11 Mart 2010, Perşembe 17:58:27

Musa Alioğlu: "Dikkatli hareket ettik"

Saga Havayolları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Musa Alioğlu, İstanbul Gelişim Meslek Yüksek Okulu’nda bir konferans verdi. Alioğlu konferansta, havacılık sektörünü değerlendirdi.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Ne anlattı acaba ?
  • Bu musa bey ne muhterem bir adam. Allah sivil havacılığa bağışlasın. Gençlere sivil havacılığı anlatmış. Bu tecrübeden bütün ülke istifade etmeli.
  • Saga ve de Musa hakkında yazdıgım yorumumu neden yayınlamıyorsunuz? Oktay ERDAĞI'nı ıse aldı dıye SHGM dısında AırportHaber ı de mı kendıne bagladı Musa?Yakısmıyor sıze...

İstanbul Gelişim Meslek Yüksek Okulu’nda bir konferans veren Saga Havayolları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Musa Alioğlu, gençlere havacılık sektörünü anlattı.

Atatürk’ün “yurdun dört bir yanını demir ağlarla ile ördük” sözünü hatırlatan Alioğlu, artık bu sözün Türk Havacılık Sektörü için kullanıldığını ifade etti.

Musa Alioğlu, ulaşım politikalarının havacılık sektörüne verdiği katkıyı “Uçmak artık lüks olmaktan çıktı” sözleri ile dile getirdi. Yolcuların havayolunu daha sık kullanmaya başladığını kaydeden Alioğlu, duruma paralel olarak trafik kazalarının da azaldığını söyledi.

Bazı havaalanlarının devletin elinden çıkarılıp özelleştirilmesini olumlu karşıladığını belirten Musa Alioğlu, Antalya Havalimanı’nı örnek gösterdi. Antalya Havalimanı’nın şu anki durumunun eskiye göre daha iyi olduğunun altını çizen Alioğlu, “Bazı durumlarda devletin gücü yetmiyor” dedi.

Küresel kriz ile beraber, Avrupa’daki birçok havayolu şirketinin iflasın eşiğine gelmesine karşı Türk şirketlerinin büyük ölçüde krizden etkilenmediğini de açıkladı.

Alioğlu, “Yazın kendi yolcumuzu taşıdık, kışın da uçaklarımızı kiraya verdik. Dikkatli hareket ettik” şeklinde konuştu.

Musa Alioğlu

Musa Alioğlu: "Dikkatli hareket ettik"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ne anlattı acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu musa bey ne muhterem bir adam. Allah sivil havacılığa bağışlasın. Gençlere sivil havacılığı anlatmış. Bu tecrübeden bütün ülke istifade etmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Saga ve de Musa hakkında yazdıgım yorumumu neden yayınlamıyorsunuz? Oktay ERDAĞI'nı ıse aldı dıye SHGM dısında AırportHaber ı de mı kendıne bagladı Musa?Yakısmıyor sıze...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000