06 Ağustos 2015, Perşembe 16:47:32

Antalya Free Shop çalışanı intihar etti

Anne ve babasıyla Şirinyalı Mahallesi'nde oturan ve Antalya Havalimanı Free Shop'ta çalışan Ayşe Sürücü'nün ailesi, 3 Ağustos gecesi saat 02.00 sıralarından itibaren kızlarından haber alamadı. Ertesi gün polise kayıp bildiriminde bulunan aile, kızlarını her yerde aramaya başladı.
  • Ailesi belki acısından, öfkesinden beddua etti ama ben hiç tanımadığım halde diyorum. Gencecik cana sebep olan herneyse-kimse aynı acıyı tatmadan gitmesin. İnsan şaşarmış çok kesin konuşmamak lazım, yakınlarına sabırlar dilerim.
  • Lütfen adı intihar diye acımasızca yargılamayın, tanıdığı görür, eşi dostu okur...durumu kötüleştirmekten başka işe yaramaz, herkesin dayanma gücü sabrının sınırı farklı sonuçta. Ve lütfen depresyon, nervoza gibi hastalıklara yorum yaparken bu kadar rahat davranılmasın sağlıklı düşünemeyen insanlara mantıktan inançtan bahsetmek ne de kolay geliyor hayret ediyorum. Allah ailesine sabır versin.
  • SIZDE ZIHINSEL BI EKSIKLIK VAR SANIRIM . PSİKOLOJİSİ BOZUKOLAN BİR BİREY SAĞLIKLI DÜŞÜNEBİLİR MU Kİ PROFESYONEL YARDIM ALMAYI KABUL ETSİN. BU BEYINLERLE TÜRKİYE ÇOK AFALLAR DAHA ÇOOOOOOK.. O KADAR ÜLKE GEZDİM BEYNİN TERS ÇALIŞTIĞI TEK YER TÜRKİYE Yİ GÖRDÜM YAZIK GÜNAH_______ ben gayet iyi yuASFAF 07 Ağustos 2015, Cuma 22:37:31 SIZDE ZIHINSEL BI EKSIKLIK VAR SANIRIM . PSİKOLOJİSİ BOZUKOLAN BİR BİREY SAĞLIKLI DÜŞÜNEBİLİR MU Kİ PROFESYONEL YARDIM ALMAYI KABUL ETSİN. BU BEYINLERLE TÜRKİYE ÇOK AFALLAR DAHA ÇOOOOOOK.. O KADAR ÜLKE GEZDİM BEYNİN TERS ÇALIŞTIĞI TEK YER TÜRKİYE Yİ GÖRDÜM YAZIK GÜNAH_______ ben cok iyim yukarıdan. Sana sormalı????? Her kimin psikolojisi bozulursa intihar mi yapmalı? ???? Psikolojim iyi olmadığı günlerim olmuştur hiç aklıma intihar gelmedi ve gelmicektir. Sansima Türkiye değilim ve senin gibi zihniyetim yok.
  • Gerçekten Üzücü.! Yaşadım bilirim o süreç zordur. """Bu kızı bu duruma sokanlar utansın""" _____ kendisi düşünüp intihar etti. Daha mantikli dusunseydi. Profesyonel yardım alsaydi, bu noktaya kadar gelmezdi. Kimse ona asmak için tavsiye vermedi. Nur içinde yatsın

Bugün saat 13.00 sıralarında evden ağır koku gelmesi üzerine duvarın köşe kısmındaki vitrinin arkasını kontrol eden anne Aysel Sürücü, kızının kendini asmış cesediyle karşılaştı. Aysel Sürücü sinir krizi geçirirken, baba Feridun Sürücü çığlıklar üzerine eve koştu. Duvarın köşe kısmını vitrinle kapatarak kendini üçlü priz kablosuyla tavana astığı belirlenen Ayşe Sürücü'nün cesedi, Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından yapılan incelemenin ardından morga götürüldü.

Baba Feridun Sürücü, kızının sürekli salonda yattığını ve o gün gece dışarı çıktığını zannettiklerini belirterek, "Hiç fark etmedik. Koku gelmeye başladığında da klimanın arıza yaptığını sanıp temizlemiştik" dedi. Feridun Sürücü, kızının evlenmek üzere olduğu erkek arkadaşından ayrıldığını ve bunalıma girdiğini, aynı gün işyerinde bazı çalışma arkadaşlarıyla tartıştığını belirterek, "3 Ağustos gecesi saat 01.30 gibi balkonda oturuyor ve çay içiyor. Bir kız arkadaşına da bunları anlatıyor ve bunalımda olduğunu söylüyor. O günden sonra haber alamamıştık" diye konuştu.

Kızını kayıp sandığı dönemde ayrıldığı erkek arkadaşı hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirten Feridun Sürücü, başına bir şey gelmesi durumunda M.B. adlı erkek arkadaşının sorumlu olacağı yönünde şikayetçi olduğunu kaydetti. Sürücü, "Ben kızımı kaybettim. O da ömür boyu vicdan azabıyla yaşasın" diye sitem etti.

Antalya Free Shop çalışanı intihar etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Hürkuş ~ 3 yıl önce
Ailesi belki acısından, öfkesinden beddua etti ama ben hiç tanımadığım halde diyorum. Gencecik cana sebep olan herneyse-kimse aynı acıyı tatmadan gitmesin. İnsan şaşarmış çok kesin konuşmamak lazım, yakınlarına sabırlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
....... ~ 3 yıl önce
Lütfen adı intihar diye acımasızca yargılamayın, tanıdığı görür, eşi dostu okur...durumu kötüleştirmekten başka işe yaramaz, herkesin dayanma gücü sabrının sınırı farklı sonuçta. Ve lütfen depresyon, nervoza gibi hastalıklara yorum yaparken bu kadar rahat davranılmasın sağlıklı düşünemeyen insanlara mantıktan inançtan bahsetmek ne de kolay geliyor hayret ediyorum. Allah ailesine sabır versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
SIZDE ZIHINSEL BI EKSIKLIK VAR SANIRIM . PSİKOLOJİSİ BOZUKOLAN BİR BİREY SAĞLIKLI DÜŞÜNEBİLİR MU Kİ PROFESYONEL YARDIM ALMAYI KABUL ETSİN. BU BEYINLERLE TÜRKİYE ÇOK AFALLAR DAHA ÇOOOOOOK.. O KADAR ÜLKE GEZDİM BEYNİN TERS ÇALIŞTIĞI TEK YER TÜRKİYE Yİ GÖRDÜM YAZIK GÜNAH_______ ben gayet iyi yuASFAF 07 Ağustos 2015, Cuma 22:37:31 SIZDE ZIHINSEL BI EKSIKLIK VAR SANIRIM . PSİKOLOJİSİ BOZUKOLAN BİR BİREY SAĞLIKLI DÜŞÜNEBİLİR MU Kİ PROFESYONEL YARDIM ALMAYI KABUL ETSİN. BU BEYINLERLE TÜRKİYE ÇOK AFALLAR DAHA ÇOOOOOOK.. O KADAR ÜLKE GEZDİM BEYNİN TERS ÇALIŞTIĞI TEK YER TÜRKİYE Yİ GÖRDÜM YAZIK GÜNAH_______ ben cok iyim yukarıdan. Sana sormalı????? Her kimin psikolojisi bozulursa intihar mi yapmalı? ???? Psikolojim iyi olmadığı günlerim olmuştur hiç aklıma intihar gelmedi ve gelmicektir. Sansima Türkiye değilim ve senin gibi zihniyetim yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ASFAF ~ 3 yıl önce
HER İNSANIN YAŞADIĞI PSİKOLOJİK DURUM FARKLIDIR.ALLAH KIMSEYE VERMESIN BAYANIN DURUMU DAHA AĞIRDI DEMEK Kİ. AYRICA ZIHNIYETIM KIMSE ONA ASMAK ICIN TAVSIYE VERMEDI DİCEK KADAR GADDAR OLMADIM
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Gerçekten Üzücü.! Yaşadım bilirim o süreç zordur. """Bu kızı bu duruma sokanlar utansın""" _____ kendisi düşünüp intihar etti. Daha mantikli dusunseydi. Profesyonel yardım alsaydi, bu noktaya kadar gelmezdi. Kimse ona asmak için tavsiye vermedi. Nur içinde yatsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ASFAF ~ 3 yıl önce
SIZDE ZIHINSEL BI EKSIKLIK VAR SANIRIM . PSİKOLOJİSİ BOZUKOLAN BİR BİREY SAĞLIKLI DÜŞÜNEBİLİR MU Kİ PROFESYONEL YARDIM ALMAYI KABUL ETSİN. BU BEYINLERLE TÜRKİYE ÇOK AFALLAR DAHA ÇOOOOOOK.. O KADAR ÜLKE GEZDİM BEYNİN TERS ÇALIŞTIĞI TEK YER TÜRKİYE Yİ GÖRDÜM YAZIK GÜNAH..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000