20 Ocak 2012, Cuma 10:30:20

ANTALYA HAVALİMANI'NDA KORKUTAN YANGIN

Antalya Havalimanı'nda, SKY Hava Yollarına ait teknik malzeme deposunda çıkan yangın korkuttu.
  • "Eyvah başlıklı arkadaş mutlu değilsen KAPI AÇIK TUTAN YOK SENİ..." bu cümleyi zaten sky personeli sıklıkla duyuyor ...ki kalifiye elemanları da, özveriyle çalışan kaliteli elemanları da aynı cümleyi duymakta.böyle böyle pek kimse kalmadı zaten.kalite düştü,verim azaldı.maaşlar yatmamasına rağmen halen kapı orda denilebiliyor.kimse babasının hayrına çalışmıyor orda evini çoluğunu çocuğunu geçindirmeye çalışıyor herkes.aldıkları üç kuruş o da ödenmiyor artık.merak etmeyin kapının yolunu biliyor herkes ve giden gidiyor zaten !!!!
  • mustafa gündoğdu ve ramazan yuvalı dostluğunuz ve yardımlarınız bizleri onurlandırdı......teşekkürler
  • kızarmaz hocam onların yüzü AHİRETTE var ölümde var zengin sosyeteleri
  • Tüm Sky ailesine geçmiş olsun.. Bana emeği geçen eski şirketimin üzerindeki kara bulutların bir an evel dağılması dileklerimle...
Saat 04.00 sıralarında, Antalya Havalimanı A Kapısı arkasında bulunan SKY Hava Yolları'na ait teknik malzeme deposunda yangın çıktı.

Depoda bulunan tiner ve boya malzemeleri nedeniyle bir anda alevler yükselirken, havalimanı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale etti.

Yangın nedeniyle havalimanında panik yaşanırken ekipler yangını yaklaşık iki saatte kontrol altına alabildi. Polis, yangınla ilgili soruşturma başlattı.

SKY Havayolları yetkilileri, yangının neden çıktığına ilişkin araştırmaların sürdüğünü belirterek, "Şu an için yangının çıkış sebebi belli değil. Kamera kayıtları inceleniyor. Uçakların yedek parçalarının bulunduğu teknik bölümde maddi hasar var ancak can kaybı ya da yaralanma söz konusu değil" açıklamasını yaptı.
ANTALYA HAVALİMANI'NDA KORKUTAN YANGIN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 6 yıl önce
"Eyvah başlıklı arkadaş mutlu değilsen KAPI AÇIK TUTAN YOK SENİ..." bu cümleyi zaten sky personeli sıklıkla duyuyor ...ki kalifiye elemanları da, özveriyle çalışan kaliteli elemanları da aynı cümleyi duymakta.böyle böyle pek kimse kalmadı zaten.kalite düştü,verim azaldı.maaşlar yatmamasına rağmen halen kapı orda denilebiliyor.kimse babasının hayrına çalışmıyor orda evini çoluğunu çocuğunu geçindirmeye çalışıyor herkes.aldıkları üç kuruş o da ödenmiyor artık.merak etmeyin kapının yolunu biliyor herkes ve giden gidiyor zaten !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
mustafa gündoğdu ve ramazan yuvalı dostluğunuz ve yardımlarınız bizleri onurlandırdı......teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kızarmaz hocam onların yüzü AHİRETTE var ölümde var zengin sosyeteleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Tüm Sky ailesine geçmiş olsun.. Bana emeği geçen eski şirketimin üzerindeki kara bulutların bir an evel dağılması dileklerimle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000