01 Mart 2016, Salı 16:53:33

Yüksekova Havalimanı'na terör saldırısı

Hakkari Yüksekova Havalimanı'nda teröristler tarafından silahlı saldırıda bulunuldu.
  • İşe alınmışken merkezden gelen isimlerle işsiz kalan temizlik elemanları tarafından yapıldığı düşünülüyor. İnanmazsan müdüre sor
  • bu habere sasiran var mi?zaten havalimani acildigi gunden tutun, insaatinin yapildigi haberine kadar google dana ratip bakin hep altina yanlis yapiliyor,ileride sorun olacak diye yuzlerce binlerce yorum yapilmis.. sonunda bu haber ile zaten yapilan yorumlarin ne kadar ileriyi gordugu ortaya cikti, milletin gordugunu usta niye gormedi, esas soru orada..
  • Oy icin, yillarca milletin gozunun icine baka baka yollara mayin dosenmesini,hendekler kazilmasini,evler arasina gecitler yapilmasini,sehirlerin silah depolarina cevrilmelerini seyret,polislere,askerlere gormeyin,bir sey yapmayin emrini ver, acilimi ortaya at,kacak elektrik kullanmalarini gormezden gel, hepsini maasa bagla, bedelli askerligi cikart,zengin ve bakan,vekil,burokrat,yandas cocuklarini askere gonderme, Oslo'da bunlarin baslariyla gorus,is ortaya cikinca gorusen serefsizdir de, Imrali'nin her mesajini git oralarda meydanlarda oku, guneydoguda mitinglerde vs 3-5 kelime kurtce konus sonra is terse donunce tek dilden bahset, terorle boylesine mucadele et ama idam cezasini cikarma,butun komsularla iliskilerini boz,35 yildir pkk'yi destekleyen Suriye'nin ne idugu belirsizlerini ulkene al ve daha bir cok halti ye ondan sonra havalimanina da saldiri olur,baskentte bomba da patlar! Ulkemizin bu hale gelmesinde takim tutar gibi parti tutanlarin ve oy verenlerin de payi var unutmayin!
  • devletin bazı yatırımları politik olabilir olmak da zorundadır zaten, ama sizin kafalar basmadığı için sırf hükümeti eleştirmek adına maydanoz oluyorsunuz, o bölge halkı terör mağduru, batıda varda bizde niye yok demesinler diye, devlet yol hastane hava meydanı yaptı terör örgütü engellediğini görsünler diye...

Hakkari'deki Yüksekova Havalimanı'na dün gece teröristlerce silahlı saldırı düzenlendi. Yapılan incelemelere göre kule ve teknik bloğa 28 kurşun isabet ettiği saptandı.

Daha önce de bir kez silahlı saldırıya uğrayan Yüksekova Havalimanı, açıldıktan kısa süre sonra güvenlik gerekçesiyle uçuşlara kapatılmıştı. THY seferlerini iptal ederken DHMİ çalışanları uçuş olmamasına rağmen havalimanında görevine devam ediyordu.

Kule ve teknik bloğa yönelik saldırıda şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

Sabah olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan incemelerde saldırının doçka silahlarıyla yapıldığı belirlendi. Daha önceki saldırıdan daha şiddetli gerçekleşen saldırıda dış kaplamalarda da hasar tespit edildi.

Geçtiğimiz yıl 26 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla açılışı gerçekleştirilen havalimanı 6 aydır hizmet veremiyor.

©AirportHaber

Yüksekova Havalimanı'na terör saldırısı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Gerçekler ~ 2 yıl önce
İşe alınmışken merkezden gelen isimlerle işsiz kalan temizlik elemanları tarafından yapıldığı düşünülüyor. İnanmazsan müdüre sor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 2 yıl önce
bu habere sasiran var mi?zaten havalimani acildigi gunden tutun, insaatinin yapildigi haberine kadar google dana ratip bakin hep altina yanlis yapiliyor,ileride sorun olacak diye yuzlerce binlerce yorum yapilmis.. sonunda bu haber ile zaten yapilan yorumlarin ne kadar ileriyi gordugu ortaya cikti, milletin gordugunu usta niye gormedi, esas soru orada..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
normal ! ~ 2 yıl önce
Oy icin, yillarca milletin gozunun icine baka baka yollara mayin dosenmesini,hendekler kazilmasini,evler arasina gecitler yapilmasini,sehirlerin silah depolarina cevrilmelerini seyret,polislere,askerlere gormeyin,bir sey yapmayin emrini ver, acilimi ortaya at,kacak elektrik kullanmalarini gormezden gel, hepsini maasa bagla, bedelli askerligi cikart,zengin ve bakan,vekil,burokrat,yandas cocuklarini askere gonderme, Oslo'da bunlarin baslariyla gorus,is ortaya cikinca gorusen serefsizdir de, Imrali'nin her mesajini git oralarda meydanlarda oku, guneydoguda mitinglerde vs 3-5 kelime kurtce konus sonra is terse donunce tek dilden bahset, terorle boylesine mucadele et ama idam cezasini cikarma,butun komsularla iliskilerini boz,35 yildir pkk'yi destekleyen Suriye'nin ne idugu belirsizlerini ulkene al ve daha bir cok halti ye ondan sonra havalimanina da saldiri olur,baskentte bomba da patlar! Ulkemizin bu hale gelmesinde takim tutar gibi parti tutanlarin ve oy verenlerin de payi var unutmayin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
politik ~ 2 yıl önce
devletin bazı yatırımları politik olabilir olmak da zorundadır zaten, ama sizin kafalar basmadığı için sırf hükümeti eleştirmek adına maydanoz oluyorsunuz, o bölge halkı terör mağduru, batıda varda bizde niye yok demesinler diye, devlet yol hastane hava meydanı yaptı terör örgütü engellediğini görsünler diye...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
einstein ~ 2 yıl önce
baran 14 yaşında... arkadaşları ona aynştayn diyor...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000