha popüler ?yani bu mesleği avrupada çoğunlukla kimler tercih ediyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
konuyu bılmedn neden ve nasıl oldugunu bıolmeden sallıyorsunuz arız olabılır hangı fırmada arıza olmuyokı daha bır yıl onçe fransanın en model uçagı okyonusa çalkılmadımı ınersın suç ınezsın suç bır de host meselesı nolmus onur aırde çok host varsa bençe hostlar bu ısın bır parçası...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000