30 Ağustos 2014, Cumartesi 22:26:21

ANTALYA HAVALİMANI'NDA ARIZA KRİZİ

Antalya Havalimanı'nda bagaj sistemi arıza yaptı, terminalde aşırı yoğunluk yolcuları isyan ettirdi. İşte detaylar...
  • Bir taraf dibine kadar maliyet odaklı, bir taraf dibine kadar memnuniyetsiz. Sakın birbirinizi dinleyip anlamaya çalışmayın. Yoksa sorunlar çözülür alimallah; yazacak birşeyiniz, kazanacak paranız kalmaz.
  • İST BHS çalışanları olarak Antalya daki meslektaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu zor görevi ne kadar özveri ile yaptıklarını biliyoruz. Umarız bu yoğun sezonu kolaylıkla atlatırlar.
  • öncelikli olarak,icf değerli çalışanları ve yöneticilerine geçmiş olsun...bu tip arızalar maalesef yaşanabiliyor.Turgay ve ekibi gayet deneyimli ve sağlamdır,ancak arıza adı üstünde tüm arıza esnasında çabalyan operasyon ve teknk ekibinde emeğine sağlık.
  • Her hafta duzenli olarak izmir antalya ucuyorum ve evet bir alemim ... Rötar her zaman havacılıkta olabilecek bir durum.... Anlayışla karşılamak lazım...

Antalya Havalimanı'nda bagaj sistemi arıza yaptı, terminalde aşırı yoğunluk yolcuları isyan ettirdi.

Türkiye'nin en fazla yolcu trafiğine sahip meydanlarından birisi olan Antalya Havalimanı, yaşanan bir arıza nedeniyle oldukça yoğun saatler yaşıyor. Terminalin bagaj sisteminde günün akşam saatlerinde meydana gelen bir arıza nedeniyle terminallerde adım atacak yer kalmadı.

Bugün check*in sistemine bağlı bagaj bantlarında bir arıza meydana geldi. Yolcuların bagajlarının uçağa yüklenmeden önce toplandığı alan olan şut altına gönderilemeyen valizler, uçakların rötar yapmasına neden oldu.

Şut altına gönderilmesi uzun zaman alan valizlerin arıza nedeniyle uçağa yüklenmesi gecikiyor. Bu nedenle uçakların rötar yaptığı ve yolcuların duruma yoğun tepki gösterdiği öğrenildi.

İşte Antalya Havalimanı'nda arıza nedeniyle oluşan yoğunluk:

ANTALYA HAVALİMANI'NDA ARIZA KRİZİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Denge ~ 4 yıl önce
Bir taraf dibine kadar maliyet odaklı, bir taraf dibine kadar memnuniyetsiz. Sakın birbirinizi dinleyip anlamaya çalışmayın. Yoksa sorunlar çözülür alimallah; yazacak birşeyiniz, kazanacak paranız kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bağımsız BHS ~ 4 yıl önce
İST BHS çalışanları olarak Antalya daki meslektaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu zor görevi ne kadar özveri ile yaptıklarını biliyoruz. Umarız bu yoğun sezonu kolaylıkla atlatırlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İSG ~ 4 yıl önce
öncelikli olarak,icf değerli çalışanları ve yöneticilerine geçmiş olsun...bu tip arızalar maalesef yaşanabiliyor.Turgay ve ekibi gayet deneyimli ve sağlamdır,ancak arıza adı üstünde tüm arıza esnasında çabalyan operasyon ve teknk ekibinde emeğine sağlık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Her hafta duzenli olarak izmir antalya ucuyorum ve evet bir alemim ... Rötar her zaman havacılıkta olabilecek bir durum.... Anlayışla karşılamak lazım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000