05 Haziran 2008, Perşembe 16:41:30

Antalya Uçuş Kulesi’ne BASKIN

Antalya Havalimanı Uçuş Kulesi’ne çıkan Adriatik Havayolları temsilcisi Çağata Bilen, kulede olay çıkardı. Adriyatik uçağına geç motor çalıştırma izni verilmesine sinirlenen Bilen ortalığı birbirine kattı.
  • bu adamı! bilen bilir. ben böyle kaba bir insan! görmedim. zaten adriyatik tam bir akraba şirketi oluyor hatta olmuş bile. HEP DESTEK TAM DESTEK! sloganlarıda bu.
  • "air" nickli arkadaşın yazdıklarına katılıyorum , bu maganda bu cüreti malum şahıs s.k.'dan buluyor. Bu adamlar görevde kaldığı sürece daha vahim olaylar yaşanabilir. Başka bir yerde olsa çoktan işlerine son verilirdi ama burası s.k.nın çöplüğü.
  • tüm yorumcu arkadaşlar bir şeyi unutuyorlar gibi geldi bana o da dhmi baş md.lüğü ve şirketlerin hamisi s.k. bu işi nasıl kapatacak çünkü ellerinden geldiğince baskı uyguladıklarını biliyorum.bu iş hediye almaya şirkette adamını çalıştırömaya kadar uzanır gerisi fasa fiso
  • Siz temsilci diye geçinen havalimanlarında yer hizmetleri şirketleri tarafından pohpohlanan daha sonrada böyle kule baskınlarına giden temsilcilik hizmeti verdiğiniz uçağın sanki kendi babanızın uçağı gibi görme politikası olduğu sürece Rumuz temsilci sende kule basarsın,DHMİ görevlileri ilede tartışırsınız.Sizin havanız sadece yer hizmetleri şirketlerine,catering etc. buralara geçer.TEMSİL,GÖZETİM-YÖNETİM de işini yapan çok iyi arkadaşlarda var.Sayın temsilci rumuzlu kişi sen mi alıyorsun slotu+Permiyi nerden alıorsun bunu ya.Sen DXP misin slot alıcaksın.Sende hemen elinde telefon Permi yok,CTOT ayarlarmısın diye bizlere telefon açarsanız.Ben DXP olmadan 3 sene önce harekat koordine memurluğu yaptım.Sizlerin ne olduğunu bildiğim için bana öğretmeye kalkma.Aklı başında harekat koordine memuru olduktan sonra sizlere ne gerek var.Gecikme varsa ETD göndersinler yeter.Ben zaten uçağı takip ediorum.Bu arada bana bir permi örneği gönderirsen çok sevinirim :)Birde tabii yapabilirsen meydan slotu temsilcisin ya.Birde recause 73 route değiştiriver :))).Güldürme beni ya..HERKES KENDİ İŞİNİ YAPSIN.

Hava trafik kontrolörleri ile sohbet etmek için Antalya Havalimanı Uçuş Kulesi’ne çıkan Adriatik Havayolları Antalya Temsilcisi Çağatay Bilen, kulede terör estirdi.  Kuleye gelme amacının sohbet değil olay çıkarmak olduğu sonradan anlaşılan Bilen, uzun süredir kin duyduğu kule çalışanlarına saldırdı. “Neden benim uçağımdan önce başka bir uçağa motor çalıştırma müsaadesi verdiniz” diyerek kule görevlileriyle tartışmaya başlayan Bilen, güvenlik görevlilerince güçlükle sakinleştirildi. Güvenliklerce kuleden indirilen Bilen hakkında uçuş güvenliğini tehlikeye attığı gerekçesiyle soruşturulma başlatılıp başlatılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

AirportHaber Özel

Antalya Uçuş Kulesi’ne BASKIN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

aytnumberone ~ 10 yıl önce
bu adamı! bilen bilir. ben böyle kaba bir insan! görmedim. zaten adriyatik tam bir akraba şirketi oluyor hatta olmuş bile. HEP DESTEK TAM DESTEK! sloganlarıda bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BirBilen ~ 10 yıl önce
"air" nickli arkadaşın yazdıklarına katılıyorum , bu maganda bu cüreti malum şahıs s.k.'dan buluyor. Bu adamlar görevde kaldığı sürece daha vahim olaylar yaşanabilir. Başka bir yerde olsa çoktan işlerine son verilirdi ama burası s.k.nın çöplüğü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
air ~ 10 yıl önce
tüm yorumcu arkadaşlar bir şeyi unutuyorlar gibi geldi bana o da dhmi baş md.lüğü ve şirketlerin hamisi s.k. bu işi nasıl kapatacak çünkü ellerinden geldiğince baskı uyguladıklarını biliyorum.bu iş hediye almaya şirkette adamını çalıştırömaya kadar uzanır gerisi fasa fiso

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ground&DXP ~ 10 yıl önce
Siz temsilci diye geçinen havalimanlarında yer hizmetleri şirketleri tarafından pohpohlanan daha sonrada böyle kule baskınlarına giden temsilcilik hizmeti verdiğiniz uçağın sanki kendi babanızın uçağı gibi görme politikası olduğu sürece Rumuz temsilci sende kule basarsın,DHMİ görevlileri ilede tartışırsınız.Sizin havanız sadece yer hizmetleri şirketlerine,catering etc. buralara geçer.TEMSİL,GÖZETİM-YÖNETİM de işini yapan çok iyi arkadaşlarda var.Sayın temsilci rumuzlu kişi sen mi alıyorsun slotu+Permiyi nerden alıorsun bunu ya.Sen DXP misin slot alıcaksın.Sende hemen elinde telefon Permi yok,CTOT ayarlarmısın diye bizlere telefon açarsanız.Ben DXP olmadan 3 sene önce harekat koordine memurluğu yaptım.Sizlerin ne olduğunu bildiğim için bana öğretmeye kalkma.Aklı başında harekat koordine memuru olduktan sonra sizlere ne gerek var.Gecikme varsa ETD göndersinler yeter.Ben zaten uçağı takip ediorum.Bu arada bana bir permi örneği gönderirsen çok sevinirim :)Birde tabii yapabilirsen meydan slotu temsilcisin ya.Birde recause 73 route değiştiriver :))).Güldürme beni ya..HERKES KENDİ İŞİNİ YAPSIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000