09 Eylül 2010, Perşembe 09:39:22

YOLCULAR SAMSUN'DA PERİŞAN OLDU

170 yolcusu olduğu ileri sürülen ve Samsun-İstanbul seferi yapacak olan özel bir havayolu şirketine ait yolcu uçağı bugün Samsun'dan sabah saat 08.10'da kalkması gerekirken, İstanbul'dan Samsun'a gelecek uçak kalkmayınca yolcular ortada kaldı.
  • sabah 08.10 pegasus uçağı.szf-saw
  • arkadaşlar bu %100 pegasuz hava yollarıdır geçen yıl aynuı sıkıntıyı bende istanbul saw dan samsuna uçarken gerçekleşti daha doğrusu uçak 1 saat rotarlı kalktı nedeni almanyadan aktarma yapan tek bi yocuyu beklememizdi neden aktarma uçuş yaparlarki koy samsundan almanyaya yada hollandaya direk uçuş millet rahat nefes alsın 2 kez kontrole gir çık valiz topla sıkıntı yaaa 3 saatlik yol oldu 10 saat pehh yazık valla
  • Neden hangi özel havyolu şirketi olduğu açıklanmıyor ismi cismi yok mudur bayraksız ülkesi belli olmayan bir havayolu şirketimidir. Thy olsa aman bangır bangır bağırırsınız, şöyle kötü böyle yöneticiler istifa etsinler.. Ne yani insanlar özel havayolu şirketine para ödüyorlar ama hizmet alamıyorlar o zaman özel havayoluna şu soruyu sormak lazım yeterli derece de uçağın yok personelin yok ama sırf bayramda aşırı para kazanma hırsından dolayı extra sefer koyuyorsun beklesin insanlar yani maisafirler ..
  • pgs değildir. onlar rötar yapmaz... sadece thy rötar yapar. kesin thy dir, değilmi pgs çalışanları?
3 saat Samsun Çarşamba Havaalanı'nda bekleyen yolcuların bir kısmı biletlerini iptal ettirirken, özellikle aktarmalı olarak İstanbul üzerinden Almanya, Fransa, İsviçre ve Hollanda'ya gidecek olan gurbetçiler ise Samsun'dan uçaklarının kalmaması üzerine yurt dışına gidecek uçaklarını kaçırdılar ve çifte sıkıntı yaşadılar.

Almanya'ya girecek olan yolculardan Hayri Akkaya, firmaya tepki gösterdi. Kendisinin Ordu'dan Samsun'a gelip İstanbul üzerinden aktarmalı olarak yurt dışına çıkacağını belirten Akkaya, "170 yolcu sıkıntı yaşadı. Perişan olduk. İstanbul'dan Samsun'a uçak gelmediği için sefer düzenlenmedi. Biletimi ileri bir tarihe ertelediler. Pazartesi gününe kadar bütün uçaklar dolu olduğu için yurt dışına çıkamayacağız. Ben de çaresiz Ordu'ya geri dönüyorum" dedi.

İHA
YOLCULAR SAMSUN'DA PERİŞAN OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
sabah 08.10 pegasus uçağı.szf-saw

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşlar bu %100 pegasuz hava yollarıdır geçen yıl aynuı sıkıntıyı bende istanbul saw dan samsuna uçarken gerçekleşti daha doğrusu uçak 1 saat rotarlı kalktı nedeni almanyadan aktarma yapan tek bi yocuyu beklememizdi neden aktarma uçuş yaparlarki koy samsundan almanyaya yada hollandaya direk uçuş millet rahat nefes alsın 2 kez kontrole gir çık valiz topla sıkıntı yaaa 3 saatlik yol oldu 10 saat pehh yazık valla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Neden hangi özel havyolu şirketi olduğu açıklanmıyor ismi cismi yok mudur bayraksız ülkesi belli olmayan bir havayolu şirketimidir. Thy olsa aman bangır bangır bağırırsınız, şöyle kötü böyle yöneticiler istifa etsinler.. Ne yani insanlar özel havayolu şirketine para ödüyorlar ama hizmet alamıyorlar o zaman özel havayoluna şu soruyu sormak lazım yeterli derece de uçağın yok personelin yok ama sırf bayramda aşırı para kazanma hırsından dolayı extra sefer koyuyorsun beklesin insanlar yani maisafirler ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
pgs değildir. onlar rötar yapmaz... sadece thy rötar yapar. kesin thy dir, değilmi pgs çalışanları?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000