20 Eylül 2009, Pazar 08:30:44

YOLCULARIN RÖTAR TEPKİSİ

Dün, 11.35'de İstanbul'dan Gaziantep'e uçuş gerçekleştirecek olan Onur Hava Yolları'na ait uçak üç buçuk saat rötar yapınca yolcular çileden çıktı...
  • geç olsun güç olmasın...
  • air berlin in yolculari sabah 06:00 da ucucaklardi DUS tan.gece ucusu olmadigi icin CGN e getirildiler cünkü orada gece ucusu var.gece 2 de ucak kalkacakti güya ve AYNI yolcular DUS e geri getirildi ve ertesi gün sabah 11 de uctular bangkok a yaniii 29 saat gecikme ile!!!cileee buna denir
  • Kendinizi burada ben nasilsa "GUEST" yaziyorum beni kimse bulamaz sanip ticari sirketlere saldirmayi birakin..Ispat edemeyeceginiz lakirdilar etmeyin..Unutmayin uye olmasanizda bir Savcilik Dilkecsi ile evinize kadar bulurlar..
  • OnurAir in ucaklarinin Bakimini Tam Yaptirmadigini Soyleyen Arkadas..Bu buyuk bir suclamadir..Ucaklarina bakmayan sirket 1992 den bu yana Sifir Kaza ile ucmaz..Hemde bu sirketin elinde diger ozel sirketler gibi 5-10 ucak degilde ortalama ucak sayisi 25 iken..Cahilce konusmayin..COK BUYUK BIR SUCLAMA YAPTIN.. BUNU ISPATLAYAMASSAN NAGMERDSIN..KIMLIGINI ACIKLA VE BU IDDIANI ISPAT ET..NAMUSLU VE SEREFLI DAVRAN..Camur At izi kalsini birakin artik bu ulke sizin gibi zihniyetler yuzunden kalkinamiyor..

Onur Hava Yolları yetkilileri gecikmenin nedenini Antalya'dan gelecek olan uçağın geç geleceğini ve bu uçağında başka bir havayolundan kiralandığı ve kiralanan uçağın geç teslim edildiğini belirttiler.

Havalimanına saat 10.00'da geldiklerini belirten yolcular, "uçağın ilk olarak 35 dakika rötar yapacağı söylendi. Daha sonra 1 saat ve en son 14.30'a ereteleneceğini söylediler. Bayrama gideceğiz orada da bekleyenimiz var" diye konuştular.

Milliyet

YOLCULARIN RÖTAR TEPKİSİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 9 yıl önce
geç olsun güç olmasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
air berlin in yolculari sabah 06:00 da ucucaklardi DUS tan.gece ucusu olmadigi icin CGN e getirildiler cünkü orada gece ucusu var.gece 2 de ucak kalkacakti güya ve AYNI yolcular DUS e geri getirildi ve ertesi gün sabah 11 de uctular bangkok a yaniii 29 saat gecikme ile!!!cileee buna denir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kendinizi burada ben nasilsa "GUEST" yaziyorum beni kimse bulamaz sanip ticari sirketlere saldirmayi birakin..Ispat edemeyeceginiz lakirdilar etmeyin..Unutmayin uye olmasanizda bir Savcilik Dilkecsi ile evinize kadar bulurlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
OnurAir in ucaklarinin Bakimini Tam Yaptirmadigini Soyleyen Arkadas..Bu buyuk bir suclamadir..Ucaklarina bakmayan sirket 1992 den bu yana Sifir Kaza ile ucmaz..Hemde bu sirketin elinde diger ozel sirketler gibi 5-10 ucak degilde ortalama ucak sayisi 25 iken..Cahilce konusmayin..COK BUYUK BIR SUCLAMA YAPTIN.. BUNU ISPATLAYAMASSAN NAGMERDSIN..KIMLIGINI ACIKLA VE BU IDDIANI ISPAT ET..NAMUSLU VE SEREFLI DAVRAN..Camur At izi kalsini birakin artik bu ulke sizin gibi zihniyetler yuzunden kalkinamiyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000