10 Şubat 2017, Cuma 11:21:35

Yunuseli şirketleri heyecanlandırdı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 16 yıl aradan sonra yeniden faaliyetleri başlatılan Yunuseli Havaalanı, havacılık sektörüne hizmet eden firmaları da heyecanlandırdı.
  • Yahu birazcık aklı olan insanlar görmüyor mu sanıyorsunuz reklam telaşenizi ? Recep Altepe Başkan AKP nezdinde gözden düştü toparlamaya çalışıyor hele ki şu referandum öncesi aynı yerler 3-5-7 kere açılıp duruyor ? Siyasetin bu kadar azmışı nereye kadar ? Ha bu meydanı ona buna peşkeş çekeceksiniz sonu nereye varacak ? Birazcık olsun yurtdışından model alsanız da şu AFA cı paralı sıpaların güdümünde kalmasanız ? N'olacak sizin bu haliniz 8-10 sene birileri hesap sormayacak mı sanıyorsunuz ?
  • Ucus okulu mu gelistirecek kucuk meydanlari ? Yazilanlara bakiyorsun sanki genel havacilik demek sadece ucus okullari demek. AFA oraya girerse gelisecek tek sey AFA nin banka hesabi olacak. Once genel havacilik gelismeli ki paralelinde okullarda gelissin gercekten havacilik gelissin. Inanilmaz buyuk stratejik bur hata olur bir okula bir meydan tahsis etmek. Hezarfen Ayjetin oldu noldu ? Hezarfene simdi baska hic bir kucuk ucak inemiyor. YUNUSELI AFA'NIN ARKA BAHCESI OLAMAZ, OLMAMALI.... Yunuseli boyle bir durumdan daha kiymetlidir.
  • Nerde Aquila? Üretim başladı mı? Burada davul çalışıyordunuz da ...
  • AFA'yı Bursa'da mutlaka görmek istiyoruz. AFA gelirse Bursa'da havacılık alır başını gider. AFA buraya gelmekten korkmamalı. Bursa da bu potansiyel var. Geldiğine asla pişman olmayacaktır. Lütfen lütfen lütfen....

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 16 yıl aradan sonra yeniden faaliyetleri başlatılan Yunuseli Havaalanı, havacılık sektörüne hizmet eden firmaları da heyecanlandırdı.

Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir Havaalanının açılmasının ardından 2001 yılında kapatılan Yunuseli Havaalanını 16 yıl aradan sonra yeniden hizmete açtı. Yunuseli Havaalanı’nın faaliyetlerine yeniden başlaması, sektörün önde gelen firmaları arasında da heyecana sebep oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yunuseli Havaalanı ile ilgili projeleri nedeniyle kendisini ziyaret eden Atlas Global Genel Müdürü Orhan Coşkun ve Atlantik Uçuş Akademisi AFA Genel Müdürü Sermet Temizkan ile Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında bir araya geldi.

Bursa’da havacılıkta önemli bir potansiyel olduğunu belirten Atlas Global Genel Müdürü Orhan Coşkun, firma olarak Yunuseli Havaalanında eğitimden sağlığa uzanan geniş bir yelpazede hizmet verebileceklerini ve bu noktada da Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışmalar yapmak için heyecan duyduklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın her alanda olduğu gibi havacılıkta da öncü olması hedefiyle önemli adımlar attıklarını belirterek, “Bursa’da havacılıkta yeni bir dönem başladı. En büyük hedefimiz, Bursa’da havacılığın gelişmesiydi ve artık bunu gerçekleştirmek için adımlarımızı atıyoruz” dedi.

Yunuseli Havaalanı’nın Bursa için önemli bir uçuş alanı olduğunu ifade eden Altepe, şimdiden 60’a yakın uçak sahibinin buradan yararlanmak için müracaat ettiğini, Yunuseli Havaalanının il ekonomisine büyük katkı sağlayacağını söyledi. Recep Altepe, hızla gelişen ve değişen Bursa’da, kısa sürede Yunuseli’nin de yetersiz kalacağını ve yeni bir havaalanı ihtiyacının daha ortaya çıkacağını kaydederek, “Yunuseli yetmez. Bursa Türkiye’nin kalbi, Bursa. İstanbul’da yapılamayanlar Bursa’da yapılıyor. Türkiye’nin de önünü açacak sivil havacılık çalışmalarını destekleyecek adımlar atacağız. Alt yapı var, çok yönlü olarak çalışalım istiyoruz” diye konuştu.
Bursa’da en az 200 özel uçağın kullanılmasını hedeflediklerini anlatan Başkan Altepe, şehrin bu potansiyelinin olduğunu sözlerine ekledi. 

Yunuseli şirketleri heyecanlandırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Puhahaha ~ 2 yıl önce
Yahu birazcık aklı olan insanlar görmüyor mu sanıyorsunuz reklam telaşenizi ? Recep Altepe Başkan AKP nezdinde gözden düştü toparlamaya çalışıyor hele ki şu referandum öncesi aynı yerler 3-5-7 kere açılıp duruyor ? Siyasetin bu kadar azmışı nereye kadar ? Ha bu meydanı ona buna peşkeş çekeceksiniz sonu nereye varacak ? Birazcık olsun yurtdışından model alsanız da şu AFA cı paralı sıpaların güdümünde kalmasanız ? N'olacak sizin bu haliniz 8-10 sene birileri hesap sormayacak mı sanıyorsunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
selim ~ 6 ay önce
Bursa'da havacılık gelişssin nesinden rahatsız oldunuz? hangi başkanla yapıldığı önemli mi? Daha iyisini yapabiliyorsan sen yap kardeş
Ucus okulu ??? ~ 2 yıl önce
Ucus okulu mu gelistirecek kucuk meydanlari ? Yazilanlara bakiyorsun sanki genel havacilik demek sadece ucus okullari demek. AFA oraya girerse gelisecek tek sey AFA nin banka hesabi olacak. Once genel havacilik gelismeli ki paralelinde okullarda gelissin gercekten havacilik gelissin. Inanilmaz buyuk stratejik bur hata olur bir okula bir meydan tahsis etmek. Hezarfen Ayjetin oldu noldu ? Hezarfene simdi baska hic bir kucuk ucak inemiyor. YUNUSELI AFA'NIN ARKA BAHCESI OLAMAZ, OLMAMALI.... Yunuseli boyle bir durumdan daha kiymetlidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabote etme ~ 2 yıl önce
AFA gibi güçlü bir şirket Bursa'ya gelmesin demek sadece Bursa'da havacılığın gelişmesini istemeyenlerin işine yarar. Genel havacılığın birkaç kıytırık uçağı ile havacılık mı gelişirmiş?? Okuyan da Türkiye'de 500 kişinin özel uçağı var sanacak hani!!! Sonra genel havacılık uçakları da gelmesin diyen de yok. Tabi ki onlarda gelsin.
Meydan ~ 2 yıl önce
AFA ya Yunuselinde bir hangar verilmesinde bir sakinca yoktur, tipki diger tun sirketlere yapilacagi gibi. Ortada Turk Genel Havaciligi icin cok kiymetli, onemli, stratejik bir meydan var, kalikip burayi bir tek ozel sirkete peskes cekmek zaten ne Recep baskanin ne de mevcut hukumetin isine gelmez. Bu arada, ACIK ARTTIRMA OLMADAN, SEKTOREL GORUSLER VE TAVSIYELER ALINMADAN boyle bir sey yapilmasina ne meydanin gercek sahibi MSB izin verir ne KIK e uygun olur. Sayistas bunun hesabini catir catir sorar. HER SIEKETE TEK MEYDAN, ISLETME BUYUKSEHIR BELEDIYESINDE. iste ideal tablo budur.
Kafa ~ 2 yıl önce
afa mi guclu. Nerede yasiyorsunuz siz?
Aquila ~ 2 yıl önce
Nerde Aquila? Üretim başladı mı? Burada davul çalışıyordunuz da ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İstiyoruz ~ 2 yıl önce
AFA'yı Bursa'da mutlaka görmek istiyoruz. AFA gelirse Bursa'da havacılık alır başını gider. AFA buraya gelmekten korkmamalı. Bursa da bu potansiyel var. Geldiğine asla pişman olmayacaktır. Lütfen lütfen lütfen....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asg ~ 2 yıl önce
Ne kadar saçma bir yorum yapmışsınız.Bu is ticarette anlaşmaya bakar!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000