23 Nisan 2014, Çarşamba 11:38:58

YUNAN HAVAYOLU TÜRKİYE’DE BİR ŞEHRE DAHA UÇACAK

Yunan havayolu şirketi Aegean Airlines, İstanbul uçuşlarından sonra Türkiye’de bir şehre daha uçuş başlatma kararı aldı.
  • EEE nede olsa artik yunanistandan isci getiren bir ülke olduk....sadece TK daki yunan personeli bile ucsa ucuslar 100 % dolu olur....BÖÖÖYYYYÜÜÜÜK ülkeyiz BBBÖÖÖÖYYYYÜÜÜKKK !!!
  • Aegean Crew Candir
  • 5.000 Türkün yaşadığı Rodos ile Girit'e de uçuşların başlaması dileğiyle..
  • haberde bir eksiklik var. temmuz ayı itibariyle haftada 4 oluyor seferler. Uçuşlar AEGEAN'ın artık yan kuruluşu olan OLYMPIC AIR uçakları ile icra edecek. Hayırlı olsun, Niko Bey'e kolay gelsin.

Atina’dan İstanbul Atatürk Havalimanı’na seferler düzenleyen Yunan  havayolu şirketi Aegean Airlines, Türkiye’de bir noktaya daha sefer düzenlemeye hazırlanıyor.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre, Atina-İstanbul seferlerinin ardından Atina-İzmir arasında da karşılıklı uçak seferleri başlatılacak. 10 Haziran 2014 tarihinden itibaren haftada 3 gün karşılıklı olarak düzenlenecek operasyonların 16 Eylül 2014 tarihine kadar sürdürülmesi planlanıyor.

Yaz dönemi boyunca planlanan seferler Salı, Cuma ve Pazar günleri yapılacak.

©AirportHaber.com

YUNAN HAVAYOLU TÜRKİYE’DE BİR ŞEHRE DAHA UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

TK CREW SHUTTLE ~ 4 yıl önce
EEE nede olsa artik yunanistandan isci getiren bir ülke olduk....sadece TK daki yunan personeli bile ucsa ucuslar 100 % dolu olur....BÖÖÖYYYYÜÜÜÜK ülkeyiz BBBÖÖÖÖYYYYÜÜÜKKK !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Aegean Crew Candir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rodos ve Girit ~ 4 yıl önce
5.000 Türkün yaşadığı Rodos ile Girit'e de uçuşların başlaması dileğiyle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHL ~ 4 yıl önce
gecen yaz A3 HER/IST/HER uctu ama AHL de ki slot sabahin 3 unde oldugundan dolayi bu sene ucmamama karari aldi sanirim. AHL TK dan baska kimseye dogru durust slot vermiyor ki...
haber eksik ~ 4 yıl önce
haberde bir eksiklik var. temmuz ayı itibariyle haftada 4 oluyor seferler. Uçuşlar AEGEAN'ın artık yan kuruluşu olan OLYMPIC AIR uçakları ile icra edecek. Hayırlı olsun, Niko Bey'e kolay gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000