26 Haziran 2011, Pazar 00:10:38

ANTALYA HAVALİMANI'NDA KORKU DOLU ANLAR!

Antalya Havalimanı'nda uçakta yangın paniği yaşandı...
  • Konunun muhattabı IFALPA ve pilotlar değildir. tüm havalimanı personelini ve yolcuları ilgilendirir ki ilgili kuruluş ECAC'dır. Ancak katılıyorum elle arama yasal değildir. aranacak kişi elle aranmayı kabul ederse elle arama yapılabilir. zorla yapılamaz. kemer çıkarmıyoruz diye ismimizi alıyorlar. varsınlar alsınlar. ben de elle arama yapmak isteyen güvenlik görevlisi arkadaşın ismini alacağım. bakalım ne olacak. DHMİ
  • Benim güvenlğimi beni elle arayarak mı sağlayacak? En güzeli, bundan sonra tikim varmış gibi yapacağım...
  • SIZN ELBISELERINIZ KIRLENIYORSA GUVENLIK GOREVLILERININDE ELLERI KIRLENIYOR ELBISELERINIZ NE KADAR KIYMETLIKI GUVENLIĞİN ELLE YAPILMASINDAN ŞİKAYETÇİSİSNİSZ BURDA SÖZ KONUSU OLAN YOLCULARIN VE SİZLERİN GÜVENLİĞİDİR BİLİNÇLİ OLMAK ONA GÖRE KONUŞMAK LAZIM BENCE
  • Arkadaşlar IFALPA üyesi hiç bir ülkede IFALPA üyesi pilotların üzeri "el ile aranamaz"! Bunun aksini uygulayan güvenlik görevlileri hakkında şikayette bulununuz. Bu bilgiyi teyit etmek istiyorsanız TALPA ile irtibata geçiniz. O dedektörleri süs olarak taşımasınlar!
Antalya Havalimanı'ndan Rusya'nın Volgograd şehrine hareket etmek üzere kalkış yapmaya hazırlanan Red Wings Havayolları'na ait yolcu uçağında büyük bir panik yaşandı.

Red Wings Havayolları'na ait yolcu uçağı 208 yolcusuyla birlikte uçuş yapmak üzere piste çıktıktan kısa süre sonra kargo bölümünde yangından şüphelenildi. Bunun üzerine yolcular acil çıkış kapıları açılarak tahliye edildi. Tahliye sırasında yolcular arasında panik yaşandı, ancak herhangi bir yaralanma söz konusu olmadı.

Çıkış yapılırken kullanılan hava yastıklarının düzeltilmesi uzun sürünce uçuş da iptal edildi, ancak gerekli malzemelerin tedarik edilmesiyle uçuş gecikmeli de olsa yapıldı.

Antalya Havalimanı Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı Mehmet Yavuz, yaptığı açıklamada 'Rus pilot piste çıktıktan sonra kuleden izin isteyerek yarım saat pistte beklemiş. Daha sonra yakıt ikmali için geri döndüğü sırada kargo bölümünde yangın çıktığını düşünerek yolcuların tahliye edilmesini istemiştir. Yolcular acil çıkış kapılarından tahliye edildikten sonra bazı malzemeler konusunda bir takım eksiklikler olmuş, bu nedenle uçuş gecikmeli olarak yapılmıştır. Bunun dışında herhangi bir problem yoktur' dedi.
ANTALYA HAVALİMANI'NDA KORKU DOLU ANLAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Konunun muhattabı IFALPA ve pilotlar değildir. tüm havalimanı personelini ve yolcuları ilgilendirir ki ilgili kuruluş ECAC'dır. Ancak katılıyorum elle arama yasal değildir. aranacak kişi elle aranmayı kabul ederse elle arama yapılabilir. zorla yapılamaz. kemer çıkarmıyoruz diye ismimizi alıyorlar. varsınlar alsınlar. ben de elle arama yapmak isteyen güvenlik görevlisi arkadaşın ismini alacağım. bakalım ne olacak. DHMİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Benim güvenlğimi beni elle arayarak mı sağlayacak? En güzeli, bundan sonra tikim varmış gibi yapacağım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SIZN ELBISELERINIZ KIRLENIYORSA GUVENLIK GOREVLILERININDE ELLERI KIRLENIYOR ELBISELERINIZ NE KADAR KIYMETLIKI GUVENLIĞİN ELLE YAPILMASINDAN ŞİKAYETÇİSİSNİSZ BURDA SÖZ KONUSU OLAN YOLCULARIN VE SİZLERİN GÜVENLİĞİDİR BİLİNÇLİ OLMAK ONA GÖRE KONUŞMAK LAZIM BENCE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşlar IFALPA üyesi hiç bir ülkede IFALPA üyesi pilotların üzeri "el ile aranamaz"! Bunun aksini uygulayan güvenlik görevlileri hakkında şikayette bulununuz. Bu bilgiyi teyit etmek istiyorsanız TALPA ile irtibata geçiniz. O dedektörleri süs olarak taşımasınlar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000