27 Nisan 2012, Cuma 10:07:54

HAVAŞ ANTALYA'DA KAZANDI

15 Şubat 2012 tarihinde Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi tarafından durdurulan Havaş seferleri 26 Nisan 2012 tarihi itibariyle yeniden başladı.
  • Havaş yolcusu ayrı mı oluyor? Neden Havaş'ı tercih etmeliyiz onu anlamadım. Otobüs 1.75 Havaş 10.00. Havaş'ın artısı nedir? Açıklarsanız sevinirim.
  • Sizin Havaş'a binmeyin zaten belediye otobüsye gidin sizi zorlamı bindiriyorlar Havaş'a yolunuz açık olsun, artı Havaş'ın bilet fiyatı 15.00 TL değil 10.00 TL dir. Ayrıca Havaşın enresan yol felan bulmasına gerek yok Havaş yolcusu zaten her zaman Havaş'ı tercih eder. Saygılarr
  • Antalya'da havalimanına 1,75TL'ye otobüs gidiyor. Hem rahat hem klimalı hemde hızlı şehrin diğer ucundan en fazla 1,5 saat, Havaş'ın entresan bir yol bulması gerekecek taşıma için
  • IDO ile yapılan otobüs seferlerine istanbuldaki havaş taşımalarını birileri feda etmiş olmasın?
Türkiye’nin en köklü ve ilk yer hizmetleri şirketi olan Havaş (Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş.), Antalya Havalimanı – Antalya şehir merkezi arasında otobüs taşımacılığı seferlerine 26 Nisan 2012 tarihi itibariyle yeniden başladı.

15 Şubat 2012 tarihinde Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin almış olduğu kararla durdurulan Havaş’ın havalimanı-şehir-havalimanı taşımacılığı seferleri Ulaşım Koordinasyon Merkezi Genel Kurulu’nun (UKOME) almış olduğu kararla yeniden başladı.

Havaş’ın müracaatı haklı bulundu

Havaş’ın özelleştirmeden doğan haklarına istinaden ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün 08.12.2011 tarihinde vermiş olduğu izin çerçevesinde, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne yaptığı müracaat sonrası incelenen izin ve belgeler haklı bulundu.

2012/03-39 sayılı UKOME kararıyla Serik Caddesi, Demokrasi Kavşağı, Çevre Yolu (Gazi Bulvarı), Düden Kavşağı, Yeşilırmak Caddesi ve Sakarya Bulvarı güzergâhlarında tekrar taşımacılık faaliyetine başlayan Havaş,faaliyetleri durdurulduktan 2 ay sonra seferlerine başladı.
HAVAŞ ANTALYA'DA KAZANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Havaş yolcusu ayrı mı? ~ 6 yıl önce
Havaş yolcusu ayrı mı oluyor? Neden Havaş'ı tercih etmeliyiz onu anlamadım. Otobüs 1.75 Havaş 10.00. Havaş'ın artısı nedir? Açıklarsanız sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sizin Havaş'a binmeyin zaten belediye otobüsye gidin sizi zorlamı bindiriyorlar Havaş'a yolunuz açık olsun, artı Havaş'ın bilet fiyatı 15.00 TL değil 10.00 TL dir. Ayrıca Havaşın enresan yol felan bulmasına gerek yok Havaş yolcusu zaten her zaman Havaş'ı tercih eder. Saygılarr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Antalya'da havalimanına 1,75TL'ye otobüs gidiyor. Hem rahat hem klimalı hemde hızlı şehrin diğer ucundan en fazla 1,5 saat, Havaş'ın entresan bir yol bulması gerekecek taşıma için

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
IDO ile yapılan otobüs seferlerine istanbuldaki havaş taşımalarını birileri feda etmiş olmasın?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000