17 Şubat 2010, Çarşamba 17:13:53

SKY Airlines Hollanda'dan OAD'nin yolcularını taşıyacak

Hollanda’nın en büyük tur operatörü OAD, 2010 itibari ile uçuş partneri olarak SKY Airlines’ı seçti.
  • Sky Havayollarını seviyorum. Son 2 yılda büyük atılım yaptılar. EASA yı almışlar, uçakta lap top olayları falan, ayrıca oradan kimle konuşsam çok mutlu. Uçuşları güzel, yatıları yok. Wet lease yapmıyorlar. Biraz maaşları az o kadar. THY den sonra gidilecek tek şirket ama maaşları düzeltmeliler.
  • KLM'mi? :-) şaka galiba, veya yanlış yazım..yok yok kesin şaka!
  • TRANSAVIA yanliz degil , AMS'de daha ARKE FLY var ve tabiki Corendonu unutmamak lazim , sonucta CORENDON amsterdam'in imparatoru .. yedirmezler abi yedirmezler..
  • Bu olay Transavia yanin isine gelmez insallah onur havayollarina yaptiklarini Sky a yapmazlar

Hollanda turizm pazarının etkin kuruluşu olan OAD, Türkiye-Hollanda arasında gerçekleşecek taşımacılık hizmetlerini Sky Airlines’dan alacak. OAD, Sky Airlines ile 2010 yaz sezonu itibari ile uçmaya başlayacak.

Filosunda bulunan 1 B737-800, 2 B737-900ER, 6 B737-400, 2 A320-211 ve 2 A321-231 uçağı ile 150 bin saat üzerinde uçarak 7 milyondan fazla yolcu taşıyan Sky Airliens’ın ICAO, FAA, JAA gibi bütün uluslararası ve yerel sivil havacılık otoriteleri tarafından belge ile yetkilendirildiği bildirildi.

SKY Airlines Hollanda'dan OAD'nin yolcularını taşıyacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sky Havayollarını seviyorum. Son 2 yılda büyük atılım yaptılar. EASA yı almışlar, uçakta lap top olayları falan, ayrıca oradan kimle konuşsam çok mutlu. Uçuşları güzel, yatıları yok. Wet lease yapmıyorlar. Biraz maaşları az o kadar. THY den sonra gidilecek tek şirket ama maaşları düzeltmeliler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
KLM'mi? :-) şaka galiba, veya yanlış yazım..yok yok kesin şaka!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TRANSAVIA yanliz degil , AMS'de daha ARKE FLY var ve tabiki Corendonu unutmamak lazim , sonucta CORENDON amsterdam'in imparatoru .. yedirmezler abi yedirmezler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu olay Transavia yanin isine gelmez insallah onur havayollarina yaptiklarini Sky a yapmazlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000