23 Şubat 2014, Pazar 11:30:54

YOZGAT'A HAVAALANI MÜJESİ!

Başbakan Erdoğan Yozgat konuşmasında, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile Yozgatlı Meclis Başkanı Cemil Çiçek'in ısrarlı olduğu bir konuda müjdeyi verdi: Yozgat'a havaalanı yapılacak."
  • allah cumurbaskanımızı basımızdan eksik etmesin yozgat hicin hayırlı ugurlu olsun
  • Yapılırsa Sadece Yozgat'a değil,Bölgeye'de çok faydası olur.Temennimiz şimdiden hayırlı olmasıdır.
  • Oh be sonunda. Yapılsa hemen ne iyi olur. Akp Chp kalesi olan yere neden birsey yapsın iyi misiniz :) . Oh akp yapmıyor chp de yapmıyor millet chp ye oy vererek nekadar enayilik yaptığını gözleriyle görsün. Chp iktidar olursa bu ülke rezil bir halde olur şunu kabul edin artık !
  • Senin allahina kurban başbakanın bazı cekemeyenler. Yakışır benim yozgatima ahnmaklar çok hala bu ülkede geri kafali

Başbakan Erdoğan Yozgat mitinginde Yozgat Havalanı'nın müjdesini verdi.

Onbinlerce vatandaşın katılıdğı büyük yerel seçim mitinginde coşkulu topluluğa hitap eden Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile TBMM'nin Yozgatlı Başkan'ı Cemil Çiçek'in havaalanı konusunda çok ısrarlı olduğunu vurguladı ve Yozgatlılara havaalanı müjdesini verdi.

2012'DE YERİ BELİRLENMİŞTİ

Yozgat'a havalimanı projesi, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski bakanı Binali Yıldırım'ın 2012 yılı Mart ayında Yozgat'a yaptıkları ziyaretlerde verilen havalimanı sözü için, çalışmalara hemen başlanmış ve 2012 yılı Ağustos ayında havalimanı için 4 alternatiften Yozgat-Alaca yolu kenarında bulunan 2 bin 418 dekar alan uygun bulunmuştu.

Öte yandan 2013 yılı Ocak ayında, Yozgat’a yapılması planlanan havalimanı projesi'nin Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) toplantısında konuşan Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, ÇED raporunun Nisan ayında sonuçlanağını belirtmişti. Ancak daha sonrasında ise herhangi bir gelişme yaşanmadı.

YOZGAT'A HAVAALANI MÜJESİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

çağrı ~ 4 yıl önce
allah cumurbaskanımızı basımızdan eksik etmesin yozgat hicin hayırlı ugurlu olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erdoğan Hakan ~ 4 yıl önce
Yapılırsa Sadece Yozgat'a değil,Bölgeye'de çok faydası olur.Temennimiz şimdiden hayırlı olmasıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
E1357 ~ 4 yıl önce
Oh be sonunda. Yapılsa hemen ne iyi olur. Akp Chp kalesi olan yere neden birsey yapsın iyi misiniz :) . Oh akp yapmıyor chp de yapmıyor millet chp ye oy vererek nekadar enayilik yaptığını gözleriyle görsün. Chp iktidar olursa bu ülke rezil bir halde olur şunu kabul edin artık !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Senin allahina kurban başbakanın bazı cekemeyenler. Yakışır benim yozgatima ahnmaklar çok hala bu ülkede geri kafali

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000