02 Ağustos 2015, Pazar 11:08:56

Antalya Havalimanı'nda bir rekor daha

Yaz sezonun gelmesiyle birçok Türkiye'deki havalimanları rekor kırmaya devam ediyor. Antalya Havalimanı dün bin 11 uçağa hizmet vererek bu yılın rekorunu kırdı.
  • İnşallah böyle devam eder
  • Insallah böyle devam eder.
  • İnis kalkis yapan ucaklarin %50 si tgs nindi.450-500 ucustan 4-5 gecikmeyle cikmak her istasyona nasip olmaz
  • BAZILARINA SORSAN TURİZM KÖTÜ! E uçaklarda artış var diyosun , yolcu sayısı düşük diyor..yolcu sayısı da arttı bak ama diyosun , e para harcamıyolar diyor.birilerinin cepleri sürekli dolarken o gecesini gündüzünü heba eden bir sürü emektar insana sadece kuru bir teşekkür , gerçi o teşekkürü bile esirgeyen birçok yer var.Dünyada göz göre göre bu kadar çok para kazanıpta hala ağlayan neresi vardır acaba !

Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonlarından Antalya'da rekor kırıldı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Antalya Başmüdürü Osman Serdar'ın sosyal medya üzerinden 1 Ağustos günü (dün) Antalya Havalimanı'na iniş- kalkış yapan uçak sayısı ve gelen yolcu bakımından tüm zamanların rekorunun kırıldığını duyurdu.

Bir önceki rekorunu 18 Temmuz'da, bin 12 uçak ve 169 bin yolcuya hizmet vererek kıran Antalya Havalimanı'nda, dün bin 11 uçağa ve 176 bin yolcuya hizmet verildi. Bu rakam, Antalya Havalimanı için yolcu sayısı bakımından 2015'in rekoru.

Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar, rekoru sosyal medya hesabından böyle duyurdu;

"1 Ağustos'ta Antalya Havalimanı'nda 1011 uçakla 176 bin yolcuya hizmet verdik. Yolcu sayısı itibariyle bu yılın rekoru. 14 bin çalışanımzı kutlarım"

Antalya Havalimanı'nda bir rekor daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Hüseyin baha ~ 3 yıl önce
İnşallah böyle devam eder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 3 yıl önce
Insallah böyle devam eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 3 yıl önce
İnis kalkis yapan ucaklarin %50 si tgs nindi.450-500 ucustan 4-5 gecikmeyle cikmak her istasyona nasip olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AmanHaTurizmKötü ~ 3 yıl önce
BAZILARINA SORSAN TURİZM KÖTÜ! E uçaklarda artış var diyosun , yolcu sayısı düşük diyor..yolcu sayısı da arttı bak ama diyosun , e para harcamıyolar diyor.birilerinin cepleri sürekli dolarken o gecesini gündüzünü heba eden bir sürü emektar insana sadece kuru bir teşekkür , gerçi o teşekkürü bile esirgeyen birçok yer var.Dünyada göz göre göre bu kadar çok para kazanıpta hala ağlayan neresi vardır acaba !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000