07 Ağustos 2011, Pazar 11:28:20

YÜKSEKOVA HAVAALANI ŞANTİYESİNE BOMBA

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yapımına geçen yıl başlanılan havaalanı şantiyesine bomba atıldı.
  • lütfen kürtlerle pkk lileri bir tutmayın, bide bazıları geçmişi unutuyor galiba, eskiden kürtler perişandı be; dil yasaktı , hizmet gitmiodu , hep tek taraflı düşünüyorsunuz :( lütfen sağduyulu olun
  • Diyarbakırlı ve Diyarbakırda yaşayan bir kürt olarak olayı şiddetle kınıyorum. Ülkenin neresinde olursa olsun hizmeti engelleyen her düşüncenin insani olmadığını bu olayın hiç bir haklı nedenle savunulacak bir zemininin olmadığını belirtmek istiyorum.
  • Bir kürt olarak ülkenin gelişmesine engel olacak her saldırıyı kınıyorum ve Devletin bölgesel kalkınma için yaptığı çalışmaları baltalamak isteyen her mercimek beyinliyi bir daha mantıklı düşünmeye çağırıyorum.Yeter artık!
  • tamamen katılıyorum sana..
Edinilen bilgiye göre, Yüksekova-Şemdinli karayolu üzerinde yapımı devam eden havaalanı şantiyesine plakası öğrenilemeyen sivil bir araçtan bomba atıldı. Atılan bomba büyük bir gürültüyle patlarken, etrafta bulunan iş yerlerinde ve evlerde maddi hasar meydana geldi. Can kaybı yaşanmadığı olayla ilgili Yüksekova Emniyet Müdürlüğü ekipleri detaylı inceleme başlattı.

(Mynet Haber)
YÜKSEKOVA HAVAALANI ŞANTİYESİNE BOMBA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
lütfen kürtlerle pkk lileri bir tutmayın, bide bazıları geçmişi unutuyor galiba, eskiden kürtler perişandı be; dil yasaktı , hizmet gitmiodu , hep tek taraflı düşünüyorsunuz :( lütfen sağduyulu olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Diyarbakırlı ve Diyarbakırda yaşayan bir kürt olarak olayı şiddetle kınıyorum. Ülkenin neresinde olursa olsun hizmeti engelleyen her düşüncenin insani olmadığını bu olayın hiç bir haklı nedenle savunulacak bir zemininin olmadığını belirtmek istiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir kürt olarak ülkenin gelişmesine engel olacak her saldırıyı kınıyorum ve Devletin bölgesel kalkınma için yaptığı çalışmaları baltalamak isteyen her mercimek beyinliyi bir daha mantıklı düşünmeye çağırıyorum.Yeter artık!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tamamen katılıyorum sana..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000