17 Mart 2011, Perşembe 08:32:28

BAKÜ: "UÇAĞINIZI DÜŞÜRÜRÜZ"

Ermenistan'ın Karabağ'a havaalanı kurma planı Azerbaycan'ı çok kızdırdı
  • Büyük güçlerin Piyonu Gürcistandi ve Sakasvili Ruslardan tokadi yeyince yerinde oturup sustu. Putin çok güzel tokat atiyor.!!!! Ermenistan "incirlik" gibi bir üssü Amerikanin emrine Iraki bombalasin diye vermedi, ve Amerikadan Fantom ve F16 almadi.
  • doğru bir tavır. taviz veren hep aynı taraf olunca katliamlardan ve iftiralardan kurtulamıyor. ermenistan aklını başına toplar da büyük güçlerin piyonu olmaktan vazgeçerse daha iyi davranılmayı da hak edecektir.
  • bırakın artık şu ezikliği...neden her şeyde ilk el uzatan biz oluyoruz??onlar önce katlettikleri konsolosların ve görevlilerin hesaplarını versinler..ayıpların en büyüğü bize ki onlara onca katliamlarına en ağır şekilde karşılık veremedik...
  • ermeninin yasamaya hakki var, teror estirmeye hakki yoktur
Azerbaycan işgal altındaki Dağlık Karabağ bölgesinde bir havaalanı kurmayı planlayan Ermenistan'ı "sivil uçakları vurmak" ile tehdit etti.

AFP ajansının haberine göre, Bakü devlet havacılık ajansı, Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü'ne de başvurarak (ICAO) bölgenin hava sahasının kapalı olduğunu ve herhangi bir uçuşa yetki verilmediğini hatırlattı.

Azerbaycan Sivil Havacılık İdaresi direktörü Arif Memmedov, "Havacılık yasasına göre, o bölgedeki uçakları yok etmemiz mümkün" dedi, ICAO'nun muhtemel olayları önlemek için bilgilendirildiğini belirtti.

Ayrılıkçı Karabağ makamları başkent Hankendi yakınlarındaki havaalanının yeniden inşasına başlamış, Mayıs ayında Erivan'a ticari uçuşları yeniden başlatmak için plan yapıldığı bildirilmişti.

Havaalanına yaklaşık 30 bin kişinin hayatını kaybettiği 1990'ların başındaki savaştan bu yana kapalı.

BAKÜ: "UÇAĞINIZI DÜŞÜRÜRÜZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Büyük güçlerin Piyonu Gürcistandi ve Sakasvili Ruslardan tokadi yeyince yerinde oturup sustu. Putin çok güzel tokat atiyor.!!!! Ermenistan "incirlik" gibi bir üssü Amerikanin emrine Iraki bombalasin diye vermedi, ve Amerikadan Fantom ve F16 almadi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
doğru bir tavır. taviz veren hep aynı taraf olunca katliamlardan ve iftiralardan kurtulamıyor. ermenistan aklını başına toplar da büyük güçlerin piyonu olmaktan vazgeçerse daha iyi davranılmayı da hak edecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bırakın artık şu ezikliği...neden her şeyde ilk el uzatan biz oluyoruz??onlar önce katlettikleri konsolosların ve görevlilerin hesaplarını versinler..ayıpların en büyüğü bize ki onlara onca katliamlarına en ağır şekilde karşılık veremedik...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ermeninin yasamaya hakki var, teror estirmeye hakki yoktur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000