29 Mayıs 2017, Pazartesi 14:02:17

Yunanistan'da savaş uçağı düştü!

Yunanistan’da, Skopelos Adası yakınlarında Yunan Hava Kuvvetlerine ait Mirage 2000 tipi savaş uçağının düştüğü bildirildi.
  • yunan pilotlari havaharp okuluna egitime basladiklari gun itibari ile cevrelerinde tek dusman olarak gordukleri Turk ucaklarini nasil dusureceklerini ve turk topraklarini nasil bombalayacaklarini ogrenirler. O dusen mirage ucagi turkiyeye karsi kullanilmak uzere alindi ve yine ayni ucak ilave bir modernizasyonlardan gecirilerek scalp denilen ve anadolunun iclerini vurmasi icin fuzelerle donatildi. Yunan aldigi her savas aletini turkiyeye karsi kullanmak icin alir yoksa konmsu italya ile savas ´mak icin degil. Muslumanliktan dem vuran arkadaslar o ucak sizin camilerinizi bpombalayacakti.Bu adamlarin hayati bize dusmanlikla gecti.Gucleri yetse bin kere saldirmistilar. Tabi saldirinca ya musluman adam oldurmez deyip artik karsilikta vermezsiniz malum humanissiniz ya, Yunan gizli servislerinin orgute verdigi silahlarla kac askerimizin oldugunu biliyormusunuz.Yunan bu orgute benim 2, ordum der. Humanistlige devam adam bombayo yapistirince cicek atarsiniz sizde
  • Ayıptır hepimiz insanız.. Biz düşmanımızı öldürne yerine esir alıp misafir gibi davranan bir milletiz. Uyanmıyormuşsunuz bu yorumlardan .
  • Neymiş
  • Pilot kurtuldu, THY (YHY) ye basvurmus Direct Entry olarak.

Yunanistan’da, Eğriboz Yarımadası’nın (Eyvia) kuzeyinde yer alan Skopelos Adası yakınlarında Yunan Hava Kuvvetlerine ait Mirage 2000 tipi savaş uçağının düştüğü bildirildi.

Yunan basını, uçağın eğitim uçuşu sırasında motorunda meydana gelen teknik arıza nedeniyle düştüğünü, otomatik fırlatma sistemini kullanan pilotun kurtulduğunu duyurdu.

Kazanın ardından Sakız ve Midilli adalarından havalanan 2 Puma helikopter ve bölgede seyreden gemiler tarafından arama kurtarma çalışmalarının başlatıldığı belirtildi.

Yunanistan'da savaş uçağı düştü!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

yunan ~ 1 yıl önce
yunan pilotlari havaharp okuluna egitime basladiklari gun itibari ile cevrelerinde tek dusman olarak gordukleri Turk ucaklarini nasil dusureceklerini ve turk topraklarini nasil bombalayacaklarini ogrenirler. O dusen mirage ucagi turkiyeye karsi kullanilmak uzere alindi ve yine ayni ucak ilave bir modernizasyonlardan gecirilerek scalp denilen ve anadolunun iclerini vurmasi icin fuzelerle donatildi. Yunan aldigi her savas aletini turkiyeye karsi kullanmak icin alir yoksa konmsu italya ile savas ´mak icin degil. Muslumanliktan dem vuran arkadaslar o ucak sizin camilerinizi bpombalayacakti.Bu adamlarin hayati bize dusmanlikla gecti.Gucleri yetse bin kere saldirmistilar. Tabi saldirinca ya musluman adam oldurmez deyip artik karsilikta vermezsiniz malum humanissiniz ya, Yunan gizli servislerinin orgute verdigi silahlarla kac askerimizin oldugunu biliyormusunuz.Yunan bu orgute benim 2, ordum der. Humanistlige devam adam bombayo yapistirince cicek atarsiniz sizde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ölümsüz kaptan ~ 1 yıl önce
Ayıptır hepimiz insanız.. Biz düşmanımızı öldürne yerine esir alıp misafir gibi davranan bir milletiz. Uyanmıyormuşsunuz bu yorumlardan .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kökeni ~ 1 yıl önce
Neymiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kesin bilgi yayabilirsiniz. ~ 1 yıl önce
Tabi ki askermiş.
YHY ~ 1 yıl önce
Pilot kurtuldu, THY (YHY) ye basvurmus Direct Entry olarak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000