22 Mayıs 2014, Perşembe 12:09:10

ANTALYA HAVALİMANI'NDA İNTİHAR ETTİ!

Antalya Havalimanı'nda dün gece bir yolcu İç hatlar Terminali'nin 1. katına çıkarak intihar etti.
  • Ha iyi bir bu eksikti helal olsun daha basimiza neler gelecek.
  • Eleman uçma olayını yanlış anlamış.
  • Nasıl Yani !! ?? Uluslararası Olan bir hava limanında İnsanın üzerinden atlayabileceği yükseklikte bir duvar yada cam korkuluk mu var ? Yok mu Bu Limanı işleten firmanın iş güvenliği uzmanı kalite veya işletme müdürü bugün oradan bir insan atlayabiliyor sa yarın dengesini kaybeden bir yetişkin bir yaşlı veya çocuk yaşta bir insanda rahatlıkla düşebilir .İlginç !!Bu hava limanı ile ilgili çok şey duyuldu ama bu kadarı da pes yetkililer uyuyor mu ??? İllaki birilerinin yaralanıp yada ölmesi mi lazım koltuğunuzdan kalkarak terminalde tehlikeli mahalleri tespit ederek önlem almak için ....
  • ben dun oradaydım yolcu ıntıhar etti..Buyuk ıhtımalle Yasadıgını sanmıyorum...ben olayı bırebır gordum..

Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali'nde dün akşam saat 22.25 sularında yürüyen merdiveni kullanarak terminalin 1. katına çıkan yabancı uyruklu bir yolcu kendini kafa üstü boşluğa bırakarak intihar etti.

Kimliği henüz belirlenemeyen yolcuya ilk müdahaleyi havalimanı sağlık ekibi yaptı. Yolcu daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yolcunun durumunun ağır olduğu öğrenildi.

ANTALYA HAVALİMANI'NDA İNTİHAR ETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ha iyi bir bu eksikti helal olsun daha basimiza neler gelecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK Kafaüstü ~ 4 yıl önce
Eleman uçma olayını yanlış anlamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
koltuk !!! ~ 4 yıl önce
Nasıl Yani !! ?? Uluslararası Olan bir hava limanında İnsanın üzerinden atlayabileceği yükseklikte bir duvar yada cam korkuluk mu var ? Yok mu Bu Limanı işleten firmanın iş güvenliği uzmanı kalite veya işletme müdürü bugün oradan bir insan atlayabiliyor sa yarın dengesini kaybeden bir yetişkin bir yaşlı veya çocuk yaşta bir insanda rahatlıkla düşebilir .İlginç !!Bu hava limanı ile ilgili çok şey duyuldu ama bu kadarı da pes yetkililer uyuyor mu ??? İllaki birilerinin yaralanıp yada ölmesi mi lazım koltuğunuzdan kalkarak terminalde tehlikeli mahalleri tespit ederek önlem almak için ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 4 yıl önce
dunyada inşa edilmiş her havalimanı bu şekilde?? anlayamadım seni
Korku ~ 4 yıl önce
Hayretle yorum yazanlar, galiba havaalanı çalışanı. Fatura kendilerine kesilir diye korkuyor olmalılar. Demekki mümkün olabiliyormuş. Boğaz köprüsününde her iki ucuna polis konuyor, yaya giriş çıkışı olmasın diye. Ama yine olay olmuyor mu? Elbette oluyor. Savunma belli, arabasıyla durup atladı denilebiliyor. Eee intihar etmek isteyene her yer mümkün de, sende ağzını açıp seyir mi edeceksin? Oynamayacak gelinin baştan yerim dar demesine getiriyorsunuz olayı. Bir insan ölüyor neticede. Somadaki kazada tedbir almayanları savunanlarla aynı kafada mı olacaksınız?
Tikky ~ 4 yıl önce
ben dun oradaydım yolcu ıntıhar etti..Buyuk ıhtımalle Yasadıgını sanmıyorum...ben olayı bırebır gordum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000