09 Haziran 2011, Perşembe 14:30:59

ANTALYA HAVALİMANI COŞTU

Antalya'ya yıl başından bu yana havayoluyla gelen turist sayısı yüzde 17 artarak 3 milyonu aştı...
  • Ben 6 yıldır havalimanında yerhizmetlerinde görevliyim 33 yaşındayım.Limanı işleten Firmalarında çalışanlarını da her gün görüyoruz zaten 60 şı yaş sınırına takılacak kadar yaşlı içlerinde 15-20 yıldır çalışan büyüklerimiz var 50-60 yaşlarnda.Peki bunlar birde kendilerini geliştiremeyip profosyenelşemiyince düşüncede hareket çacukluguda tüm işletmeye puan kaybetdiriyor.Acilen yakınyıllada AYT kadrosunu GENÇLEŞTİRMELİ ( 27 --45 ) Arası.
  • AYT de çok çalışmışsın iyi çalışmışsın ama BOŞ çalışmıssız,profosyonelde olamadıgın için yeni yönetim seni hakketdigin yerde bekletiyormuş işte deigine göre.eski yönetim tabiki profosyenellerdir ama sen profosyonel olamayınca durumda bu oluyor işte.çok alanların üçretinde gözün kalıyor.İlk yorumu yapan arkadaşta haklı yorumunda bence !Yönetime laf atanlara ve gün doldurmak için çalışanlarada KAPAK olmuş zaten,sanki zorla çalıştıranlar var !!!
  • termınal 1 dekı koruklerın özellıkle merdıven ustu ışıklarını aksam ve gece uçuşlarında açın tasarruf diye saçmalamayın.bırgün yuvarlanacak yolcu acı sonuç olursa ne tasarrufun kalır nede prestıjın.bu aksaklıkları farkedemeyen ekıbınde profesyonelliğide artık kamuoyuna kalsın
  • arkadaş antalya havalimanında prim karşılığı çalışılmıyor.. çok çalış çok kazan mantığı kapı kapı dolaşıp tencere tava satan distlerde olur ! burda değil.. karıştırıyorsun ;)
Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünden edindiği bilgiye göre, 1-8 Haziran'da Antalya Uluslararası Dış Hatlar Terminali'ne 389 bin 674 turist giriş yaptı. Yılbaşından bu yana bölgeye gelen turist sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 17 artışla 3 milyon 176 bin 921'e ulaştı. 
 
Dünyanın 100'den fazla ülkesinden turistin tercih ettiği Antalya'ya bu yılın 5 aylık döneminde en fazla turist sırasıyla Almanya, Rusya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Ukrayna, İsveç, Avusturya, Belçika ve Norveç'ten geldi. 
 
Antalya'ya geçen yıl aynı dönemde 2 milyon 724 bin 457, 2009 yılında 2 milyon 265 bin 206, 2008 yılında da 2 milyon 538 bin 389 turist gelmişti.
ANTALYA HAVALİMANI COŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ben 6 yıldır havalimanında yerhizmetlerinde görevliyim 33 yaşındayım.Limanı işleten Firmalarında çalışanlarını da her gün görüyoruz zaten 60 şı yaş sınırına takılacak kadar yaşlı içlerinde 15-20 yıldır çalışan büyüklerimiz var 50-60 yaşlarnda.Peki bunlar birde kendilerini geliştiremeyip profosyenelşemiyince düşüncede hareket çacukluguda tüm işletmeye puan kaybetdiriyor.Acilen yakınyıllada AYT kadrosunu GENÇLEŞTİRMELİ ( 27 --45 ) Arası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
AYT de çok çalışmışsın iyi çalışmışsın ama BOŞ çalışmıssız,profosyonelde olamadıgın için yeni yönetim seni hakketdigin yerde bekletiyormuş işte deigine göre.eski yönetim tabiki profosyenellerdir ama sen profosyonel olamayınca durumda bu oluyor işte.çok alanların üçretinde gözün kalıyor.İlk yorumu yapan arkadaşta haklı yorumunda bence !Yönetime laf atanlara ve gün doldurmak için çalışanlarada KAPAK olmuş zaten,sanki zorla çalıştıranlar var !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
termınal 1 dekı koruklerın özellıkle merdıven ustu ışıklarını aksam ve gece uçuşlarında açın tasarruf diye saçmalamayın.bırgün yuvarlanacak yolcu acı sonuç olursa ne tasarrufun kalır nede prestıjın.bu aksaklıkları farkedemeyen ekıbınde profesyonelliğide artık kamuoyuna kalsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaş antalya havalimanında prim karşılığı çalışılmıyor.. çok çalış çok kazan mantığı kapı kapı dolaşıp tencere tava satan distlerde olur ! burda değil.. karıştırıyorsun ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000