24 Kasım 2011, Perşembe 17:22:16

İŞTE IC HOLDİNG'İN YENİ UÇAĞI

Havaalanı işletmeciliğinin ardından havayolu taşımacılığına da giren IC Holding, uçak filosunu büyütmeye devam ediyor. IC Holding, daha önce Dubai'de VIP taşımacılık yapan Nakheel Havacılık'a ait Embraer ERJ-135 Legacy 600 tipi uçağı bünyesine kattı.
  • Pilotlar yabancı kardeş,salyalaruni silebilirsin
  • Kesin asker bu yorumları yazanlar zira vizyon mizyon hiç bir şey yok şu yorumların çoğunda. İnanılmaz sığ görüşler örümcek kafalar. Neymiş inşaatçı sadece inşaat yapsınmış mış mış. Yahu bırak adam girsin sektöre işte, herkes girsin parası olan uçak alabilen herrrrrkes girsin ne alabiliyorsa alsın uçursun NE ZARARI VAR ? Zararı olamaz aksine süper faydası olur, istihdam olur sektör büyür. Anlayamıyorsunuz değil mi bu yatay büyüme kavramlarını... Ancak bu kadar işte KİMSE GİRMESİN SADECE EMEKLİ ASKER KONTROLÜNDE OLSUN HERŞEY. Geçti o devir geçtiiiii bu ülke büyüyecek sektör büyüyecek herşey çok daha güzel olacak siz ne kadar fren koysanızda gücünüz yetmez artık.
  • Bir inşaatçılar eksikti havacılık sektöründe onlarda geldi tam oldu. Siz neden inşaat işlerine devam etmezsiniz ki ?
  • Ya şirkete bak uçağa bak habere bak. IC holding toplu konut yapmaya devam etsin. Kendide gördü bu piyasada yaşayamayacağını....
Dubai merkezli VIP taşımacılık yapan Nakheel Havacılık Şirketi'nin 2007 yılında Brezilya'lı uçak şirketi Embraer'den satın aldığı A6-SUN kuyruk tescilli ERJ 135 Legacy 600 tipi VIP uçak, IC Holding'in filosuna katıldı.

2007 yılında yapılan ihalede Alman ortağıyla birlikte 2.3 milyar Euro ödeyerek Antalya Havalimanı işletmeciliğini 17 yıllığına alan IC Holding, geçtiğimiz Nisan ayında IC Havacılık A.Ş adında bir şirket kurmuştu.

Yurt içi ve yurt dışı hatlarda tarifeli ya da tarifesiz yolcu ve yük taşımacılığı yapan IC Holding'in filosunda şu anda Embraer Phenom 100 tipi bir uçağı daha bulunuyor.

İbrahim Çeçen'in ortaklar arasında bulunmadığı şirketin Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali apronunda bekleyen A6-SUN kuyruk tescilli uçağı, önümüzdeki günlerde TC-ICH kuyruk tescilini alacağı belirtildi.

13+1 kişilik kapasiteye sahip olan uçağın, maksimum cruise hızı saatte 834 km.Tam dolu kapasite ile 6060 km mesafe alan Legacy 600, 26 metre uzunluğunda. Jetin kanat uzunluğunun 20 metre, yerden yüksekliğinin ise 6,75 metre olduğu öğrenildi.

İşte IC Havacılık'ın yeni jeti;
©AirportHaber.com ÖZEL
İŞTE IC HOLDİNG'İN YENİ UÇAĞI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
Pilotlar yabancı kardeş,salyalaruni silebilirsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kesin asker bu yorumları yazanlar zira vizyon mizyon hiç bir şey yok şu yorumların çoğunda. İnanılmaz sığ görüşler örümcek kafalar. Neymiş inşaatçı sadece inşaat yapsınmış mış mış. Yahu bırak adam girsin sektöre işte, herkes girsin parası olan uçak alabilen herrrrrkes girsin ne alabiliyorsa alsın uçursun NE ZARARI VAR ? Zararı olamaz aksine süper faydası olur, istihdam olur sektör büyür. Anlayamıyorsunuz değil mi bu yatay büyüme kavramlarını... Ancak bu kadar işte KİMSE GİRMESİN SADECE EMEKLİ ASKER KONTROLÜNDE OLSUN HERŞEY. Geçti o devir geçtiiiii bu ülke büyüyecek sektör büyüyecek herşey çok daha güzel olacak siz ne kadar fren koysanızda gücünüz yetmez artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir inşaatçılar eksikti havacılık sektöründe onlarda geldi tam oldu. Siz neden inşaat işlerine devam etmezsiniz ki ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ya şirkete bak uçağa bak habere bak. IC holding toplu konut yapmaya devam etsin. Kendide gördü bu piyasada yaşayamayacağını....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000