26 Eylül 2009, Cumartesi 13:47:54

Zafer Havalimanı için ihale hazırlıkları tamamlandı

Türkiye’nin dördüncü büyük havalimanı olması amaçlanan Zafer Havalimanı için ihale hazırlıkları tamamlandı…
  • her bos tarlaya hava limani yapiliyorsa o kadar basitse sizde bireer bos tarla gösterin.devletimizden allah razi olsun insallah gerceklesir.ve bizleri cok memnun eder.saygilar
  • bizler yillardir istanbul izmir ankara antalya satlerce otobüs yolculugundan ne cektigimizi herkes biliyor biz bölge halki olarak neden iki saatte evimizde olmayalim bizim kimden eksigimiz var orasi ora bura degil kütahya bölgesi vede hak etigimizi düsünüyorum kesinlikle.saygilar
  • o bölgeye böyle bir yatirimi yersiz bulan dostlar sizler neyi savunuyorsunuz orasi yalniz kütahyanin degil herkesin hizmetinde olacak bizler sonuna kadar desteklioyor ve hükümetimize sükranlarimizi sunuyoruz insallah kisa zamanda gerceklesir ülkemize hayirli olsun saygilar.
  • Oraya buraya havalimanı yapacaklarına IST a 3. havalimanını yapsınlar veya Çorluyu genişletsinler. Atatürk artık doluyor, SAW zaten neredeyse İzmitte ve lowcostçular için. Yeni bir limana IST da ihtiyaç var.

Kütahya’nın 40 kilometre uzağına inşa edilmesi planlanan havalimanına, aynı 4 uçak inip kalkabilecek ve 3 bin 500 metre pist uzunluğu, 45 metre pist genişliği, 228x120 metre apron genişliğine sahip olacak.

Toplamda 2 milyon yolcuya hizmet vermesi beklenen Zafer Havalimanı, iç ve dış hatlarıyla Türkiye’nin 4. büyük havalimanı olacak.

Zafer Havalimanı’nın Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illerine hareket kazandırması bekleniyor.

Zafer Havalimanı için ihale hazırlıkları tamamlandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
her bos tarlaya hava limani yapiliyorsa o kadar basitse sizde bireer bos tarla gösterin.devletimizden allah razi olsun insallah gerceklesir.ve bizleri cok memnun eder.saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bizler yillardir istanbul izmir ankara antalya satlerce otobüs yolculugundan ne cektigimizi herkes biliyor biz bölge halki olarak neden iki saatte evimizde olmayalim bizim kimden eksigimiz var orasi ora bura degil kütahya bölgesi vede hak etigimizi düsünüyorum kesinlikle.saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
o bölgeye böyle bir yatirimi yersiz bulan dostlar sizler neyi savunuyorsunuz orasi yalniz kütahyanin degil herkesin hizmetinde olacak bizler sonuna kadar desteklioyor ve hükümetimize sükranlarimizi sunuyoruz insallah kisa zamanda gerceklesir ülkemize hayirli olsun saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Oraya buraya havalimanı yapacaklarına IST a 3. havalimanını yapsınlar veya Çorluyu genişletsinler. Atatürk artık doluyor, SAW zaten neredeyse İzmitte ve lowcostçular için. Yeni bir limana IST da ihtiyaç var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000