31 Ekim 2012, Çarşamba 08:58:59

HERKES BU GÖRÜNTÜLERİ KONUŞUYOR

Londra Heathrow Havalimanı'na peş peşe inmek isteyen uçakların görüntüleri ilgi gördü.
  • Havacilikla alakasi olmiyanlar yorum yapmasa iyi olur yorum diye yazdiginin çamur atmak oldugunu bile bilmeyen arkadaslara neyazabilirizki.LHR şuan enkisa araliklarla ucak indiren ve paralel pist kullandigindan kuyruk turbulansi yuksek olan bir meydan. Tabiki ucaklar arasi mesafe suratle kontrol ediliyor her ucak ayni suratle yaklasiyor İLS yaklasmasinda inis takimlari acik ucak 7 mil ve altinda demektir S turn yapmaz İLS hattindan cikamaz alkol lisans kaybi demektir ucagin wake turbulansdaki hareketi anlamayana boyle yorum yaptirir.saygilarimla..
  • hmm olabilir mantıklı.bende laf olsun diye sarhoş dedim zaten.tabiki değildir.pilotlara saygımız var.güzel sallıyodu ama uçağı beşik gibi.
  • Ordaki Video orijinal kisiden degil !!! http://www.youtube.com/watch?v=fgHjVvqLXV8 orijinal video bu ^^^^
  • 747 nin pilotu sarhoştu kesin.ne kadar çok yalpaladı öyle.pisti doğru dürüst hizalayamadı bile.bide uçaklar arası mesafe çok yakın göründü bana.burdan ben bakınca sanki istanbula inen uçaklar arası mesafe daha fazla.

İngiltere'nin başkenti Londra'daki 6 ana havalimanından biri olan, Londra Heathrow Havalimanı'na peş peşe inmek isteyen uçakların görüntüleri ilgi gördü.

Kamera ile görüntülenen ancak montaj sırasında hızlandırılan görüntülerde uçakların inmek için sıraya girmeleri ilginç görüntü oluşturdu.

Uluslararası yolcu trafiğine göre dünyanın en işlek, toplam yolcu trafiğine göre ise dünyanın en işlek ikinci havalimanı olan 1930 yılında kurulan ve şu anda 5 terminali bulunan Londra Heathrow Havalimanı'nı, yılda yaklaşık 67 milyon yolcu kullanıyor.

İŞTE KEYİFLE İZLEYECEĞİNİZ O GÖRÜNTÜLER

HERKES BU GÖRÜNTÜLERİ KONUŞUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

747 kpt. ~ 5 yıl önce
Havacilikla alakasi olmiyanlar yorum yapmasa iyi olur yorum diye yazdiginin çamur atmak oldugunu bile bilmeyen arkadaslara neyazabilirizki.LHR şuan enkisa araliklarla ucak indiren ve paralel pist kullandigindan kuyruk turbulansi yuksek olan bir meydan. Tabiki ucaklar arasi mesafe suratle kontrol ediliyor her ucak ayni suratle yaklasiyor İLS yaklasmasinda inis takimlari acik ucak 7 mil ve altinda demektir S turn yapmaz İLS hattindan cikamaz alkol lisans kaybi demektir ucagin wake turbulansdaki hareketi anlamayana boyle yorum yaptirir.saygilarimla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
hmm olabilir mantıklı.bende laf olsun diye sarhoş dedim zaten.tabiki değildir.pilotlara saygımız var.güzel sallıyodu ama uçağı beşik gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Burak Y. ~ 5 yıl önce
Ordaki Video orijinal kisiden degil !!! http://www.youtube.com/watch?v=fgHjVvqLXV8 orijinal video bu ^^^^

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
747 nin pilotu sarhoştu kesin.ne kadar çok yalpaladı öyle.pisti doğru dürüst hizalayamadı bile.bide uçaklar arası mesafe çok yakın göründü bana.burdan ben bakınca sanki istanbula inen uçaklar arası mesafe daha fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
sarhostu dedigin 747 one-one s turn yapıyo ki teker i gec koysun .ondekine gore daha hizli mesafeyi acmak icin

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000