30 Nisan 2017, Pazar 09:22:05

Zeybekci: "3. havalimanı ile e-ticarette üs olabiliriz"

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’nin 3. havalimanı ile birlikte e-ticaret üssü hâline gelebileceğini söyledi.
  • Bu eski kafa ile olamayız hacılar. Ülkede paypal yok senin gümrük herşeye takıntılı. Vikipedia bile kapalı. Eticaret nasıl yapılır, üs nasıl olunur derseniz alibaba/AliExpress ceo'sundan ders alın. Bizim bürokratlar geri kafalı kim ne derse desin. Çağın gerisinde.
  • hub olmak için Gümrük kanunları özelliklede transit rejiminin değişmesi elzemdir malesef yürülükte olan kanunlarla işimiz zor
  • boink voink boink!!!! aneeyyyyy. öylemi loo? he aneeyyyy. !!;():????
  • bu arkadaş alman arabalarını protesto edip 100 bin euroluk mercedesden vazgeçip milletin parasıyla alınan 450 bin euroluk lexus a bindi. ver mehteri, ver ver mehteri. dum dum.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’nin 3. havalimanı ile birlikte e-ticaret üssü hâline gelebileceğini söyledi.

Türkiye İhracatçılar Meclisinin (TİM) desteğiyle gerçekleştirilen ‘Türkiye E-ticaret Zirvesi’nde önemli açıklamalarda bulunan Zeybekci, lojistik ve kargo hizmetlerinin e-ticaretle birlikte çok daha başka noktalara gittiğini belirterek “Bir gün evinizden drone’un kapınızın önünde beklediğinin görüntüsünü göreceksiniz. Elektronik ticaretin ödeme yöntemleri ile ilgili de daha bir çok şeyin değiştiğini göreceğiz. Dünyadaki e-ticaretin bu gelişimlerini hep beraber yaşayacağız” dedi.

Türkiye’nin bu anlamda en avantajlı ülkelerden bir tanesi olduğuna dikkat çeken Zeybekci “Yaklaşık 2,5 saatlik mesafede 1,5-2 milyarlık nüfusun olduğu, bu coğrafyanın orta yerindeki Türkiye, gelecekteki e-ticaretin tüm enstrümanlarını en iyi şekilde yerine getiren ülke olacak. 3. havalimanı ve onun etrafında oluşturacağımız lojistik serbest bölgesi ile ilgili çalışmalarımız bu anlamda bizim önden bazı avantajlara ulaşacağımızın işaretleridir. Bu anlamdaki hazırlıklarımız da çağa uygun bir şekilde devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Zeybekci: "3. havalimanı ile e-ticarette üs olabiliriz"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Jakku ~ 1 yıl önce
Bu eski kafa ile olamayız hacılar. Ülkede paypal yok senin gümrük herşeye takıntılı. Vikipedia bile kapalı. Eticaret nasıl yapılır, üs nasıl olunur derseniz alibaba/AliExpress ceo'sundan ders alın. Bizim bürokratlar geri kafalı kim ne derse desin. Çağın gerisinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gümrük kanunu ~ 1 yıl önce
hub olmak için Gümrük kanunları özelliklede transit rejiminin değişmesi elzemdir malesef yürülükte olan kanunlarla işimiz zor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zortells ~ 1 yıl önce
boink voink boink!!!! aneeyyyyy. öylemi loo? he aneeyyyy. !!;():????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dâvudi ses ~ 1 yıl önce
bu arkadaş alman arabalarını protesto edip 100 bin euroluk mercedesden vazgeçip milletin parasıyla alınan 450 bin euroluk lexus a bindi. ver mehteri, ver ver mehteri. dum dum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000