27 Nisan 2018, Cuma 19:20:36

Yusuf Akçayoğlu istifa etti

İstanbul Yeni Havalimanı İGA CEO'su Yusuf Akçayoğlu istifa etti.
  • iga bundan sonraki dönemde ivme kazanacaktır
  • tav inşaata her projesi enkaz
  • Yusuf Akçayoğluy'la olmasının imkanı yoktu zaten TAV inşaatta ne başarı sağlamış ki iga'da sağlasın.
  • insider isimli arkadaşında dediği gibi darp etmişler yalan raporlamadan ötürü. Açılması gerçekten zor görünüyordu, ama önemli olan 1 yıl sonra olsun güzel, temiz, saglıklı ve KALİTELİ işçilik olsun.TÜRKİYE İÇİN ÖNEMLİ BİR PROJENİN SABUNLANARAK DEGİLDE KALİTESİNİ ARTTIRARAK YAPMAK DAHA DOĞRU DİYE DÜŞÜNÜYORUM.Yusuf akçayoğlu ile olmazdı zaten yerinde bir karar.

İstanbul Yeni Havalimanı İGA CEO'su Yusuf Akçayoğlu istifa etti.

AirportHaber'in edindiği biliye göre; İGA CEO'su Yusuf Akçayoğlu'nun sürpriz bir kararla istifa ettiği öğrenildi. Akçayoğlu henüz bir açıklama yapmazken, neden istifa ettiği ise henüz öğrenilemedi.

Yusuf Akçayoğlu, İstanbul Yeni Havalimanı ihalesini kazanan konsorsiyumun havalimanı inşaatını gerçekleştirmek üzere 7 Ekim 2013 kurduğu şiket olan İGA'nın CEO'su olarak görev yapıyordu.

©AirportHaber

Yusuf Akçayoğlu istifa etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (107)

sadi ~ 3 ay önce
iga bundan sonraki dönemde ivme kazanacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Insider ~ 3 ay önce
Buraya son yorumum bu lakin size laf anlatmak cok zor. Simdi birincisi oki tane insider yorum yapmis asagidaki arkadas daha bunu dusunemeden bir oyle bir boyle diyorsun diyo. Bu arkadasi geciyoruz. Iga ivme kazanacak diyen adam kahkaha attirdi belli ki sektorden zerre haberi yok. YA darp edildi diyenler bi googledan baksin nasil ne kalipta bir adam. Biter bitmez isi icin ise sadece soyle soyluyorum lakin cok anlattim almadi kaz kafalairiniz, bekleyip goreceksiniz. Ekim 29da tekrar yazacam buraya. Hadi o cahil dunyanizda kalin saglicakla.
sadi ~ 3 ay önce
tav inşaata her projesi enkaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zeki şanver ~ 3 ay önce
Yusuf Akçayoğluy'la olmasının imkanı yoktu zaten TAV inşaatta ne başarı sağlamış ki iga'da sağlasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dd ~ 3 ay önce
zerre kadar Tav inşaattan haberinin olmadığı nasil belli Yusuf bey in tav da yaptıkları bellidir başarı derken Tav inşaata kazandırdığı ve Tav inşaatın bu projelerden yapmış olduğu kar rakamlarını öğrenmenizi tavsiye ederim
banu ~ 3 ay önce
insider isimli arkadaşında dediği gibi darp etmişler yalan raporlamadan ötürü. Açılması gerçekten zor görünüyordu, ama önemli olan 1 yıl sonra olsun güzel, temiz, saglıklı ve KALİTELİ işçilik olsun.TÜRKİYE İÇİN ÖNEMLİ BİR PROJENİN SABUNLANARAK DEGİLDE KALİTESİNİ ARTTIRARAK YAPMAK DAHA DOĞRU DİYE DÜŞÜNÜYORUM.Yusuf akçayoğlu ile olmazdı zaten yerinde bir karar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Insider ~ 3 ay önce
Ya ahahah bu kadar yalan bilgiyi nerden buluyorsunuz? Hadi buldunuz buna inanacak kadar beyniniz az mi? Kavganin sebebi farkli. Raporlamada sikinti yok. Her zaman sikinti o surede bitmeyecek olmasiydi bunu hukumete anlatin dendiginde kavgalar cikti. Hayir akliniz yok fikriniz var anlamadim ki. Turkiyede bu isi yapacak kurum TAVdir ee zaten YA butun TAVi pesine takti getirdi igaya bunun neresine kafaniz basmiyor? It mep sas ust yapi komple TAV ekibi.
Banuya ~ 3 ay önce
Sevgili Banu. YA imkansıZı yaptı zaten. Yüzde 90 a getirmis projeyi sen YA ile olmaz diyorsun? Nasıl kafa bu ya? :)). ya projeden bir habersin ya da troll ..Benim tanıdıgım yusuf beyi darp etmek o kadar kolay olmaz. Kavgada yumruk sayılmaz ;)
iga ~ 3 ay önce
insider senin beynin baya çalışıyor he konuya baya hakimsin yönetim kurulundasın sanırım toplantıda da vardın heralde, kim vermedi şu tarihte bitecek diye demeçleri, röportajları.
Tgs ~ 3 ay önce
İnsider alttaki yorumda darp etmişler yazıyor üstte olmaz öyle şey yazıyor
dd ~ 3 ay önce
bitmeyeceğin i zaten yönetim kuruluda biliyordu ayrıca hükümet ve dhmi de biliyordu kim olsa bu tarihte bitiremezdi zeminin ve hava şartlarının durumundan dolayı zaten tarih ortadaydı sadece acıklama yapılmıyordu yönetim kurulundan saklanan herhangi bir raporlama da yoktu

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000