12 Ekim 2017, Perşembe 12:20:24

Yolcusundan Sunexpress'e anlamlı ödül

Yaklaşık 10 yıldır SunExpress ile Almanya - Türkiye arasında seyahat eden Gustav ve Ingrid Schulten çifti, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeli ile yıllardır seyahatlerini daha keyifli hale getiren SunExpress’e duydukları memnuniyeti göstermek amacıyla kendi yaptıkları bir plaket ile ödüllendirdiler.
  • Sunexpress i methedenler, baska hava yolu sirketi ile ucmayanlardir bence.
  • Ben 20 yıldır sunexpress le uçuyorum. Ayt den / dtm,fmo,pad.dus,Ada,cgn,saw,adb Ye defalarca uçtum! Pilotların hatta kabin amirleriyle bile Farklı zamanlarda uçuşumuz denk geldi Maket uçak yapıyorum Sunexpress in 20 yıl kutlamasında ayt de idim Ve o uçağı 1/1 kopyasını elimle yaptım Merkez e hediye etmek istiyorum Merkez duysun beni herkes .
  • İçeriği pek habercilik değeri taşımasa da sempatik buldum. İnsanların içinden gelmiş bir şey yapmışlar, büyütüp tartışma konusu haline getirmeye gerek yok bence.
  • Lufthansa payı yok mu bu firma da eeee sorun ne adamlar türk firması olarak alman firması olarak gördükleri için ödüllendirmişler, ayrıca bir çıkarları yada reklamları vardır iki tarafında kokusu onlarda gizli çıkar elbet Birgün

Yaklaşık 10 yıldır SunExpress ile Almanya - Türkiye arasında seyahat eden Gustav ve Ingrid Schulten çifti, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeli ile yıllardır seyahatlerini daha keyifli hale getiren SunExpress’e duydukları memnuniyeti göstermek amacıyla kendi yaptıkları bir plaket ile ödüllendirdiler.

2007 yılında ilk kez SunExpress ile Köln’den Antalya’ya seyahat eden çift, keyifli geçen yolculuklarının ardından havayoluna sempati beslemeye ve SunExpress ile seyahatlerini arttırmaya başladı. Gustav Schulten, “Daha ilk uçuşumuzda SunExpress’in farklı olduğunu hissetmiştik. Servis kalitesi, mürettebatın misafirperverliği ve aynı zamanda havalimanı personelinin de ilgisi ve yardımseverliği bizi çok etkiledi. Bu nedenle SunExpress’in harika bir havayolu olduğunu düşünüyoruz” dedi. Resme olan ilgisinin yanı sıra kendine özgü yeni bir tutku keşfeden eski ressam Gustav Schulten, el yapımı kupa ve madalya yapmaya başladı.

SunExpress’e el yapımı kupa ile jest yapmak isteyen çift, SunExpress’in ana merkezi SunPlaza’ya davet edildi. Çifte, SunPlaza’yı gezdiren ve ardından ödülü teslim alan SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, havayolu adına bu ödülü almaktan dolayı mutluluğunu belirterek, “SunExpress olarak her yıl onlarca ödül alıyoruz. Ancak şimdiye kadar aldığımız en değerli ödül, Schulten çiftinin kendi elleri ile yaptığı bu plaket oldu. Kendilerine teşekkür ediyoruz. SunExpress, her zaman olduğu gibi, bütün misafirlerine güler yüzlü, içten hizmet vermeye devam edecektir” dedi.Yolcusundan Sunexpress'e anlamlı ödül

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Dogru ~ 8 ay önce
Sunexpress i methedenler, baska hava yolu sirketi ile ucmayanlardir bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maket ~ 8 ay önce
Ben 20 yıldır sunexpress le uçuyorum. Ayt den / dtm,fmo,pad.dus,Ada,cgn,saw,adb Ye defalarca uçtum! Pilotların hatta kabin amirleriyle bile Farklı zamanlarda uçuşumuz denk geldi Maket uçak yapıyorum Sunexpress in 20 yıl kutlamasında ayt de idim Ve o uçağı 1/1 kopyasını elimle yaptım Merkez e hediye etmek istiyorum Merkez duysun beni herkes .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haber değeri ~ 8 ay önce
İçeriği pek habercilik değeri taşımasa da sempatik buldum. İnsanların içinden gelmiş bir şey yapmışlar, büyütüp tartışma konusu haline getirmeye gerek yok bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rus asıllı LAZ ~ 8 ay önce
Lufthansa payı yok mu bu firma da eeee sorun ne adamlar türk firması olarak alman firması olarak gördükleri için ödüllendirmişler, ayrıca bir çıkarları yada reklamları vardır iki tarafında kokusu onlarda gizli çıkar elbet Birgün

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flysohigh ~ 8 ay önce
Aman ha bir kerede tebrik ederiz dersiniz
Türk ~ 8 ay önce
Tam Rusça bi yorum olmuş Lazo
.................... ~ 8 ay önce
"Laf etti balkabağı" diye bir söz vardır, tam sizin gibiler için kullanılır.
Sen nesin birader ~ 8 ay önce
Aslın ne ki neslin ne olsun. Rus laz maz karıştırmışsın, Türk, Alman diye name yapıyorsun. Parazit yapma çık aradan...
Rus asıllı LAZ ~ 8 ay önce
Gereksizler yine gelmişler çok mantıklısınız hepiniz kapalı kapılar ardından gözüküp kaçanlar sizi gidi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000