06 Haziran 2013, Perşembe 20:55:52

MAĞDUR YOLCU AÇIKLAMASI

Antalya Havalimanı Mülki İdare Amiri Mehmet Yavuz, havalimanında mağdur yolcu olmadığını açıkladı...
  • Ok anladikk yolcularin hicbiri magdur degill amaa çalışanlariin magdurlugu ne olacakk peki?? Yaziklar olsun ya yaziklar olsun kimse farkinda degil mi bu calisanlar ne yapacak simdi o kadar maasimz kaldi issizz kaldikk evt soruyorm bizim magduriyetimiz ne olacak???
  • Valla dirilir mi dirilir. Beklerim. Ama bu kadar ahtan sonra herhalde gene batar. Nee zor duruma düşmüş patronu kötüleme diyorsunuz kim zor durumda ya, zor durumda olan çalışanlar. Sen inanıyor musun onların zor durumda olduğuna? Kötünün iyisi
  • PATRON ZOR DURUMA DÜŞEMEZMİ NE FİLOLAR KAPANDI EKMEK VERİRKEN İYİDİ İŞE GİRMEK İÇİN 50 TAKLKA ATANLAR SENELERCE MAAŞ ALANLAR ŞİMDİ PATRON KÖTÜ YAZIK VALLA
  • NE YOLCU MAGDURİYETİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ YAA YETERIN ARTIK. ÇALIŞAN PERSONELİN MAĞDURİYETİ NE OLACAK 2 AY MAAŞ ÖDEMEDEN ŞİRKETİ KAPATTI BU ADAM.BU DA YETMEZMİŞ GİBİ İFLASINI RESMİ OLARAK AÇIKLAMADIĞINDAN DOLAYI İŞ ÇIKIŞ BELGESİDE ALAMIYORUZ GİDELİM EN AZINDAN İŞ BULANA KADAR İŞSİZLİK PARASI ALALIM DİYE O DA YOK,HALAA BEKLEMEDE SÜRÜNDÜRÜYOR İNSANLARI .NERDE BU SHGM NERDE NİYE BİRŞEY YAPMIYOR,HAVACILIĞI BİTİRDİNİZ BE.İNSANLARI PARASIZ PULSUZ ORTADA BIRAKTI,HAKKIMI HELAL ETMİYORUM,BU KÖTÜ GÜNLER BİRGÜN GEÇER ELBET AMA SEN BU KADAR İNSANIN AHINI ALDIN BİRYERLERİNDEN ÇIKACAK ELBET, YAZIKLAR OLSUN

Antalya Vali Yardımcısı ve Antalya Havalimanı Mülki İdare Amiri Mehmet Yavuz, havalimanında mağdur olarak bekleyen başta Kazak olmak üzere birçok turist olduğu iddialarına ilişkin olarak yaptığı açıklamada herhangi bir mağduriyete rastlamadıklarını ifade etti.

Antalya'da ortaya çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve mağdur yolcu olmadığının altını çizen Yavuz; 'SKY Havayolları'nın ekonomik durumu nedeniyle geri götüremediği yolculardan 2 bin kişiyi geri ülkelerine gönderdik. Geriye kalan yolculardan tatili devam edenler var. Ancak mağduriyet söz konusu değil. Tatili biten ve ülkesine dönmek isteyen yolcuları da ülkelerine göndermeye devam edeceğiz. Bu konuda SKY Havayolları başta olmak üzere herkes üzerine düşeni yapmıştır' dedi.

Yavuz, başta havalimanı Başmüdürü Osman Serdar'ın araştırmaları olmak üzere çalışmaların devam ettiğini ve mağdur yolcu bırakmayacaklarını belirtti.

Antalya merkezli SKY Havayolları, yaşadığı ekonomik dar boğaz nedeniyle uçuşlarını durdurmuş ve iflas noktasına gelmişti. 

MAĞDUR YOLCU AÇIKLAMASI