07 Ocak 2016, Perşembe 08:25:42

Zonguldak'ta yurt dışı seferleri devam edecek

Zonguldak Özel Sivil Havacılık Sanayi ve Anonim Şirketi'nin (ZONHAV) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Kahya, Almanya ile Zonguldak Havalimanı arasındaki uçuşlarda herhangi bir aksaklık yaşanmayacağını söyledi.
  • IATI dün mail gönderdi. Germania ile ucucagiz diye.Germanianin ki iyi cesaret. Tebrikler. Selim ATAS in Genel Müdür oldugu firmaya yine ucak vermek.
  • Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan'ı Sayın Mehmet Karakulak doğru söylemiş Sezon haricinde 04.2016 - 07.2016 ve 09.2016 - 11.2016 tarihlerin de hafta da iki uçuş var Zonguldak Havaalanına. Haftalık 4 uçuş sadece izin sezonu olan 07.2016 - 09.2016 tarihlerinde olmaktadır. Yanıltıcı olayım derken kendimiz yanılmayalım.!. Saygılarımla....
  • Arkadaşlar Zonguldak Havaalanı ile ilgili fikirlerinizi okuyorum eleştiri yapmak güzel de düzgün ve yerinde eleştiriler yapılsa daha makbul olur sanırım. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Mehmet Karakulak'a haksız eleştiriler yapıldı kanısındayım. Başkan Aralık ayından beri Türkiye'de Zonguldak Ankara arası mekik dokuyor havaalanı büyütülsün THY de Zonguldak'a uçsun ve sisten dolayı artık uçaklarımız Ankara'ya gitmesin havaalanınıza otomatik pilot sistemi kurulsun diye uğraşıyor. Bu konuda Sayın Bakanımız Binali Yıldırım'dan söz alındı Nisanda çalışmalar başlıyor. Başkan da biliyor haftada 4 uçuş olduğunu 2 uçuş diye cep telefonundan yanlış yazmış olabilir.!. Lakin bu küçük yazı hatasından dolayı yapılan tüm iyi işleri görmemek biraz insafsızca olmuyor mu.!?.
  • Saygideger Hemserilerim Thy ile Görusuldu Havalimanin önundeki Dagi Insallah seneye kaziyacagiz ondan sonra ucuslar basliyacak , 400 Bin vatandasimiz Avrupada daha hizli bir sekilde genlisliyor insallah 2016 sonuna Kadar 450Bin i bulacagiz .

Zonguldak Özel Sivil Havacılık Sanayi ve Anonim Şirketi'nin (ZONHAV) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Kahya, Almanya ile Zonguldak Havalimanı arasındaki uçuşlarda herhangi bir aksaklık yaşanmayacağını söyledi.

Kahya, AA muhabirine yaptığı açıklamasında, Öger Türk Tur'un 4 Ocak tarihi itibariyle faaliyetlerini durdurma kararı almasının ardından Almanya'nın Düsseldorf kenti ile Dortmund havalimanlarından Zonguldak'a yapılacak uçuşların devam edeceğini belirtti.

ZONHAV yönetiminin gelişmeleri yakından takip ettiğini vurgulayan Kahya, şu ifadelere yer verdi:

"Almanya'dan Zonguldak'a yapılacak uçuşlar ile ilgili herhangi bir aksama olmayacak. Öger Türk Tur'un faaliyetlerini durdurma kararı almasının ardından Almanya ile Zonguldak arasında uçuş gerçekleştiren Germenia firmasının uçuşların süreceğine dönük açıklamada bulundular. Bugüne kadar biletini alan yolcuların durumu ve detaylarla ilgili açıklama kısa sürede gerek Öger Türk Tur gerekse Germania yetkilileri tarafından yapılacaktır. Bu sebeple yolcularımızın biraz sabırla bu işi takip etmelerini önemle rica ediyoruz"

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak da yaklaşık 400 bin Zonguldaklının Almanya'da yaşadığını vurgulayarak, "Haftada 2 gün gerçekleştirilen uçuşlarda istenilen doluluk oranına ulaşıldı. Zonguldak havalimanı bizler için son derece önemli" dedi.

Zonguldak'ta yurt dışı seferleri devam edecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

IATI ~ 2 yıl önce
IATI dün mail gönderdi. Germania ile ucucagiz diye.Germanianin ki iyi cesaret. Tebrikler. Selim ATAS in Genel Müdür oldugu firmaya yine ucak vermek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayhan Gidici ~ 2 yıl önce
Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan'ı Sayın Mehmet Karakulak doğru söylemiş Sezon haricinde 04.2016 - 07.2016 ve 09.2016 - 11.2016 tarihlerin de hafta da iki uçuş var Zonguldak Havaalanına. Haftalık 4 uçuş sadece izin sezonu olan 07.2016 - 09.2016 tarihlerinde olmaktadır. Yanıltıcı olayım derken kendimiz yanılmayalım.!. Saygılarımla....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayhan Gidici ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar Zonguldak Havaalanı ile ilgili fikirlerinizi okuyorum eleştiri yapmak güzel de düzgün ve yerinde eleştiriler yapılsa daha makbul olur sanırım. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Mehmet Karakulak'a haksız eleştiriler yapıldı kanısındayım. Başkan Aralık ayından beri Türkiye'de Zonguldak Ankara arası mekik dokuyor havaalanı büyütülsün THY de Zonguldak'a uçsun ve sisten dolayı artık uçaklarımız Ankara'ya gitmesin havaalanınıza otomatik pilot sistemi kurulsun diye uğraşıyor. Bu konuda Sayın Bakanımız Binali Yıldırım'dan söz alındı Nisanda çalışmalar başlıyor. Başkan da biliyor haftada 4 uçuş olduğunu 2 uçuş diye cep telefonundan yanlış yazmış olabilir.!. Lakin bu küçük yazı hatasından dolayı yapılan tüm iyi işleri görmemek biraz insafsızca olmuyor mu.!?.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zonguldak Fatihi ~ 2 yıl önce
Saygideger Hemserilerim Thy ile Görusuldu Havalimanin önundeki Dagi Insallah seneye kaziyacagiz ondan sonra ucuslar basliyacak , 400 Bin vatandasimiz Avrupada daha hizli bir sekilde genlisliyor insallah 2016 sonuna Kadar 450Bin i bulacagiz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000